Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

49 λεπτά πριν, DionGR είπε

Δεν έστελναν Ελλάδα, κανένα Amazon σε κανένα link που πρόλαβα δεν έστελνε. Τελική τιμή για expedited παράδοση στην Γερμανία ήταν 833€ με διαθεσιμότητα από 8 Νοεμβρίου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, iazriel είπε

Δεν έστελναν Ελλάδα, κανένα Amazon σε κανένα link που πρόλαβα δεν έστελνε. Τελική τιμή για expedited παράδοση στην Γερμανία ήταν 833€ με διαθεσιμότητα από 8 Νοεμβρίου.

A ουτε το γερμανικό έστελνε ελλαδα? 

καταδικασμένη για σκρουτζ? 😱

το αγγλικο την msi ventus 1200€ μια χαρά την στέλνει ομως

.

Επεξ/σία από valantis123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, DionGR είπε

Φιλε μου την ειδες διαθεσιμη;; Αναρωτιεμαι πραγματικα τι κανουν ακομα κ εκει στο amazon... Το λεω γιατι την εχω τη συγκεκριμενη σε προπαραγγελια απo 17/09. Δλδ αντι να εξυπηρετησουν τις προπαραγγελιες τις πουλανε σε οποιον προλαβει;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να μη  έστελνε Ελλάδα δεν θα ηταν πωλητής το amazon αλλά κάποιο κατάστημα στη Γερμανία.

Επεξ/σία από akoinonitos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μαλιστα... Οποτε.... Μιας και η 2060 φευγει πλεον με βλεπω με την ενδοξη 4070 για αρκετο καιρο.... Και θα πρεπει φανταζομαι να ειμαι σε ετοιμοτητα να τη χτυπησω μολις εμφανιστει καπου. Οποιος προλαβε... Με βλεπω να νευριαζω και να παιρνω καμια 2080ti μεταχειρισμενη αν συνεχισουνε το παιχνιδακι αυτο. Μας δουλευουνε λες και πετανε παξιμαδια σε ζητιανους με τα λεφτα μας. 

Επεξ/σία από DIM1000
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DIM1000 είπε

Μαλιστα... Οποτε.... Μιας και η 2060 φευγει πλεον με βλεπω με την ενδοξη 4070 για αρκετο καιρο.... Και θα πρεπει φανταζομαι να ειμαι σε ετοιμοτητα να τη χτυπησω μολις εμφανιστει καπου. Οποιος προλαβε... Με βλεπω να νευριαζω και να παιρνω καμια 2080ti μεταχειρισμενη αν συνεχισουνε το παιχνιδακι αυτο. Μας δουλευουνε λες και πετανε παξιμαδια σε ζητιανους με τα λεφτα μας. 

Από Ιανουαρίο αν στρώσει η κατάσταση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, DIM1000 είπε

Μαλιστα... Οποτε.... Μιας και η 2060 φευγει πλεον με βλεπω με την ενδοξη 4070 για αρκετο καιρο.... Και θα πρεπει φανταζομαι να ειμαι σε ετοιμοτητα να τη χτυπησω μολις εμφανιστει καπου. Οποιος προλαβε... Με βλεπω να νευριαζω και να παιρνω καμια 2080ti μεταχειρισμενη αν συνεχισουνε το παιχνιδακι αυτο. Μας δουλευουνε λες και πετανε παξιμαδια σε ζητιανους με τα λεφτα μας. 

Σορρυ αν δεν καταλαβα, αλλά ποια ειναι η ενδοξη 4070;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, ICE-T είπε

Από Ιανουαρίο αν στρώσει η κατάσταση 

Υπεροχα..... Γιατι με επιασε η τρελα και κανονισα να δωσω και επεξεργαστη και μητρικη για να παω σε 10900x. Τελος του μηνα παιρνει τον 9700 φιλος μαζι με τη μητρικη και παιρνω τα καινουργια. Θα εχει φοβερη πλακα η 4870 πανω σε αυτα.... Οποτε αν δεν βρω μεσα στον επομενο μηνα παω για 2080ti και τελος.

Επεξ/σία από DIM1000
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες εβλεπα στο youtube ένα Ιταλό τύπο (με 200k subs) που έλεγε οτι έχει άκριες σε κάτι μεγάλα μαγαζιά της Ιταλίας ,

τα οποία του έλεγαν ότι τους στέλνουν 4-5 3080 την εβδομάδα ... όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε !

ψεματα - αλήθεια δεν ξέρω , αλλά δεν μου ακούγεται και σενάριο επιστημονικής φαντασίας...

 

και εγώ σκέφτρομαι για 2080ti μεταχειρισμένη αλλά ρε γμτ για την δουλεία που χρειάζομαι (3d render κτλ) εγώ την 3080

έχει μεγάλη διαφορά με την 2080ti ... και αξίζει να δώσεις 200-250 ευρώ παραπάνω

 

εγώ προβλέπω, ότι λόγω των Χριστουγέννων θα έρθουν κάποια κομμάτια στα ράφια αλλα θα πεσει ξύλο για το ποιος θα προλάβει να παρει ...

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...