Προς το περιεχόμενο

AOC 24G2U Gaming monitor


stelios69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τουλάχιστον να είναι οκ το μόνιτορ σαν τις παρτίδες του Κωτσόβολου. Έμαθε κανείς περί εγγύησης; Γιατί παίζει να τις ψάχνουν/φέρουν από όπου ναναι και να φάμε κανα κ@νλιτσεκι μετά σε θέμα επιστροφής + ταλαιπωρία 2-3μηνες

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια οταν ελεγε αμεσα διαθεσιμο δεν ειχα καποιο αποθεμα που ηταν οντως διαθεσιμο ; π.χ 100 οθονες ; Η το αμεσα διαθεσιμο ειναι "νομιζω οτι καποτε θα τις εχω" ; Από τη στιγμή που δεν έχει παραλαβει κανεις απο eshop μαλλον μας κοροιδευουν. Εγω προσωπικα αν εβλεπα οτι θα εχει καθυστερηση δεν θα την επαιρνα. Δεν θεωρειται κοροιδια αυτο το πραγμα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Lagrange είπε

Ρε παιδια οταν ελεγε αμεσα διαθεσιμο δεν ειχα καποιο αποθεμα που ηταν οντως διαθεσιμο ; π.χ 100 οθονες ; Η το αμεσα διαθεσιμο ειναι "νομιζω οτι καποτε θα τις εχω" ; Από τη στιγμή που δεν έχει παραλαβει κανεις απο eshop μαλλον μας κοροιδευουν. Εγω προσωπικα αν εβλεπα οτι θα εχει καθυστερηση δεν θα την επαιρνα. Δεν θεωρειται κοροιδια αυτο το πραγμα ; 

επειδη κοιταγα καθε μερα το προιον ποτε δεν ελεγε αμεσα διαθεσιμο ελεγε περιμενουν διαθεσιμοτητα 3 του μηνος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Lagrange είπε

Ρε παιδια οταν ελεγε αμεσα διαθεσιμο δεν ειχα καποιο αποθεμα που ηταν οντως διαθεσιμο ; π.χ 100 οθονες ; Η το αμεσα διαθεσιμο ειναι "νομιζω οτι καποτε θα τις εχω" ; Από τη στιγμή που δεν έχει παραλαβει κανεις απο eshop μαλλον μας κοροιδευουν. Εγω προσωπικα αν εβλεπα οτι θα εχει καθυστερηση δεν θα την επαιρνα. Δεν θεωρειται κοροιδια αυτο το πραγμα ; 

Δεν έλεγε ποτέ άμεσα διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Lagrange είπε

Ρε παιδια οταν ελεγε αμεσα διαθεσιμο δεν ειχα καποιο αποθεμα που ηταν οντως διαθεσιμο ; π.χ 100 οθονες ; Η το αμεσα διαθεσιμο ειναι "νομιζω οτι καποτε θα τις εχω" ; Από τη στιγμή που δεν έχει παραλαβει κανεις απο eshop μαλλον μας κοροιδευουν. Εγω προσωπικα αν εβλεπα οτι θα εχει καθυστερηση δεν θα την επαιρνα. Δεν θεωρειται κοροιδια αυτο το πραγμα ; 

πχ 3-4 οθόνες θα είχαν παραγγείλει να έρθουν

Πάντως βλέπω η παραγγελία του Κωτσου μετά από συνεννόηση με τη Κούριερ πάει προς το παιδί που ζήτησε να τη πάρει αντί εμού. Οπότε θαρρώ θα έχουμε κ από κει backlight bleed/ips glow/ pixel status κάποια εικόνα να συγκριθούν οι παρτίδες

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είστε απολυτα σιγουροι ; Εγω στις 3 του μηνα την παρηγγειλα κι ειχα αυτη την εντυπωση. Μπορει να κανω λαθος εγω. Αλλα και ετσι να ειναι οταν σου λεει θα παραλαβει 3 του μηνα περιμενεις να ισχυει. 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μιας και περιμένουμε σα μη πω. Για στείλτε κι εσείς ένα μειλ εδώ [email protected] , ρωτήστε τους σε " περίπτωση όπου παραλάβω μια οθόνη της AOC με υπερβολικό backlight bleed/ή ips glow/ ή πίξελ κολλημένο ή καμμένο ( και τον αριθμό αυτών ) τι ισχύει; "

Να έχουμε μια εικόνα, τι θα πουν. Γιατί τα βλέπω κουκουρούκου τα πράγματα 

Edit

✓ έστειλα γω ένα με το δικό μου μειλ, και ένα μιας γνωστής για να δω ...

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Lagrange είπε

Είστε απολυτα σιγουροι ; Εγω στις 3 του μηνα την παρηγγειλα κι ειχα αυτη την εντυπωση. Μπορει να κανω λαθος εγω. Αλλα και ετσι να ειναι οταν σου λεει θα παραλαβει 3 του μηνα περιμενεις να ισχυει. 

 

3 λεπτά πριν, panagiotis54 είπε

στην αρχη αμεσα ελεγε εγω ετσι θυμαμαι

Στις 3 του μήνα έκανα κι εγώ και έλεγε αναμονή παραλαβής στις 3 Φεβρουαρίου. Στο αντίστοιχο θέμα στις προσφορές έχουν πει άτομα ότι την έχουν παραγγείλει νωρίτερα και έλεγε και σε αυτούς αναμονή παραλαβής στις 3 Φεβρουαρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν είδα την προσφορά και ενημέρωσα φίλο που έψαχνε οθόνη έλεγε διαθεσιμότητα την ίδια μέρα αν θυμάμαι καλά 3/2.Βέβαια σε αυτήν την τιμή που είναι η χαμηλότερη στην Ευρώπη τον προετοίμασα (στην χειρότερη για ακύρωση) ή παραλαβή με καθυστέρηση πάνω από 20ημερο οπότε υπομονή γιατί θα έχουν γίνει εκατοντάδες/χιλιάδες παραγγελίες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί γράφεις ρε e-shop παραλαβή 3 Φεβρουαρίου όμως; Είμαστε σχεδόν 10 μέρες μετά κι ακόμη δεν ξέρουμε πότε θα παραλάβουμε.

Για κάποιο λόγο δεν είναι το e-shop στο skroutz, καθώς οι αρνητικές θα πήγαιναν σύννεφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, aekoriginal21 είπε

Γιατί γράφεις ρε e-shop παραλαβή 3 Φεβρουαρίου όμως; Είμαστε σχεδόν 10 μέρες μετά κι ακόμη δεν ξέρουμε πότε θα παραλάβουμε.

Για κάποιο λόγο δεν είναι το e-shop στο skroutz, καθώς οι αρνητικές θα πήγαιναν σύννεφο.

εγω πιστευω φταιει και η aoc αμα δεις στο σκρουτζ τοσο καιρο κανενα καταστημα δεν το εχει σε στοκ μονο για λιγο ο κοτσοβολος αμα δεις και στο αμαζον ισαπνικο γερμανικο γαλλικο οταν κοιταγα εγω τουλαχιστον ελεγαν οτι περιμενουν κι εκει στοκ σε 1-2 μηνες σε τιμη περιπου με eshop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και το caseking που την είχε διαθέσιμη αρκετές μέρες τώρα λέει unknown. Έχει γίνει πανικός με αυτήν την οθόνη δεν υπάρχει πουθενά. Το φάουλ του e-shop είναι ότι έγραφε παραλαβή 3 Φεβρουαρίου. Βέβαια μπορεί να τους κρέμασε ο προμηθευτής, χωρίς καμία διάθεση υπεράσπισης του μαγαζιού βέβαια, αλλά δεν πιστεύω να έβαλαν έτσι μία τυχαία μέρα, θα είχαν κάποια ενημέρωση..

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...