Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, panagiotis54 είπε

1 ωρα μετα

....στο τζαμπα καλο θα ηταν 😛

Aργότερα:
"Δώρο να μου το έκαναν, γιατί ε τώρα, να το παίρνω ο ίδιος;" :P 

Επεξ/σία από GhostRiderLSOV
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ουτε 30 fps στα 1080p θα πιανει η ταπεινη 1070 μου αν εχει τετοια γραφικα οπως στο trailer, οσο καλο optimization και αν εχουν κανει με τετοια γραφικα θα πτοησει πολλες mid-range gpu.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δε βαριεσαι περιμεναμε ενα χρονο να το παιξουμε σε pc, θα περιμενουμε αλλο ενα χρονο να το παιξουμε στο ps(5) μιας και δε μας περισσευει χιλιαρικο για gpu.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Ουτε 30 fps στα 1080p θα πιανει η ταπεινη 1070 μου αν εχει τετοια γραφικα οπως στο trailer, οσο καλο optimization και αν εχουν κανει με τετοια γραφικα θα πτοησει πολλες mid-range gpu.

Μην πανικοβαλλεσαι θα έχεις άνετα τα 60fps σε 1080π ,το τραιλερ δεν μου λέει εμένα τίποτα ,ιδη στις κονσόλες ήταν υπερεντυπωσιακο και σούπερ optimized 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, nikos5800 είπε

σούπερ optimized

Από το optimized φτάσαμε στο super optimized?! 🙄 Το game είχε πολύ συχνά drops σε πόλεις/fights. Στο St.Denis χαλαρά έπεφτε και κάτω από 20fps.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Ουτε 30 fps στα 1080p θα πιανει η ταπεινη 1070 μου αν εχει τετοια γραφικα οπως στο trailer, οσο καλο optimization και αν εχουν κανει με τετοια γραφικα θα πτοησει πολλες mid-range gpu.

Ανετα θα το παιζει 60fps σε 1080p η gtx 1070 αν δεν ειναι κακη μεταφορα. Tωρα τα γραφικα δεν μου φανηκαν και τοσο εντυπωσιακα αν θα με ρωτουσε κανεις, ναι ειναι πολυ ομορφο ως παιχνιδι αλλα δεν εμεινα και αναυδος. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, giout είπε

παιδια καλημερα μια ερωτηση σε εμενα με τον fx8320e και καρτουλα r9 3804gb δεν θα παιζει με τιποτα?

Είσαι λίγο ζόρικα, αλλά σε 1080p με mid settings νομίζω πως θα πιάσεις τα 50-60 fps.

20 λεπτά πριν, Anuminas είπε

Tωρα τα γραφικα δεν μου φανηκαν και τοσο εντυπωσιακα αν θα με ρωτουσε κανεις, ναι ειναι πολυ ομορφο ως παιχνιδι αλλα δεν εμεινα και αναυδος. 

Τα γραφικά είναι τίμια για την τωρινή γενιά και σε συνδυασμό με τα εξαιρετικά animation και το πλούσιο περιβάλλον δίνουν μία πολύ ρεαλιστική εμπειρία.
Ειδικά με 60+ fps θα είναι φοβερό το αποτέλεσμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μα είναι και τελείως ανούσιο αφού χαλαρά θα μπορεί να είναι κάκιστο port σαν το παλιό GTA or άψογο και να παίζει και σε τοστιέρες. Όταν βγει θα μάθουμε, όλα τα υπόλοιπα είναι άτοπες υποθέσεις.

Εγώ αυτό που φοβάμαι είναι ότι έχει πολλά κουμπιά για λειτουργίες και ίσως το keyboard να μην είναι το καλύτερο αλλα έχει μονο soft lock οποτε το mouse είναι must.

 

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όταν κάποιος κάνει μία ερώτηση ότι και να είναι, άτοπη, "χαζή", κουφή δεν αναγκάζει κανέναν να του απαντήσει. Όποιος θα θελήσει το κάνει. Ορισμένοι σαν να είστε με το ζωνάρι λυμένο και απλά ψάχνετε την όποια αφορμή, δυστυχώς. 

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...