Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μια και διαβάζω ότι και το νέο call of duty θα έχει και αυτό στα 175gb αποθηκευτικό χώρο θέλω να γράψω ότι η ανεπάρκεια τους και ανοησία τους έχει ξεπεράσει κάθε όριο πλέον και δεν σέβονται καν όσους παίξουν το game. 

Δλδ ρε παιδιά πετάνε ασυμπίεστα τα πάντα μέσα επειδή απλά βαιριούνται να κάνουν μια δουλειά για να μειώσουν τον χώρο? Σίγα μην δώσουμε έναν σκληρό απλά για ένα game. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
53 λεπτά πριν, 4saken είπε

Υπαρχει καποιος λογος να περιμενεις να το παρεις απο steam αντι τον launcher της Rockstar?

Είναι καθαρά προσωπική επίλογη. Εμένα ας πουμε απλα με ενδιαφέρει να τα χω όλα μαζεμένα και νοικοκυρεμένα σε μια πλατφόρμα. Τώρα κάποιον άλλον μπορεί να τον ενδιαφέρουν ώρες και achievements, οποτε πάει προς steam.

Αν δεν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω το παίρνεις απο τον rockstar launcher και σου δίνουν 2 παιχνίδια της επιλογής σου δώρο (εκτός GTA 5), το οποίο μου φαίνεται αρκετά τίμιο.

Επεξ/σία από Manos112
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Manos112 είπε

Είναι καθαρά προσωπική επίλογη. Εμένα ας πουμε απλα με ενδιαφέρει να τα χω όλα μαζεμένα και νοικοκυρεμένα σε μια πλατφόρμα. Τώρα κάποιον άλλον μπορεί να τον ενδιαφέρουν ώρες και achievements, οποτε πάει προς steam.

Αν δεν σε ενδιαφέρουν τα παραπάνω το παίρνεις απο τον rockstar launcher και σου δίνουν 2 παιχνίδια της επιλογής σου δώρο (εκτός GTA 5), το οποίο μου φαίνεται αρκετά τίμιο.

Είπαμε από όπου και να το πάρεις ο R* launcher πάλι θα ανοίγει... 🤬

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βγηκε επιτελους και στο CDkeys στα 52 ευρω για οποιον ενδιαφερεται. Ηλπιζα σε λιγο καλυτερη τιμη αλλα τι να κανεις. Το πηρα και αναμενω launch day :)

Επεξ/σία από starmanwarz
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Είπαμε από όπου και να το πάρεις ο R* launcher πάλι θα ανοίγει... 🤬

Εντάξει απλα θα κάνει login εκεί όπως και στα παιχνίδια της Ubisoft στο uplay, δεν έχει να κάνει κάτι αυτο με το οτι θα το έχεις στο steam το παιχνίδι. Όλα τα stats σου θα καταγράφονται κανονικότατα στο steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 12/10/2019 στις 9:50 ΠΜ, daredevil1 είπε

Υπάρχει άνθρωπος που έχει download 12 mbyte/sec; Εγώ το μέγιστο που έχω πιάσει σπίτι είναι 2.4 κάποτε που είχα ΟΤΕ. Εκτός και αν μιλάμε για τίποτα συνδέσεις που δίνεις 70€ το μήνα.

Not to brag, θεωρητικά έχω 45 mb/s αλλά δεν έχω δει ποτέ πάνω από 39-40 (όχι Ελλάδα ή Βέλγιο που είναι παρόμοια χάλια με τον ΟΤΕ).

Στις 12/10/2019 στις 1:36 ΜΜ, xtrmsnpr είπε

admin ρίξε ένα LOCK.. μέχρι να κυκλοφορήσει το παιχνίδι. Εδω και 3 σελίδες γράφονται για data και συνδέσεις

Κάτσε να βγει το παιχνίδι να δεις σελίδες επί σελίδων για την διαφορά που θα δώσει το 1 extra frame και το πώς πιξελιάζει η βλάστηση εκεί πάνω αριστερά σε ultrawide 4k και τα ξαναλέμε.

Επεξ/σία από Speculoos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Manos112 είπε

Εντάξει απλα θα κάνει login εκεί όπως και στα παιχνίδια της Ubisoft στο uplay, δεν έχει να κάνει κάτι αυτο με το οτι θα το έχεις στο steam το παιχνίδι. Όλα τα stats σου θα καταγράφονται κανονικότατα στο steam.

Ποιος ο λόγος να τρέχουν δυο launchers? Αν και δεν ρώτησε για stats ο φίλος, το game έχει in-game stats. Τώρα άμα μιλάς για achievements προσωπικά idgaf.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τρώει να το πάρω απο rockstar αλλα κρατιέμαι για το steam και να έχω και κάτι μεσα στις γιορτές , τώρα αν θα αντέξω δεν ξέρω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως το πηρα 60 κανονικα απο την Rock και πηρα Max Payne και Noire να και το 1ο το ειχα στο Xbox τερματισμενο αλλα 5 ευρω βγαινει το καθενα η διαφορα αν το επαιρνες απο τα κλειδαδικα νομιζω αξιζει , χαζολογας μεχρι να ερθει η 5 Νοεμβρη , αντε 6 μεχρι να κατεβει !!!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...