Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ, αρκετές όταν πανε για πώληση παίζουν λολ και πασιεντζα, συν οτι και ειλικρινείς να ναι ο πωλητής, η τιμή δεν ανταποκρίνεται στον τρόπο χρήσης και το ρίσκο που θα πάρει ο αγοραστής.




 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, chek2fire είπε

μακριά από μεταχιρισμένα ιδίως αν προέρχονται από mining επειδή έχω ασχοληθεί αρκετά στο παρελθών να πω ότι στην κυριολεξία τις κάρτες τις καις. 

Full load συνέχεια. Καλά μην μιλήσουμε για ανεμιστήρες εκεί θέλουν άλλαγμα με την μια. 

Χωρίς να είμαι ειδικός γτ δεν εχω ασχοληθεί με mining, αν παιζω δλδ cp2077 5 ώρες την ημέρα με την καρτα μου με oc core vram και power limit 122%, ειναι καλυτερο από το να την έχω με uv και power limit 50% όλη μερα;

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.notebooksbilliger.de/notebooks/acer+nitro+5+an515+45+r4lj+gaming+692658?fbclid=IwAR2gJP_SBbrMFeFtPcOnx_lmATLdPnZdEB2JgWDUOibqOFOBIf9uQ7nctWs

Τις καλησπέρες μου, κοίταζα γενικότερα για καινούριο σύστημα pre-built η κάνα λαπτοπάκι και είδα το παρακάτω της ACER που μου κίνησε το ενδιαφέρον και ήθελα να κάνω μια ερώτηση σχετικά με τη GPU. Είναι ιδιά με τη desktop η είναι cutdown έκδοση? Ευχαριστώ εκ το προτέρων για τη βοήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Stefxour Οι καρτες στα λαπτοπ δεν έχουν τόσο καλες επιδώσεις, περιορίζονται απο χώρο και θερμοκρασίες.

Μια χαρά τα λέει στο βίντεο, μου έχουν τύχει ανάλογα. Σε μικρότερο βαθμό.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, vins είπε

αν παιζω δλδ cp2077 5 ώρες την ημέρα με την καρτα μου με oc core vram και power limit 122%

Αν μπορείς και κάνεις αυτό, απλά μας λες πως το καταφέρνεις να το κάνουμε κι εμείς 😋🤣🤣🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Shadow Explorer είπε

Συμφωνώ, αρκετές όταν πανε για πώληση παίζουν λολ και πασιεντζα, συν οτι και ειλικρινείς να ναι ο πωλητής, η τιμή δεν ανταποκρίνεται στον τρόπο χρήσης και το ρίσκο που θα πάρει ο αγοραστής.




 

Έχω δώσει πάνω από 30 κάρτες από mining κι ήταν όλες undrevolt 50% και είναι καλύτερα από κατι gaming που  είναι συνέχεια στο 100% λειτουργίας δύο χρονια καμία δεν έχει βγάλει πρόβλημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, mcrae13 είπε

Αν μπορείς και κάνεις αυτό, απλά μας λες πως το καταφέρνεις να το κάνουμε κι εμείς 😋🤣🤣🤣

Αν εννοεις για το 5ωρο φυσικά και δεν το καταφέρνω, οταν μπορούσα να το κάνω δεν είχα λεφτά να πάρω αυτό το hardware, τωρα που το πήρα, δεν μπορώ να το ευχαριστηθώ! Άτιμη κενωνια 😂

Λογικά όμως υπάρχουν πχ streamers που άνετα τρώνε και 8ωρο σε gaming/streaming sessions 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Σημερα μου ηρθε μια 3090 Pny απο Γεμανικο amazon εκανε 11 μερες και μονο 1600 ευρω κοντα σε τιμες φορουμ 3080 υπομονη καλυτερο stock.κριμα που ειμαι εκτος 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα εχει στο Γαλλικο στα 1700 αλλα θα εχεις μονο ενα λεπτο για out of stock

https://www.amazon.fr/gp/product/B08HBQWBHH?pf_rd_r=6W08TN6HC370HVWKDJEC&pf_rd_p=ed1ef413-005c-474d-837a-434c7d76d0d9&pd_rd_r=c17fab12-0e6c-4b95-a406-237363ccdd68&pd_rd_w=HCKRc&pd_rd_wg=k2qKo&ref_=pd_gw_unk

32 λεπτά πριν, teller είπε

Βάζω 3090 pny και δε μου βγάζει τίποτα.

Πως γένεν αυτό;

κατεβασε το Twitter και ακουλουθα Partalert

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δηλ δεν παίζει κανονικό search? 

'Οταν λες κατέβασε το twitter τι εννοείς; Login?

Μάλλον αυτό εννοείς και follow αυτό το partalert.

Καλή φάση, thanx.

Επεξ/σία από teller
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...