Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

13 ώρες πριν, sarpan είπε

Από που την πηρες αν επιτρέπεται; Έχω αγοράσει εδώ και ένα μήνα από ldlc στη Γαλλία και την έχει φίλος ψάχνοντας να βρω έναν σχετικά φθηνό τρόπο να μου τη στείλει. 

Scan.co.uk στην Αγγλία, ήμουν τυχερός που πέτυχα την ώρα που τις ανεβάσανε στο site, 5 λεπτά και sold out.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Πρώτες δοκιμές με MSI VENTUS RTX 3080

Core +150 παίζει σταθερά στο superposition μεταξύ 1905 mhz- 1980 mhz. Παραπάνω δεν πάει. Προφανώς χτυπάει power limit η κάρτα (326 watt μου έδειξε το gpuz που εκεί είναι και το όριό της).

Μemory + 800 από εκεί και πέρα δεν κερδίζεις κάτι, και με +1000 που έβαλα το ίδιο σκορ έβγαλα.

Ευχαριστημένος όπως και να έχει :P 

Superposition_Benchmark_v1.1_11264_1612687945.png

Δώσε 4k optimized, εκεί δείχνει η 3080!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Spartan117 είπε

Scan.co.uk στην Αγγλία, ήμουν τυχερός που πέτυχα την ώρα που τις ανεβάσανε στο site, 5 λεπτά και sold out.

Στέλνει Ελλάδα το scan?? Όπως και να χει Καλορίζικη φίλε μου

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3070 σε τιμή 3080...

No buy οτιδήποτε πανω απο 730€ για 3070 (και πολύ γενναιόδωρος ειμαι), εγω σκεφτομουν τα 630 που εδωσα και έλεγα πολλά είναι.

Αν δεν τη θέλεις για δουλειά μην αγοράζεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, vins είπε

3070 σε τιμή 3080...

No buy οτιδήποτε πανω απο 730€ για 3070 (και πολύ γενναιόδωρος ειμαι), εγω σκεφτομουν τα 630 που εδωσα και έλεγα πολλά είναι.

Αν δεν τη θέλεις για δουλειά μην αγοράζεις.

Άντε βρες 3070 με 730€...

Πάλι ανέβηκαν οι τιμές. Έτσι όπως πάει θα λέμε και ευχαριστώ στα 1000€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LLLEFTERIS είπε

Και αμα την πανε 2000 θα παμε να τους τα δωσουμε;

Παλι καλα που δεν πουλανε ειδη πρωτης αναγκης.

Εάν το χρειάζεσαι για την δουλειά σου, τότε ναι θα τα δώσεις. Οπότε, καλύτερα, όποιος το χρειάζεται, να πάρει τώρα, πριν ανέβουν κι άλλο οι τιμές...

Εδώ έχουν πάει τις 2080 στα 700€....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, Vsrs7 είπε

Εάν το χρειάζεσαι για την δουλειά σου, τότε ναι θα τα δώσεις. Οπότε, καλύτερα, όποιος το χρειάζεται, να πάρει τώρα, πριν ανέβουν κι άλλο οι τιμές...

Εδώ έχουν πάει τις 2080 στα 700€....

Ναι σωστα για να μου αποφερει χρηματα αλλα το 90% εδω μεσα εχει τον υπολογιστη για να του χωνει λεφτα οχι για εργαλειο δουλειας.

Και η πλακα ειναι πως κανουν ολοι σαν τρελοι "ποτε θα μου ερθει η καρτα ποτε θα πεσουν οι τιμες" κλπ κλπ.

Πως ξαφνικα εμειναν ολοι χωρις καρτα μπηκαν κλεφτες η καηκαν σε ολους; Δηλαδη κατανταει αρρωστια ολο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αρρώστια γιατί; Ο καθένας κάνει ότι γουστάρει με τα λεφτά του, λογαριασμό θα δίνει στον καθένα; Ας πάρει και την 710GT με 1000 ευρώ. Γιατί να μας αφορά αυτό;

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...