Προς το περιεχόμενο

Adidas Sales & Extra -20%


paparockas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

12 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Έριξα και εγώ την παραγγελία μου, για ultraboost 19 black. Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το νούμερο...47 1/3. Φαντάζομαι ότι υπάρχει διαδικασία αλλαγής, σε μικρότερο ή μεγαλύτερο νούμερο, αν χρειαστεί!

Δεν είναι σίγουρο. Εξαρτάται από τα διαθέσιμα κομμάτια και τη ζήτηση. 

Υπάρχει επιστροφή προϊόντος από ότι βλέπω με ελτά και χωρίς χρέωση...Τώρα αν το επιστρέψεις και έχει λήξει η προσφορά δεν ξέρω αν σου δίνουν πχ το ίδιο παπούτσι ένα νούμερο μεγαλύτερο στην τιμή που το πήρες ή πληρώνεις και την διαφορά....Μια ερώτηση...όταν  βάζω στο καλάθι δύο προϊόντα έτσι ώστε να ξεπεράσω τα 50 ευρώ και να έχω δωρεάν μεταφορικά, μου το χρεώνει ως δύο παραγγελίες και όχι μόνο δεν έχω δωρεάν μεταφορικά αλλά τα πληρώνω και δύο φορές... Γνωρίζει κανείς πως διορθώνεται αυτό είτε εσύ είτε κάποιος άλλος απο το φορουμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 251
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

51 λεπτά πριν, Green Dragon είπε

Έριξα και εγώ την παραγγελία μου, για ultraboost 19 black. Ελπίζω να μην έχω πρόβλημα με το νούμερο...47 1/3. Φαντάζομαι ότι υπάρχει διαδικασία αλλαγής, σε μικρότερο ή μεγαλύτερο νούμερο, αν χρειαστεί!

 

Εγώ πήγα και τα πήρα από τα Adidas στην ερμου και εκεί που τα δοκίμαζα τους ρώτησα για το νούμερο αν δεν μου έκαναν να έπαιρνα ένα μεγαλύτερο/μικρότερο (ευτυχώς μου έκαναν κομπλέ) και μου είπαν ότι όταν κάνεις την παραγγελία βάζεις άλλο ένα νούμερο δλδ στην ουσία 2 παραγγελίες και πληρώνεις αυτό που σου κάθετε καλά.Τώρα εμένα λίγο περίεργο μου φάνηκε αυτό αλλά για να το λένε οι ίδιοι θα ισχύει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, tehyoda είπε

Εγώ πήγα και τα πήρα από τα Adidas στην ερμου και εκεί που τα δοκίμαζα τους ρώτησα για το νούμερο αν δεν μου έκαναν να έπαιρνα ένα μεγαλύτερο/μικρότερο (ευτυχώς μου έκαναν κομπλέ) και μου είπαν ότι όταν κάνεις την παραγγελία βάζεις άλλο ένα νούμερο δλδ στην ουσία 2 παραγγελίες και πληρώνεις αυτό που σου κάθετε καλά.Τώρα εμένα λίγο περίεργο μου φάνηκε αυτό αλλά για να το λένε οι ίδιοι θα ισχύει.

Πως γινεται να κανεις 2 παραγγελιες και να πληρωσεις μονο αυτο που σου καθεται καλα?

Δεν το καταλαβαινω αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, HERTHAN είπε

Πως γινεται να κανεις 2 παραγγελιες και να πληρωσεις μονο αυτο που σου καθεται καλα?

Δεν το καταλαβαινω αυτο.

Μάλλον εννοούν ότι αν δεν είσαι σίγουρος για το νούμερο παραγγέλνεις 2 νούμερα,τα πληρώνεις και τα δύο φυσικά και όταν έρθουν κρατάς αυτά που σου κάνουν και το άλλο ζευγάρι το επιστρέφεις με δικά τους έξοδα και σου βάζουν τα χρήματα πίσω...

Επεξ/σία από Camel4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Camel4 είπε

Μάλλον εννοούν ότι αν δεν είσαι σίγουρος για το νούμερο παραγγέλνεις 2 νούμερα,τα πληρώνεις και τα δύο φυσικά και όταν έρθουν κρατάς αυτά που σου κάνουν και το άλλο ζευγάρι το επιστρέφεις με δικά τους έξοδα και σου βάζουν τα χρήματα πίσω...

Ή απλά παραγγέλνεις ένα σου έρχεται δεν σου κάνει, το επιστρέφεις πίσω και σου στέλνουν το ένα νούμερο μεγαλύτερο χωρίς να πληρώσεις τίποτα... Βέβαια με αυτόν τον τρόπο χάνεις περισσότερο χρόνο, ώστε τελικά να έχεις το παπούτσι που σου ταιριάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, Camel4 είπε

Μάλλον εννοούν ότι αν δεν είσαι σίγουρος για το νούμερο παραγγέλνεις 2 νούμερα,τα πληρώνεις και τα δύο φυσικά και όταν έρθουν κρατάς αυτά που σου κάνουν και το άλλο ζευγάρι το επιστρέφεις με δικά τους έξοδα και σου βάζουν τα χρήματα πίσω...

Όταν βάλεις παραλαβή από κατάστημα, πληρώνεις όταν πας να τα πάρεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, athanaso77 είπε

Εδώ όμως δεν υπάρχει αυτή η δυνατότητα.

Εγώ παραλαβή από κατάστημα είχα βάλει γιατί με βόλευε να τα πάρω από το κατάστημα στην Ερμού και εκεί μου το είπαν αυτό για τις 2 παραγγελίες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρήκα γιατί μου βγάζει σαν δύο παραγγελίες δύο προϊόντα που βάζω...Επειδή το ένα δεν είναι άμεσα διαθέσιμο και θα το έχουν στις 22 του μήνα...Αλλά και πάλι δεν είναι λόγος αυτός adidas...Απαράδεκτη...Υπάρχει τρόπος να βελτιωθεί αυτό (υπενθυμίζω πως επειδή μου το κάνει δύο παραγγελίες το κάθε προϊόν βγαίνει κάτω από 50 με την έκπτωση απο cu και έτσι πληρώνω δύο φορές τα μεταφορικά ενώ διαφορετικά δεν θα είχα μεταφορικά...Με λίγα λόγια πληρώνω 10 ευρώ παραπάνω και έτσι πρέπει να ψάξω για άλλο παπούτσι που με ενδιαφέρει).

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, johni41 είπε

εχω μπερδευτει λιγο με τα νουμερα...

στα περισσοτερα φοραω 42, στα ultraboost πρεπει να παρω μεγαλυτερο?

Έχεις adidas για να κάνεις συγκριτικό; 

Προσωπικά φοράω ακριβώς το ίδιο νούμερο σε superstar, stansmith και ultraboost παλιάς κοπής. Δεν έχω δοκιμάσει τη version του 2019, οπότε δε θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, johni41 είπε

δεν εχω adidas γι'αυτο και προβληματιζομαι...

θα το παρω 42 και βλεπουμε, εχει δωρεαν επιστροφη και πιστευω να γινει δουλεια

Σε ποια μάρκα φοράς 42;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...