Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

22 λεπτά πριν, Asotos33 είπε

Δε παλευεται πλεον 24αρα και 30αρα....το λιγοτερο 50αρα μεσος ορος(50αρα εχω)...και downloading στον υπνο η στη δουλεια....100αρα και 200αρα μια χαρα,αλλα οι τσεπες μας δε τις αντεχουν

Το ξέρεις βέβαια ότι ακόμα και περιοχές στο κέντρο της Αθήνας δεν έχουν ακόμα πρόσβαση καν σε 50αρα.. :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια οι εταιρειες αυτες δεν τις απασχολει τι γινεται με τους παροχους στην Ελλαδα και στην καθε Ελλαδα που η συνδεση του καθενος μπορει και να σερνεται.

Και το Gears 4 του 2016 πανω απο 100GB χωρο ηθελε,τι να κανουμε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Asotos33 είπε

Δε παλευεται πλεον 24αρα και 30αρα....το λιγοτερο 50αρα μεσος ορος(50αρα εχω)...και downloading στον υπνο η στη δουλεια....100αρα και 200αρα μια χαρα,αλλα οι τσεπες μας δε τις αντεχουν

Καλά και το 50 δεν είναι 50 ακριβώς.Απλά πιάνεις έστω ένα 43 λες κάτι γίνεται.

Εάν υπάρξει retail πάντως θα την τιμήσω και για τη συλλογή αλλά πολύ αμφιβάλλω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε πάδιά το παιχνιδι ειναι τελικά open world; τι chapter ακουω  όπου πας σε άλλες περιοχές; ο χαρτης δεν ειναι ενιαιος οπου μπορεις οποιοδηποτε στιγμη να τον διασχίσεις απ'ακρη σ΄ακρη;

Επεξ/σία από Anuminas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ADHD είπε

Το ξέρεις βέβαια ότι ακόμα και περιοχές στο κέντρο της Αθήνας δεν έχουν ακόμα πρόσβαση καν σε 50αρα.. :P 

Ναι για φαντάσου αν αρχίσουν τα σκαψιματα και τα κλεισίματα δρομων τι έχει να γίνει στο κέντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ADHD είπε

Το ξέρεις βέβαια ότι ακόμα και περιοχές στο κέντρο της Αθήνας δεν έχουν ακόμα πρόσβαση καν σε 50αρα.. :P 

 

Και βόρεια προάστια μη σου πω...🙄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, kti23 είπε

Καλά και το 50 δεν είναι 50 ακριβώς.Απλά πιάνεις έστω ένα 43 λες κάτι γίνεται.

Εάν υπάρξει retail πάντως θα την τιμήσω και για τη συλλογή αλλά πολύ αμφιβάλλω

To 50 είναι στη πλειοψηφία των περιπτώσεων 50 ακριβώς, ειδικά αν παίρνεις από ΚΑΦΑΟ. Download στο steam εμένα κυμένεται συνήθως 5.5-6MB/S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
42 λεπτά πριν, naruto14 είπε

To 50 είναι στη πλειοψηφία των περιπτώσεων 50 ακριβώς, ειδικά αν παίρνεις από ΚΑΦΑΟ. Download στο steam εμένα κυμένεται συνήθως 5.5-6MB/S.

Δε το λες και στη πλειοψηφια, στο Ελλαντα ζουμε. Μη ξεχναμε πως στη περιπτωση συνδεσεων vdsl 50 κτλπ απ το α.κ μεχρι το καφαο ειναι η οπτικη ινα. Απ το καφαο μεχρι τα σπιτια μας ειναι τα σαπια χαλκινα τα οποια στη γειτονια μου ειναι για κλαματα, εχουν να σκαψουν απ την εποχη του Β' παγκοσμιου. Εγω 48 πιανω και λεω και ευχαριστω. 

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Anuminas είπε

Ρε πάδιά το παιχνιδι ειναι τελικά open world; τι chapter ακουω  όπου πας σε άλλες περιοχές; ο χαρτης δεν ειναι ενιαιος οπου μπορεις οποιοδηποτε στιγμη να τον διασχίσεις απ'ακρη σ΄ακρη;

yes you can! Που να δεις τί γίνεται αν σε έχουν επικηρύξει κιόλας σε κάποια περιοχή! ΡΟΝΤΕΟ!
αλλά όλα τα παιχνίδια έχουν ιστορία,άρα όταν τελειώνει ένα κομμάτι προχωράει.
Αλλάζεις camps κάθε τόσο θες-δε θες!

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Δε το λες και στη πλειοψηφια, στο Ελλαντα ζουμε. Μη ξεχναμε πως στη περιπτωση συνδεσεων vdsl 50 κτλπ απ το α.κ μεχρι το καφαο ειναι η οπτικη ινα. Απ το καφαο μεχρι τα σπιτια μας ειναι τα σαπια χαλκινα τα οποια στη γειτονια μου ειναι για κλαματα, εχουν να σκαψουν απ την εποχη του Β' παγκοσμιου. Εγω 48 πιανω και λεω και ευχαριστω. 

Το λέω γιατί αν είναι μεγάλη η αποσταση από καφαο απλά δεν δίνουν vdsl. Δεν έχει νόημα. Δεν έχω ακούσει και περιπτώσεις που ο άλλος πιάνει ξέρω γω 35/50. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 ώρες πριν, kti23 είπε

Καλά και το 50 δεν είναι 50 ακριβώς.Απλά πιάνεις έστω ένα 43 λες κάτι γίνεται.

Εάν υπάρξει retail πάντως θα την τιμήσω και για τη συλλογή αλλά πολύ αμφιβάλλω

Το ξερω...απλα ειμαι τυχερος στη περιοχη που ειμαι και εχω download 5.5-5.6Mb/s

Επεξ/σία από Asotos33
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...