Προς το περιεχόμενο

Προιοντα Galacticon - My market Bazaar 5€


Jorvik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η υπάλληλος του bazaar ρώταγε τι έγινε σήμερα και έπεσε τέτοια επιδρομή. Το αστείο είναι οτι όλα αυτά είναι εκεί από τον Μάρτιο, και σήμερα έγινε το έλα να δείς. Σε πουκαμισάτο τύπο που τράβηξε φωτό το ράφι με τις κάμερες, φώναξε την προϊστάμενη η οποία του την είπε, οτι και καλά απαγορεύεται να τραβάς τα ράφια εκτός κι αν ζητήσεις άδεια.

Μετά από ενημέρωση από φίλτατο insomniac που πέτυχα εκεί, drones δεν υπήρχαν από το άνοιγμα σήμερα. Προφανώς είχανε φύγει από την Παρασκευή. Επίσης δεν παίζουν άλλα κομμάτια στην αποθήκη. Κάμερες έχει άπειρες (οι μαύρες είναι σε σχετική έλλειψη), μετά σε ποσότητα είναι τα bluetooth ηχεία και τέλος τα bluetooth ακουστικά τα οποία είναι μόνο σε σκατουλί/σομόν (για μέσα στο σπίτι μια χαρά όμως). Προσοχή γιατί πάρα πολλές συσκευασίες είναι ανοιχτές. Πιθανόν να λείπουν και πράγματα από μέσα.

Έχει κι άλλα πράγματα όμως, βελέτζες, κιλίμια, πιγκάλ, σφουγγαρίστρες, ψιψιψίνια και κοκοκόψαρα. Προσωπικά πήγα για το drone, να πάρω για μένα και να κάνω και κανένα δώρο. Χωρίς το drone δεν ξέρω αν αξίζει, ειδικά αν έρχεσαι κι από μακρυά. Εγώ έτυχε και ήμουν σχετικά δίπλα.

Το βράδυ παίζει να ανεβάσω κάνα mini review/pics/video για όσους ψήνονται να πάνε την Πέμπτη. Τα λέμε στο επόμενο raid.

Edit: Pics με παρελκόμενα. Ο φωτισμός είναι χάλι, αλλά μια ιδέα την παίρνεις.

 


0mITPdO.jpg
T9QL1Ym.jpg
fRVuJNb.jpg
00eJgmO.jpg

 

 

 

 

Επεξ/σία από helicoid
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
16 λεπτά πριν, koslol8 είπε

Στα ιντερσπορτ που αναφερθηκε πιο πανω, εχει παει κανενας; Αξιζει ή δεν εχει μεινει τιποτα;

Νομιζω οτι το σχολιο δεν αφορουσε τα προιοντα του θεματος, αλλα την λεξη "μπαζαρ" μιας και εχω παει πριν ελαχιστες μερες και δεν υπαρχει κατι απο του θεματος που βλεπω στο πρωτο ποστ, δεν εχει καμια σχεση αυτο το μαγαζι με το μαιμαρκετ. Και οχι, εκει οι τιμες των ρουχων κλπ, δεν ειναι 5 ευρω, απλα πχ βρισκεις ποδοσφαιρικη μπλουζα της Μπαρτσελονα (και μαλιστα αρκετα παλια, οχι την τρεχουσα) απο 88αρχικη στα 44 € τελικη. Πχ φουτερ (οχι ομαδας) απο 50 στα 25, μπλουζακι απο 38 στα 19 κλπ. Χωρις επιστροφες αλλαγες κλπ, δεν επιτρεπονται αλλαγες μετα. Για να ξεκαθαρισει λιγο τι αφορουσε το σχολιο που δεν ειχα δει, και εφυγε τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είχε ντρονες παίδες εγώ πρόλαβα καμιά 5-6 απλός κάποιοι μπαγλαμάδες είχαν κλέψει τις μπαταρίες για να έχουν 2 3 4 για αλλαγές μιλάμε για πολύ γυφτιά κάνοντας τα εναπομείναντα ντρονες άχρηστα ελπιζω να μην την πάτησε κανένας και να το αγόρασε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, helicoid είπε

Η υπάλληλος του bazaar ρώταγε τι έγινε σήμερα και έπεσε τέτοια επιδρομή. Το αστείο είναι οτι όλα αυτά είναι εκεί από τον Μάρτιο, και σήμερα έγινε το έλα να δείς. 

οντως ειναι απο το μαρτιο αλλα ως τωρα η χαμηλοτερη τιμη τους ηταν 10€. Στα 10€ εβρισκες παρομοια κινεζικα και δεν αξιζε τον ντορο. Στα 5€ αξιζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ημουν και γω εκει απο τις 13.30.Πηρα δυο καμερες και ενα ζευγαρι ακουστικα.Θατα ανοιξω αποψε!Ευχαριστω ts!

Οριστε sample video! Μια χαρα τραβαει για 5 ευρω! :P

 

 

 

Επεξ/σία από gustom2008
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το βράδυ είχε αρκετές action cam και ηχεία bluetooth, λίγα σχετικά ακουστικά (περίπου 20). Πήρα και μερικά χαρτικά/αυτοκόλλητα για τον μικρό με 50 λεπτά το κομμάτι.

Ευχαριστούμε τον ΟΡ για την ενημέρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχει συνδέσει κανείς τα ακουστικά με windows 10 laptop;

Δεν το έχω καταφέρει.

EDIT:
Το κατάφερα με την τρίτη προσπάθεια

 

Επεξ/σία από smpt
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, gustom2008 είπε

Ημουν και γω εκει απο τις 13.30.Πηρα δυο καμερες και ενα ζευγαρι ακουστικα.Θατα ανοιξω αποψε!Ευχαριστω ts!

Οριστε sample video! Μια χαρα τραβαει για 5 ευρω! :P

Μπορείς να κάνεις μια καλή να βγάλεις φώτο την μπαταρία;

Για 5€ είναι σαν GoPro :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πήγα εχθες, Drone δεν είδα πουθενά, γενικά έχει διάφορα, πήρα μια Action Camera και Ακουστικά η Action φάνηκε συμπαθής σε μια δοκιμή που έκανα. Τώρα μένουν τα ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε φαση χθες. Γεμισε 30αριδες ο 3ος, φρακαρε το ανσασερ. Ειδα καποιον με καλαθι σουπερ μαρκετ γεματο με καμερες και ακουστικα. Τελωνιο επρεπε να περασει πριν βγει απο το καταστημα :P

Για 5ευρω δεν το συζητάω , μια χαρα ειναι η καμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.Πηγε κανεις σημερα?Ξερω οτι ανοιγει μετα τις 2.00.Την διαθεσιμοτητα ηθελα να μαθω.Γιατι θα παω σημερα λογικα και επειδη για μενα ειναι λιγο μακρυα,Πειραια,μην παω αδικα.Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ πήγα χθες μέχρι το κλείσιμο είχε κάμερες πάρα πολλές και είχες κιαλλες αποθήκη ακουστικά 20+ κομμάτια ηχεία το ίδιο πάνω από 30-40, έχει και σε κάποια εκτός τεχνολογίας πολύ καλές τιμές

Υγ οποίος ήταν χθες 8-9 εκεί σίγουρα με είδε 😛

Επεξ/σία από th3rul3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλά την καμερα στο κρανος.Θα τραβηξω βιντεο σημερα και θα το ανεβασω το βραδυ μολις σχολασω.Εγω ειδα και εναν παππου εκει που ειχε παει να παρει καμερες και  ακουστικα. :P

3 ώρες πριν, greed είπε

Μπορείς να κάνεις μια καλή να βγάλεις φώτο την μπαταρία;

Για 5€ είναι σαν GoPro :P

Το βραδυ.Τωρα δεν μπορω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, serdakis είπε

Ειχε φαση χθες. Γεμισε 30αριδες ο 3ος, φρακαρε το ανσασερ. Ειδα καποιον με καλαθι σουπερ μαρκετ γεματο με καμερες και ακουστικα. Τελωνιο επρεπε να περασει πριν βγει απο το καταστημα :P

Χαχαχα! 🤣 Αυτός που λες ήμουν εγώ. Παρεξήγησες όμως, είχα περάσει προηγουμένως και από τους χαμηλότερους ορόφους του Super Market. Τα γκατζετάκια πήρα 3 Χ 2 τμχ και απλά ήταν πάνω πάνω στο καλάθι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...