Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλέον και εγώ κάτοχος της Ultimate έκδοσης. Το έβαλα να κατεβαίνει..... Σε κάνα τριήμερο πιστεύω θα είναι οκ. 

Πήρα την Ultimate όχι γιατι μου περίσσευαν τα χρήματα απλά σκέφτηκα ότι θα γίνει απόσβεση τους μιας και έχουμε μειώσει τις εξόδους μας.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Hiddenite είπε

Πλέον και εγώ κάτοχος της Ultimate έκδοσης. Το έβαλα να κατεβαίνει..... Σε κάνα τριήμερο πιστεύω θα είναι οκ. 

Πήρα την Ultimate όχι γιατι μου περίσσευαν τα χρήματα απλά σκέφτηκα ότι θα γίνει απόσβεση τους μιας και έχουμε μειώσει τις εξόδους μας.

 

Ποια η διαφορα απο την φθηνη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, galanakop1974 είπε

Ποια η διαφορα απο την φθηνη???

Καλημέρα, απ'οτι διάβασα σου δίνει κάποια skin του χαρακτήρα σου και του αλόγου όπως επίσης και κάποια πράγματα εξ αρχής για το on-line.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, Hiddenite είπε

Καλημέρα, απ'οτι διάβασα σου δίνει κάποια skin του χαρακτήρα σου και του αλόγου όπως επίσης και κάποια πράγματα εξ αρχής για το on-line.

Αν θυμάμαι καλά, στο story mode σου δίνει δωρεάν ένα πολύ καλό άλογο μόλις προχωρήσεις λίγο, ένα επιπλέον χάρτη θησαυρού και κάποια set ρούχων/σέλας (νομίζω nuevo λέγεται, κάπως έτσι). Επίσης, στο onine δίνει αρκετή ποσότητα σε μπάρες χρυσού στην αρχή αλλά δε θυμάμαι πόσες ακριβώς.

Επεξ/σία από Demon Lord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ulb είπε

Καλησπέρα. Αν το αγοράσω από Epic, χρειάζεται και Rockstar Laucher για να τρέξει;

Από όπου και αν το αγοράσεις χρειάζεται Rockstar,ακόμα και από το steam.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα την κανονική έκδοση από το Voidu που δίνει κλειδί για τον Rockstar Launcher.

Μιας και χρησιμοποιώ αποκλειστικά τον GoG Galaxy έχει βρει κάποιος ένα integration που να δουλεύει ώστε να ξεκινάω το παιχνίδι από το Gog;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
3 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Εγω που εχω R9 380 2GB να πηδηχτω απο το παραθυρο???

Πολύ δύσκολα με 2gb vram. Πάνω από low δεν σε αφήνει να βάλεις τα textures. Υπάρχουν mods που στο επιτρέπουν για αλλιώς δεν βλέπετε το παιχνίδι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, MaXmaD είπε

Εγω που εχω R9 380 2GB να πηδηχτω απο το παραθυρο???

Το PC του κολλητού μου δεν έχει dGPU και παίζει με την onboard της CPU 3200G, έχουμε δώσει 4GB ram για την iGPU και μπορεί να το παίξει μόνο window mode 720p με όλα low και πάλι παίζει χάλια (online πάντα) τώρα με 2GB VRAM δεν ξέρω πόσο πιο κάτω μπορεί να πάει από ανάλυση για να παίξει (αν ανοίγει για αρχή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...