Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, basilis_k6 είπε

οτι υλοποίηση εχω δει μεχρι τωρα ειναι άσχημη. νομίζω δεν μου αρέσει να εχει καρτα 3 φανς. η founders ειναι πιο ομορφη απο αυτες. 

Η strixάρα είναι ωραία και οι aorus. FTW3 δεν μου αρέσει που έχει αυτές τις καμπύλες, palit game rock τσίρκο. Οι υπόλοιπες meh, not great not terrible..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η strix καλουλα είναι χωρίς wow factor αλλά ότι έχει πάλι ασημένιο io πίσω με ξεπερνά και με θορυβεί. Η evga νομίζω (αυτήν που έδειξαν εδώ κάποιοι) έχει μαύρο io panel πίσω, μια χαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δειχνουν και bracket καποιες εταιρίες. της palit ειναι ωραιο και μάλλον ειναι μέσα στο κουτι. 

 

όλα τα λεφτα όμως ειναι το καλώδιο που σου δίνει η zotac αφου έσκασες σχεδόν δυο χιλιάρικα για κάρτα γραφικων...

 

 

p3.jpg

Capture.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, basilis_k6 είπε

δειχνουν και bracket καποιες εταιρίες. της palit ειναι ωραιο και μάλλον ειναι μέσα στο κουτι. 

όλα τα λεφτα όμως ειναι το καλώδιο που σου δίνει η zotac αφου έσκασες σχεδόν δυο χιλιάρικα για κάρτα γραφικων...

p3.jpg

Capture.JPG

Η zotac είναι από τις λίγες που βγάζουν msrp προιόντα. Είναι σαν τον λεοφοριατζή του τσουβέλα "την κάνω την δουλειά? Λειτουργεί η κάρτα κανονικά? Εγώ τι θες να κάνω?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, azazil1190 είπε

3090 θα παίξει κοντά 2000€

Μέχρι 1700€ της είπα αλλα

Αρχίζει να μου απομακρύνεται το πουτ@νακι...θέλει αρκετά😢

Δεν θα του κάνω την χάρη του πέτσα να του δώσω ένα επιπλέον χιλιάρικο 

Επεξ/σία από Acmilangr2
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Acmilangr2 είπε

Δεν θα του κάνω την χάρη του πέτσα να του δώσω ένα επιπλέον χιλιάρικο 

Κάτσε να δούμε και κανά review αλλα όσο  καλή και να είναι αρχίζει να ξεφεύγει αρκετα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

H Palit είναι πολύ καλή..

Μια χαρά ψήκτρα έχει η PNY για stock που θα την τρέχει το 90% του κόσμου. Λες και αν κάνεις OC ζήτημα να παίρνεις 5% απόδοση..

Θεωρείς ότι έχει κάτι καλύτερο από την founders για να είναι πιο ακριβή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, malakudi είπε

Θεωρείς ότι έχει κάτι καλύτερο από την founders για να είναι πιο ακριβή;

Όχι. Πλάκα πλάκα η founders με αυτό το cooler παίζει να είναι καλύτερη από πολλές custom. Το πρόβλημα είναι μήπως είναι κρύα η κάρτα αλλά γίνεται το υπόλοιπο κουτί φουρνάκι, ειδικά ram και cpu..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα και το κουτί που θα την βάλεις, αν δεν έχει exhaust απο πάνω ναι θα βράζουν τα πάντα, αλλιώς νομίζω καλύτερα με τον θερμό αέρα προς τα πάνω παρά παντού τριγύρω όπως με τις aftermarket.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...