Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα απορια φτοιαχνεις λογαριασμο χωρις πραγματικα στοιχεια μετα αγοραζεις με χρεωστικη.Στη αγορα βαζεις μονο τα στοιχεια της καρτας η ζηταει και διευθυνση;; Στη αγορα εχει επιλογη να μη αποθηκευτουν τα στοιχεια της καρτας στο λογαριασμο;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, firepc είπε

Coming to Xbox Game Pass: Redfall, The Last Case of Benedict Fox, BlazBlue:  Cross Tag Battle, and More - Xbox Wire

Coming Soon to Xbox Game Pass: Ravenlok, Fuga: Melodies of Steel 2, and  More - Xbox Wire

100€ ανανέωσες για αυτά?

 

Ε ναι, αμα δεν θα τα παίξεις, αέρας είναι

100€ για Halo, Minecraft, starfield, forza horizon & forza, dirt 2.0, όλα τα nba & fifa, κτλ.

ωραίο το Diablo αλλά αφιερώνεσαι ολοκληρωτικά σε ένα παιχνίδι, ή κανεις διαλείμματα με ποικιλία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, dstilio είπε

αφιερώνεσαι ολοκληρωτικά σε ένα παιχνίδι

Οχι

Ο τρόπος που παίζω είναι οτι όταν τερματίζω το ένα, πάω στο επόμενο

Βασικά αν ήμουν παίκτης που παίζει ενα παιχνίδι, θα έπαιζα ακόμα το Hogwarts Legacy. Τόσο πολύ το γούσταρα

53 λεπτά πριν, dstilio είπε

100€ για Halo, Minecraft, starfield, forza horizon & forza, dirt 2.0, όλα τα nba & fifa, κτλ.

ok. Πάντως αν ήταν για το Starfield καλύτερα να έβαζες gp στο release

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα τα patch notes και το nerf.

Το περισσότερο κλάμα θα πέσει στον Druid, αλλά γενικά νομίζω καλά κάνανε και έγινε τόσο σοβαρό nerf πριν το release.

έβλεπα youtubers να λένε, σπασμένο build αυτό, godly build το άλλο. έμπαιναν T3-T4 και γελάγανε.

ειλικρινά έβλεπα τα massive mob packs να πέφτουν σε δευτερόλεπτα και ήταν λες και μόλις ξεκινήσουμε το Τ1 θα είναι βόλτα στο πάρκο όπως ήταν και στη beta.

Προσωπικά θέλω και λίγο challenge και να έχει και νόημα το hardcore (αν κάποιος το επιλέξει). Να σε βάζει στο κλίμα το softcore εξαρχής.

Το μόνο φάουλ της Blizz σε αυτό το nerfάρισμα είναι οτι μάλλον δε ρίξανε όση μελέτη έπρεπε στο beta testing για τα builds.

 

5 hours ago, xtrmsnpr said:

Δεν έπρεπε αύριο να το πεις αυτό?

6/6 δεν κυκλοφορεί κανονικά?

έχω σταματήσει να μετράω και τις ώρες γιατί θα με έπιανε ψυχολογικό :P 

 βλέπω μόνο το 6/6. :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Thresh είπε

Στο Necro έπεσε περισσότερο buff παρά nerf.

Οντως. Κανας γιος καποιου dev θα κλαφτηκε :) Ακομα λιγες παρατηρησεις λοιπον ...

1. Μετα το lvl 50 που αρχιζουν τα paragons , δινει 2-3 paragon points μεχρι να παει στο επομενο level. Με τα paragon points..καλο ξεμπερδεμα :)
2. Προσοχη λιγο με τα extractions των passives απο τα legs και τα codexes. Στην ουσια ειναι τα ιδια , αλλα στα legs τα passives εχουν "range" και ενδεχομενως να ειναι καλυτερα απο τα αντιστοιχα codexes. Το κακο ομως με αυτα (τα passives απο τα legs) ειναι οτι τα κανεις extract τα χωνεις σε ενα item και τελος. Τα χανεις. Ενω τα codexes τα κανεις enchant οσες φορες θες σε καποιο item.
3. Aν κανεις enchant ενα rare , με καποιο passive ... γινεται legendary :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το σημερινό update σε μένα το παιχνίδι τρέχει χάλια, κολλάει, πάει με χαμηλά fps ή πιο πολύ προς seconds per frame και γενικά μου έσπασε τα νεύρα.
Δοκίμασα με reboot pc και χωρίς να έχω ανοιχτό τίποτα άλλο και ήταν το ίδιο ακριβώς.
Anyway με τα πολλά πήγα 36 και πήρα το mount, έχω παίξει αρκετά mmo -φυσικά όχι όλα-, μεγάλη απογοήτευση το να πρέπει να κάνεις τόσα πράγματα για να πάρεις το mount. Στα πιο πολλά παιχνίδια το παίρνεις ως το 10 και σχετικά εύκολα.
Το store όμως το έχει το skin πρώτη μούρι...αντί να το έχει κλειστό μέχρι να το πάρεις το mount

Κατά τ΄άλλα έκανα Ice Shards Sorcerer όχι γιατί ήξερα ότι θα είναι OP, δεν το έλεγε στο video άλλωστε, αλλά γιατί από τα video με τα classes που είδα, μου φάνηκε ο πιο ενδιαφέρον. Έξω θερίζει ή στα πολλά mobs με τα AOE αλλά στα bosses είμαι glass gun. Είναι 2 bosses πχ το τελικό του Act II και ένα από τα πολλά του ACT III που αν δεν έμπαινε φίλος μου μέσα με Barbarian, θα τα είχα κάνει skip. Απλά δεν έβγαινε με ότι και να δοκίμαζα.

Προσωπική άποψη;
Το πήρα για την παρέα, φαίνεται καλό αλλά σε καμία των περιπτώσεων δεν άξιζε τα λεφτά που έδωσα και ίσως ούτε καν τα 70€ για την απλή. Νομίζω ότι το είπα και μερικές σελίδες πιο πίσω, φέρνει σαν ένα generic mmorpg. Δεν μπορώ να δω κάτι νέο ή διαφορετικό σε σχέση με τα τόσα που υπάρχουν ως το σημείο που είμαι τώρα -ACT V- για να το βάλω σε άλλη κατηγορία.

+Φτιάξανε το bug με party hp από ότι είδα, δεν πάει πάνω κάτω συνέχεια ακόμα και αν είμαστε σε safe μέρος.
-Δεν έχει έναν τρόπο να σου δείχνει αν έχεις τελειώσει κάποιο από τα side quests αν το κάνεις παράλληλα με το main ή κάποιο άλλο quest.
-Δεν έχει τρόπο να σπας πράγματα μέσα στο Inventory σου. Χάνω πολλά items που δεν μαζεύω γιατί είμαι από το 1/3 του dungeon πχ πάντα γεμάτος και ας έχω αδειάσει πριν αρχίσω. Φυσικά και κρατάω rare πρώτα αλλά δεν μαζεύω και άλλα πράγματα που θα μπορούσαν να γίνουν mats.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...