Προς το περιεχόμενο

Νικητές διαγωνισμού!


Alexisdds

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα αδερφια! Θα ήθελα να θίξω ένα ζήτημα!

Θελω να ρωτήσω αν υπάρχουν ατομα που έχουν κερδίσει σε διαγωνισμούς στα κανάλια που δίνουν δώρο αυτοκίνητα ταξίδια η κινητά και πάει λέγοντας! Ισχύει και για τζόκερ ξυστά και τα σχετικά! Δεν θέλω να εκθέσω κάποιον απλώς να δούμε αν έχουν ανταπόκριση οι διαγωνισμοί και αν γυρίζουν τπτ πίσω!

ευχαριστω!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 80
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι τόσο μεγάλης αξίας όσο αυτά που λέει ο τς, αλλά έχω κερδίσει  σε ράδιο προσωπικά πολλές φορές θεατρικές παραστάσεις αρκετά συχνά θα έλεγα, ενώ φίλος μου είχε κερδίσει μικροποσα του στυλ 100 - 150€.

Επεξ/σία από greekbusters
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Skerzos είπε

Είχα κερδίσει κάποτε μια φανέλα ΠΑΟΚ.
Δεν είμαι ΠΑΟΚ.

ΜΠΑΟΚ μήπως είσαι;

Στο θέμα μας τώρα ναι έχω κερδίσει ταξίδια 2 φορές.

  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν γνωστό μου ο οποίος εδώ και χρόνια συμμετέχει σε ραδιοφωνικούς διαγωνισμούς και έχει κερδίσει ΣΕ ΟΛΟΥΣ! Από προσκλήσεις για συναυλίες μέχρι ρούχα και χρηματικά ποσά. Εγώ έχω κερδίσει μέσω λαχνών σε πανηγύρια XD μια τηλεόραση, ένα ποδήλατο και κάτι μαλακιούλες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Alexisdds είπε

Καλημέρα αδερφια! Θα ήθελα να θίξω ένα ζήτημα!

Θελω να ρωτήσω αν υπάρχουν ατομα που έχουν κερδίσει σε διαγωνισμούς στα κανάλια που δίνουν δώρο αυτοκίνητα ταξίδια η κινητά και πάει λέγοντας! Ισχύει και για τζόκερ ξυστά και τα σχετικά! Δεν θέλω να εκθέσω κάποιον απλώς να δούμε αν έχουν ανταπόκριση οι διαγωνισμοί και αν γυρίζουν τπτ πίσω!

ευχαριστω!!!

Είχα συνάδελφο που είχε κερδίσει αυτοκίνητο σε κάποιο διαγωνισμό (όχι τηλεπαιχνίδι) κάποια χρόνια πριν (το είχε κερδίσει πριν γίνουμε συνάδελφοι).

Ήταν διαγωνισμός της ίδιας της εταιρείας αυτοκινήτων (ή του εισαγωγέα τέλως πάντων) νομίζω.

Επεξ/σία από DrLo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια τηλεόραση 25 ιντσών απο τον Κωτσόβολο πριν 20 χρόνια. CRT φυσικά.

Το καλύτερο είναι ότι δεν αγοράσαμε πρώτα κάτι, μπήκαμε να ρωτήσουμε, πατήσαμε ένα κουμπί σε ένα μηχάνημα κ φύγαμε με τηλεόραση.

Ακόμη παίζει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από εβδομαδιαίο περιοδικό (δεν θυμάμαι τίτλο, είχε γίνει πριν από χρόνια, ήταν καινούριο τότε αλλά το κόψανε μετά από 2-3 χρόνια κυκλοφορίας) είχα κερδίσει μια κάρτα Cosmote των 30 ευρώ για ανανέωση σε καρτοκινητό Cosmote. Αλλά την τότε περίοδο είχα καρτοκινητό Q και μου ήταν άχρηστη η κάρτα, οπότε την έδωσα στην αδερφή μου που είχε Whats Up. Επίσης έχω κερδίσει και πατίνι με τιμόνι, το οποίο μου έστειλαν κανονικά με κούριερ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...