Προς το περιεχόμενο

Προιοντα Galacticon - My market Bazaar 5€


Jorvik

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εστειλα τον αδερφο μου που μενει κοντα κ περασε χθες το απογευμα. εντυπωσεις:

bluetooth ηχειακι ταμαμ για καλοκαιρι παραλια, να παιζει χαμηλα μιας κ φουλ ενταση μπουκωνει. προσπαθησα να το συνδεσω με υπολογιστη που εχει windows 7 αλλά πουλο. δεν εβρισκε drivers. καμια ιδεα;

bluetooth ακουστικα σε ποιοτητα ηχου πανω κατω ιδια με το ηχειακι. δεν δοκιμασα να τα συνδεσω με υπολογιστη αυτα αλλα αν καταφερει κανενας ας πει μπας κ βρουμε drivers.

καμερουλα για τα λεφτα της ειναι σουπερ τιμια. κλασσικη κινεζοκαμερα, συνδεθηκε με τον ιδιο τροπο που συνδεονται ολες με το κινητο κ την εφαρμογη. μονο αρνητικο που βρηκα ηταν οτι για να στειλει βιντεο upload στο κινητο, εκανε 100 ωρες κ ας ηταν πολυ μικρης διαρκειας το βιντεο. κατα τα αλλα ποιοτητα δεν ειχα απαιτησεις. περισσοτερο σαν starter pack την θεωρω για τον bro για πριν παει σε κατι πιο ποιοτικο αν τελικα του αρεσει κ θελει καλυτερης αναλυσης βιντεο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 134
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπέρα 

Μόλις πέρασα και για να ενημερώσω όσους είναι από μακριά 

Πολλές κάμερες ακόμη και λιγότερα Ηχεία,  όλα τα άλλα τέλος 

Επίσης για όσους θέλουν και κάτι άλλο από τα είδη σπιτιού έχουν μείνει πολύ λίγα τεμάχια από πιατικα και ποτήρια. Επίσης έχει πολλά χαρτικα,  στυλό κλπ στα 0,5

 

Προσοχή οι κάμερες δεν είναι σφραγισμένες.  ελέγξτε εάν υπάρχουν μέσα όλα τα εξαρτήματα και πάνω απ όλα η μπαταρία 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Drone κ ακουστικα τελος. Καμερες και ηχεια φουλ. 

Προσοχη στις συσκευασιες. Πολλα ανοιγμενα

Φερθειτε ευγενικα στους ανθρωπους που δουλευουν εκει περασαν δυσκολα με επιδρομες για καβατζωματα. Ζητηστε ευγενικα μη ανοιγμενη συσκευασια αν χρειαστει. 

Επεξ/σία από deafman
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα και εγώ 2 παρά ήμουν εκεί. Φόρτωσα μια 6αδα για φίλους κλπ.

Αν κάνει η μπαταρία στην sjcam θα πάρω άλλες δύο τη Δευτέρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι σιγουρος οτι οι μισοι που σκανε στον οροφο ειναι συνφορουμιτες πλεον. 

Πειτε αληθεια. Ποιος πηγε και ρωταγε πριν καμια ωρα την κοπελια εκει αν ειναι οντως 1080 η εγγραφη? Δικος μας ηταν σγρ 😆.

Ps. Υπαρχουν ολα τα χρωματα σε καμερα και ηχεια ακομα. Ζητηστε τα αν εχετε προτιμηση. Στα κουτια πανω δειχνει ολες τις εκδοσεις και τα εχουν πισω. Just ask nicely. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, kallair είπε



bluetooth ηχειακι ταμαμ για καλοκαιρι παραλια, να παιζει χαμηλα μιας κ φουλ ενταση μπουκωνει. προσπαθησα να το συνδεσω με υπολογιστη που εχει windows 7 αλλά πουλο. δεν εβρισκε drivers. καμια ιδεα;

bluetooth ακουστικα σε ποιοτητα ηχου πανω κατω ιδια με το ηχειακι. δεν δοκιμασα να τα συνδεσω με υπολογιστη αυτα αλλα αν καταφερει κανενας ας πει μπας κ βρουμε drivers.
 

Από την εμπειρία μου, τα 7 είχαν πάρα πολλά θέματα με το bluetooth, ότι συσκευή και να έβαζα πάντα δεν δούλευε ή ζητούσε drivers. Το αστείο είναι πως στο laptop (Dell Inspiron 5310) που έχω Linux Mint δούλευαν όλα μια χαρά, ενώ στο laptop (Dell Latitude E6230) που είχε win 7 και έχω πάντα μαζί μου λόγω φοβερής φορητότητας, δεν δούλευε τίποτα και εκεί ήταν να σου γυρνάει το μάτι από τα νεύρα.

Με την αναβάθμιση στα win 10 του μικρού φορητού, λύθηκαν δια μαγείας όλα τα θέματα με το bluetooth, δουλεύουν και συνδέονται τα πάντα όλα, άμεσα και χωρίς χρονοτριβή. Από λίγο διάβασμα στο διαδίκτυο όλος ο κόσμος είχε αυτά τα προβλήματα με τα win7/bluetooth, και τελικά ίσως να ήταν πρόβλημα του λειτουργικού.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνάντησα πολλά μέλη σήμερα στο bazaar. Τα ακουστικά τα έχουν πίσω, γιατί τους κλέβουν το καλωδιάκι που έχουν μέσα. Η κοπέλα στον όροφο πολύ ευγενική και πολύ κουρασμένη / αγχωμένη.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δύο παλικάρια είδα μόνο και αυτοί παρά 5 ήταν εκεί.

Παίζει να ήταν από ινσομνια αλλά δεν ρώτησα μιας και βιαζομουν λόγο δουλειάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DownUNDERground είπε

@Jorvik για υπεύθυνος προώθησης προϊόντων στη My Market! Ποιος ξέρει πως θα κατάφερναν να ξεπουλήσουν αλλιώς. 😛

Επρεπε να ειχα ποσοστο επι των πωλησεων.....  αχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, MadPax είπε

Από την εμπειρία μου, τα 7 είχαν πάρα πολλά θέματα με το bluetooth, ότι συσκευή και να έβαζα πάντα δεν δούλευε ή ζητούσε drivers. Το αστείο είναι πως στο laptop (Dell Inspiron 5310) που έχω Linux Mint δούλευαν όλα μια χαρά, ενώ στο laptop (Dell Latitude E6230) που είχε win 7 και έχω πάντα μαζί μου λόγω φοβερής φορητότητας, δεν δούλευε τίποτα και εκεί ήταν να σου γυρνάει το μάτι από τα νεύρα.

Με την αναβάθμιση στα win 10 του μικρού φορητού, λύθηκαν δια μαγείας όλα τα θέματα με το bluetooth, δουλεύουν και συνδέονται τα πάντα όλα, άμεσα και χωρίς χρονοτριβή. Από λίγο διάβασμα στο διαδίκτυο όλος ο κόσμος είχε αυτά τα προβλήματα με τα win7/bluetooth, και τελικά ίσως να ήταν πρόβλημα του λειτουργικού.   

Spoiler

θα επρεπε να εχω περασει τα 10αρια με πλαγιο τροπο αλλα η gpu δεν ηταν συμβατη και βαριομουν να ασχοληθω να κανω φορματ τον υπολογιστη κ περασμα τα 10αρια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 minutes ago, BritGreek said:

Συνάντησα πολλά μέλη σήμερα στο bazaar. Τα ακουστικά τα έχουν πίσω, γιατί τους κλέβουν το καλωδιάκι που έχουν μέσα. Η κοπέλα στον όροφο πολύ ευγενική και πολύ κουρασμένη / αγχωμένη.

Ακουστηκα ειχε μονο 2 ξεσκισμενα. Το ενα ειχε κ φθορα. Αν λες ηχεια ναι αβερτα. Σημερα απογευμα πηγα και πηγα και πισω π λες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...