Προς το περιεχόμενο

Overwatch 2


kostasgpa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, KilliK είπε

η οποια εκδοση για το Switch σερνεται τελειως.

ακυρο εντελως το σχολιο σου, εμ δεν εχεις switch, εμ φερνεις και αποψη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 509
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^ή απλά έπαιξε Overwatch στο switch day1 (αν όχι πριν το release) και τα προβλήματα έχουν γίνει λιγότερα όσο περνάει ο χρόνος. Όχι πως αυτό δικαιολογεί προβλήματα on launch αλλά μπορεί να είναι μην είναι κακή η εμπειρία στο Switch πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω παιδια τι λεει το polygon, εχω φιλο που το εχει λιωσει στο switch κ μου ειπε οτι τρεχει υπεροχα σε handheld. K εγω ειχα παιξει το σκ κανα 2ωρο και ετρεχε μια χαρα

Εγω περιμενω τα χριστουγεννα για να το τσιμπησω😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
37 λεπτά πριν, KilliK είπε

1oν. Το άρθρο βγήκε την 16 Οκτ δηλ μια μέρα μετά την κυκλοφορία. Από τότε έχουν κάνει κανά δυο patch με performance improvements.

2oν. Το focus της κριτικής πέφτει κυρίως στην καθυστέρηση που έχουν τα character models να φορτώσουν. Το οποίο συμβαίνει και στο PS4 Slim αλλά και στο base XB1. Στο PS4 συμβαίνει σ'εμένα οπότε μπορώ να το επιβεβαιώσω ενώ για το ΧΒ1 μου το ανέφερε άλλος.

3ον. Ακόμα και το άρθρο να πάρεις τοις μετρητοίς έχει διαφορά το νόημά του από το "σέρνεται τελείως".

Το ότι έπαιξε ένας κάποια στιγμή και εξέφρασε άποψη δεν σημαίνει ότι πρέπει να την υιοθετήσεις κι εσύ χωρίς δέυτερη σκέψη. Κάποιος άλλος ας πούμε είχε καλύτερη γνώμη: https://www.tomsguide.com/hands-on/overwatch-switch-review

Επεξ/σία από RedAlert539
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

αρα κυκλοφορησε με performance issues το παιχνιδι, εφοσων βγαλανε patch για να τα φτιαξουν, οπως λες.

αυτο μονο ηθελα να ακουσω, για να μην νομιζουν μερικοι οτι το εβγαλα απο το μυαλο μου.

απο κει και υστερα, εφοσων λυθηκε το προβλημα, ανακαλω, δεν σερνεται πλεον το OW. 

 

 

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκαναν ότι ακριβώς και στο heroes of the storm παλιότερα.Το αναβαθμισαν και το ονόμασαν hots 2.0. Η μόνη διαφορά είναι ότι τώρα παλεύουν να το πληρώσεις 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
15 ώρες πριν, KilliK είπε

Το Polygon επίσης έχει παιχταράδες. Θυμάσαι το Doom video τους; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ κλαψα. ειναι ενα νεο παιχνιδι ουσιαστικα το pve και ασφαλώς θα έχει τιμη. δλδ επειδη πηραμε πριν χρονια σε ενα sale ενα acc του ow1 με 20ευρω θα μας δεινει η bliz οτι βγαζει στο μέλλον τσαμπα? σοβαρευτείτε...

εχει τοσα θεματα το comp που δεν ξερω αν η χαρα και τα φραγκα που θα μαζεψει απο το 2 θα την κανουν να νοιαστει να το φτιαξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το πήρα 12 ευρώ από το humble. Θεωρώ πολύ καλό value for money το να υπάρχει δωρεάν αναβάθμιση του 1 στο 2 και να πληρώνεις μόνο το pve εφόσον το θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

πολυ κλαψα. ειναι ενα νεο παιχνιδι ουσιαστικα το pve και ασφαλώς θα έχει τιμη. δλδ επειδη πηραμε πριν χρονια σε ενα sale ενα acc του ow1 με 20ευρω θα μας δεινει η bliz οτι βγαζει στο μέλλον τσαμπα? σοβαρευτείτε...

εχει τοσα θεματα το comp που δεν ξερω αν η χαρα και τα φραγκα που θα μαζεψει απο το 2 θα την κανουν να νοιαστει να το φτιαξει.

δεν ειναι ακριβως ετσι. φυσικα και να πουλησει το PVE ως ξεχωριστο παιχνιδι. στην τιμη που του αρμοζει.

οχι ομως να κατακρατησει το μελλοντικο PVP  περιεχομενο του 1, για να το δωσει ως μερος του 2 καθαρα για μαρκετιστικους λογους.

εμενα αυτη η κινηση τους μου δειχνει οτι θελουν να πουλησουν το 2 στα 60e, χωρις να δωσουν καν μια πιο φτηνη εκδοση για αυτους που εχουν ηδη το 1, και θελουν απλως να αγορασουν το PVE κομματι του 2.

 κατι που θα ναι παραλογο αν ισχυσει.

Επεξ/σία από KilliK
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο τωρα για 2-3 χρονια μετα????!!!

new mercy story:

https://bnetcmsus-a.akamaihd.net/cms/page_media/x3/X38BR3N7HTDP1573261672394.pdf?fbclid=IwAR3qgIUuOTXyYSAYxxFGlI8H4Kxoo6TmlJKcRcyCElmb7DGjOvYo4PjcTXE

 

Επεξ/σία από panagiotis54
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...