Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

όσο δεν ακυρώνει την παραγγελία το αμαζον Γαλλίας των 2 rog strix είμαι χαρούμενος αλλα αγχώνομαι με τόσα αρνητικά που σκάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, valantis123 είπε

όσο δεν ακυρώνει την παραγγελία το αμαζον Γαλλίας των 2 rog strix είμαι χαρούμενος αλλα αγχώνομαι με τόσα αρνητικά που σκάνε

Στο amazon.fr μου δείχνει μόνο RTX 20series

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, atheatos είπε

Οι miners θα πάνε λογικά σε AMD λόγω vram. Ίσως η μικρή vram να είναι ένα αποτετρεπτικο στοιχείο η κάρτα να χρησιμοποιηθεί για miming.

Θα πάνε και σε amd...τεσπά σε ότι βρουν και τους κάνει καλά την δουλειά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, Coppermine είπε

Στο amazon.fr μου δείχνει μόνο RTX 20series

είχα βάλει προχθες το βράδυ, είχε ανοίξει προπαραγγελία για  3080 strix/800 strix oc 830 και strix 3090 στα 1600? νμζ

Επεξ/σία από Sakiz105
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχετε καταλαβει τι hype τρωμε στην μαπα ετσι; Ουτε sneakers η ολη φαση θα αρχισει και κολπο με resellers και εκτος ebay σε λιγο με τις καρτες γραφικων.

Χαιρομαι ΠΟΛΥ που δεν εδωσα την Ti μου ακομη.. Ανετος θα κατσω θα ερθει πρωτα η επομενη οποια διαλεξω σπιτι και μετα θα αποφασισω τι θα κανω.. 

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, AStamelos είπε

Καλησπέρα, 

Πρώτη φορά γράφω στο φόρουμ αλλά θα ήθελα να μου λυθεί μια απορία. Βλέπω ότι αρκετός κόσμος παίρνει τις κάρτες γραφικών από το εξωτερικό.

Εγώ έχω ένα στενό συγγενικό πρόσωπο στη Γαλλία, που θα μπορούσε να μου στείλει την 3080 ας πούμε. Παράλληλα όμως, μπορώ να την αγοράσω στην Ελλάδα με απαλλαγή ΦΠΑ. 

Χρηματικά τι συμφέρει συνήθως; Αφού στην Ελλάδα λογικά θα έχουν και ένα καπέλο. 

Με ενδιαφέρει τόσο για την founders όσο και για κάποια σχετικά φτηνή καλή υλοποίηση.

Τέλος, προβλέπεται ότι black Friday θα υπάρχει κάποια έκπτωση; Αν όχι στην σειρα 3000, τουλάχιστον στην 2080? Γενικά παίζω RPG, οπότε δεν είμαι σίγουρος ποια κάρτα θα μου ταιριαζε.. θα ήθελα να κρατήσει για κάποια χρόνια να παίζω σε 4κ ανάλυση.

Ευχαριστώ!

Aπο Γαλλία και εσύ ε? Έχουμε και άλλο παιδί με θείο από Γαλλία αλλά γλυκοκοιτάει και την αγορά της Γερμανίας... Για ψάξου και εσύ λίγο 

Για το black friday που ρωτάς, εδώ είσαι: https://www.google.com/search?q=μελοντολογοι&oq=μελοντολογοι&aqs=chrome..69i57j0l7.3819j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, d4ydr33m3r είπε

Eχετε καταλαβει τι hype τρωμε στην μαπα ετσι; Ουτε sneakers η ολη φαση θα αρχισει και κολπο με resellers και εκτος ebay σε λιγο με τις καρτες γραφικων.

Χαιρομαι ΠΟΛΥ που δεν εδωσα την Ti μου ακομη.. Ανετος θα κατσω θα ερθει πρωτα η επομενη οποια διαλεξω σπιτι και μετα θα αποφασισω τι θα κανω.. 

Αυτό ....

Εγκρίνω!

Και εγώ στην ίδια φάση.

Χαλαρά θα κάνουμε την αγορά της νεας

6 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Aπο Γαλλία και εσύ ε? Έχουμε και άλλο παιδί με θείο από Γαλλία αλλά γλυκοκοιτάει και την αγορά της Γερμανίας... Για ψάξου και εσύ λίγο 

Για το black friday που ρωτάς, εδώ είσαι: https://www.google.com/search?q=μελοντολογοι&oq=μελοντολογοι&aqs=chrome..69i57j0l7.3819j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Εγώ έχω μια πρώην Γαλλίδα λες να το τολμήσω?😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το ειχα ποσταρει και παραπισω, αλλα επειδη βλεπω κανα δυο ρωτανε:

 οι παραγγελιες founders θα ανοιξουν 17 σεπτ 16:00. ομως οχι για αγορα απευθειας απο ελλαδα.

 Thursday the 17th of September at 11.00pm AEST
και λογικα θα εξαντληθουν ταχυτατα. γερμανια ολλανδια ΗΒ γαλλια οι μαλλον πιο συνηθεις εναλλακτικες.
Επεξ/σία από rofl
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...