Προς το περιεχόμενο

Νικητές διαγωνισμού!


Alexisdds

Προτεινόμενες αναρτήσεις

11 ώρες πριν, kallair είπε

Eχω φιλους που εχουν κερδισει απο σινεμα μεχρι κ ps4. για μεγαλα δωρα οπως αμαξι, δεν εχει παρει κατι το αυτι μου αλλα δεν βλεπω το λογο να ειναι στημενα.. με τοσα που βγαζουν απο το κοστος των μηνυματων, τους μενει κ μεγαλο κερδος...

και το αμάξι που κάνουν δώρο δεν το πληρώνουν από την τσέπη τους φαντάζομαι μιας και αφιερώνουν ολόκληρες εκπομπές στην διαφήμιση του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Εγώ δεν έχω κερδίσει ποτέ τίποτα.

Εχω έναν γνωστό που παλιότερα,τις καλές εποχές,με τους διαγωνισμούς είχε ένα σεβαστό εισόδημα κάθε χρόνο.Ειχε κερδίσει τα πάντα αφού έδινε πολλά χρήματα για να έχει πολλές συμμετοχές και τα δώρα στη συνέχεια τα πουλούσε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ένα φαρμακείο πρόπερσι κάτι κρέμες για μωρά. Μάλλον στημένο γιατί με είδαν μία μέρα να μπαίνω με το καρότσι και έκανε χαρούλες ο μικρός στις πωλήτριες. Τίποτε άλλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, dkstopo είπε

Σας εύχομαι να μην πιάσετε ΠΟΤΕ 4+1 στο joker...

Έχει τύχει στους δικούς μου, και μάλιστα για έναν αριθμό διαφορά (π.χ. έπαιξαν το 21 και βγήκε το 20).

  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα BluRay player πριν τρία  χρόνια σε διαφωνισμό. Γενικά ομως δεν ασχολούμαι...

Το επιβεβαιωμένα που ξέρω από πρώτο χέρι :

1.000.000 δραχμες πριν πολλά (οπως καταλαβαίνετε) χρόνια κέρδισε ένας πρώτος θείος μου στο Λαικό Λαχείο και με τα οποία αγόρασε τότε ένα διαμέρισμα 

Πρώτη μου ξαδέρφη πριν περίπου ενάμισυ έτος  κέρδισε ένα Fiat 500 σε διαγωνισμό της Wind..

 

Επεξ/σία από prometheas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ μέχρι στιγμής έχω κερδίσει:

1) Sony Ericsson w880i μαζί με bluetooth headset από το πλαίσιο απο κλήρωση
2) 3-4 παιχνίδια για PS3 από κληρώσεις σε φόρουμ
3) Gaming ακουστικά από κλήρωση σε φόρουμ. 
4) Παιχνίδι για ps-vita 
5) Κάτι μπλουζάκια, θήκη για psp κτλ από site τεχνολογίας και gaming.
6) PSP Go από διαγωνισμό της Sony που το site της ήταν "τρύπιο" 😈

Επεξ/σία από Otter
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω πιάσει Χριστούγεννα 4αρι στο τζόκερ που είχα παίξει εντελώς τυχαία επειδή περίμενα έναν γνωστό μου και με είχε στήσει. Δυστυχώς το είχαν πιάσει αρκετοί το 4αρι τότε και το ποσό ήταν πολύ μικρό. Κολλητός μου είχε κερδίσει πριν 15 χρόνια ένα suzuki jimny απο διαγωγισμό σουπερ μαρκετ, σκύλος το αμάξι, το έχει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενα Tablet MLS 8" σε διαγωνισμο στο FB  και το εδωσα  κλειστο οπως ηταν  σε μια φιλη μου.

Και το μακρυνο 1998 1.000.000δρχ σε ΞΥΣΤΟ. Αγορασα στα καπακια καινουργιο παπακι....

Επεξ/σία από k_w_t
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι κάτι μαϊμού διαγωνισμούς που έπαιζαν σε κάτι πειρατικά κανάλια αρχές 2000. Ο ένας λεγόταν "τα δώρα της Έμιλυ", είχανε μια αραπίνα εκεί και καλά έπαιρναν τηλέφωνο κάποιοι και έλεγαν θέλω το τάδε, έλεγε αυτή "δικό σου". Μετά από κάποιον καιρό είχε ξεσπάσει σκάνδαλο και έλεγαν οτι τα κανάλια αυτά εξέπεμπαν από κάπου και είχαν συλλάβει γνωστά άτομα, τώρα δεν θυμάμαι ποιους και τι ακριβώς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, Otter είπε

Εγώ μέχρι στιγμής έχω κερδίσει:

1) Sony Ericsson w880i μαζί με bluetooth headset από το πλαίσιο απο κλήρωση
2) 3-4 παιχνίδια για PS3 από κληρώσεις σε φόρουμ
3) Gaming ακουστικά από κλήρωση σε φόρουμ. 
4) Παιχνίδι για ps-vita 
5) Κάτι μπλουζάκια, θήκη για psp κτλ από site τεχνολογίας και gaming.
6) PSP Go από διαγωνισμό της Sony που το site της ήταν "τρύπιο" 😈

Από "τρύπιο" site έχω κερδίσει κι εγώ από γνωστή πιτσαρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Narayan είπε

Έχει τύχει στους δικούς μου, και μάλιστα για έναν αριθμό διαφορά (π.χ. έπαιξαν το 21 και βγήκε το 20).

Συμμετέχω συχνά σε διαγωνισμούς. Μέχρι τώρα δεν έχω κερδίσει ποτέ τίποτα. Τον Αύγουστο που συμμετείχα σε έναν διαγωνισμό είχα από το 601 μέχρι το 611 και κέρδισε το 600.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...