Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 ώρες πριν, comfuzio είπε

Δώσανε κάτι free? γκρεμίστηκε κανένα saloon? 

Edit: όχι σε μένα ζητάει κανονικά 15GB
Edit 2: Πήρα τα δέματα και είχε μέσα εκεί το bounty hunter!
Thanks spilios6

Να σε ρωτησω κατι ? ειχες κανει λογαριασμο twitch prime και συνδεσες με το social ? για να καταλαβω τι εχει παιχτει , λογικα θα πρεπει να περιμενω και την collector bag ή να το ξεχασω ? μενω με trader και hunter και βλεπουμε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Να σε ρωτησω κατι ? ειχες κανει λογαριασμο twitch prime και συνδεσες με το social ? για να καταλαβω τι εχει παιχτει , λογικα θα πρεπει να περιμενω και την collector bag ή να το ξεχασω ? μενω με trader και hunter και βλεπουμε ?

Ναι το έβαλα με twitch prime, από αυτό ήταν το Bounty Hunter? Γιατί το έχω κάνει εδώ και 3 μέρες αυτό αλλά δεν το είχα δει το Bounty Hunter μέχρι σήμερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλια ελεγε οτι κερδιζες το bounty hunter τωρα λεει οτι κερδιζεις το collectors bag και παρολο που το εκανα δεν μου ειχε ερθει κανενα 

μεχρι χθες τωρα τι να πω δεν ξερω αν θα ερθει η τσαντουλα αλλα τουλαχιστον αρχιζω να βγαζω λεφτακια 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έλα με το καλημέρα δεν έτρεξε καν :P

χαχαχαχαχαχαχα

 

μαύρισε η οθόνη και μετά πέταξε το

ERR_GFX_STATE

https://support.rockstargames.com/articles/360040482073/Red-Dead-Redemption-2-on-PC-crashing-with-ERR-GFX-STATE-error

Τρέχει αλλά έχω artifacts!

Είμαι στα χιόνια,στο intro.

Τρέχει από μόνο του σε vulkan!

Θα το γυρίσω σε dx12

 

{ i5 2500k

16gb DDR 3

rx580 8gb}

Οκ με dx12 τρέχει!

Για να δούμε πόσο θα αντέξει

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μένα με RX480 8GB τρέχει μια χαρά με 19.12.3 και τους πιο πριν. 
Βρες στο  "user*\Έγγραφα\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings\system.xml" 

το asyncComputeEnabled value="false"  και κάντο true αφού έχεις AMD

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Έχεις 2 GPU; 

Όχι.

έγραψα τι έχω πάνω.

41 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Welcome to the club 

απλα σβηνεις τα αρχεια και το ξανατρεχεις

Ανυπομονούσα ξες να ζήσω το θριλ του κακού πορτ! 🤣

37 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Σε μένα με RX480 8GB τρέχει μια χαρά με 19.12.3 και τους πιο πριν. 
Βρες στο  "user*\Έγγραφα\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings\system.xml" 

το asyncComputeEnabled value="false"  και κάντο true αφού έχεις AMD

 

Δεν έσβησα κάτι πάντως. Έβαλα το parameter που έδινε η R* και οκ έπαιξε( έκανα και reboot το pc). Μετά ήρθε αυτό με τα artifacts, αλλά το γύρισα σε dx12 και έστρωσε.Έχω τους 19.12.2.

Απλώς ο ήχος έχει ένα θέμα,μερικές φορές ακούγεται ένα κρουτσ κρουτσ μαζί με τους υπόλοιπους ήχους του παιχνιδιού(σα να σπάει). Όχι δυνατά, αλλά το ακούω από τα ακουστικά, είναι λίγο εκνευριστικο. Τώρα στην χιονοθύελλα της εισαγωγής που είμαι και παίζω. Στα cutscenes δεν σπάει 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, comfuzio είπε

Σε μένα με RX480 8GB τρέχει μια χαρά με 19.12.3 και τους πιο πριν. 
Βρες στο  "user*\Έγγραφα\Rockstar Games\Red Dead Redemption 2\Settings\system.xml" 

το asyncComputeEnabled value="false"  και κάντο true αφού έχεις AMD

Φιλαρακι καλημερα, εμενα καθε μερα που παω να μπω εδω και κανα μηνα αν δεν σβησω τα γνωστα αρχεια κρασαρει , υπαρχει καποια μονιμη λυση ? αυτο που ειχες γραψει παραπανω αφορά μονο τις gpu ?  Έχει κουρασει ειμαι με Vulkan και χθες γυρισα DX12 και ημουν 10-15 fps κατω και πρωτη φορα κολλαγε ποτε δεν μου ειχε ξανατυχει , το εκανα μονο για να δω αν την επομενη φορα σημερα δηλαδη θα ανοιξει χωρις να σβησω τα αρχεια, αλλα περαν του να τα σβηνω καθε μερα δεν υπαρχει μονιμη λυση ? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω αν ισχύει έκανα λογαρισμό στο epicstore και έβαλα αντί για Ελλάδα Γεωργία χωρίς VPN

μου το βγάζει 27.99 $ και μείον 10$ κουπόνι που δινει δώρο η Epic για γιορτές για όλους

βγαίνει 17.99 $ λέτε να το κρατήσει αυτό μέχρι το τελευταίο κλίκ της αγοράς η θα

διαβάσει τα στοιχεία της κάρτας και θα το αλλάξει;

InkedScreenshot_2_LI.jpg

Επεξ/σία από zvarthangalos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...