Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

17 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Υπαρχει ξεχωριστη ενοτητα

https://www.insomnia.gr/forums/forum/11-pc-games/

Νομίζω περί dlss των παιχνιδιών μπορούμε και εδώ ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις τώρα, azazil1190 είπε

Νομίζω περί dlss των παιχνιδιών μπορούμε και εδώ ?

Προφανως.

Εγω το ανεφερα μιας και ειδα και η κουβεντα πηγαινε στο ιδιο το παιχνιδι,παρα σε τεχνολογιες αυτου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, DIM1000 είπε

Υπεροχα..... Γιατι με επιασε η τρελα και κανονισα να δωσω και επεξεργαστη και μητρικη για να παω σε 10900x. Τελος του μηνα παιρνει τον 9700 φιλος μαζι με τη μητρικη και παιρνω τα καινουργια. Θα εχει φοβερη πλακα η 4870 πανω σε αυτα.... Οποτε αν δεν βρω μεσα στον επομενο μηνα παω για 2080ti και τελος.

κατά διαστήματα βάζουν διαθέσιμες για λιγη ώρα και εδώ καταστήματα,εγώ από εκεί πρόλαβα μια ventus πριν 2 εβδομαδες.

Επεξ/σία από ICE-T
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πατήσει πανω απο 10 φορες σε αμαζον (ιταλιας,αγγλιας,γερμανιας,ισπανιας) σε διαθεσιμες καρτες και δε με αφήνει να προχωρήσω λόγω οτι δεν στέλνει Ελλάδα. Απο ότι καταλαβα ειναι καποια μαγαζιά/πωλητές που  της πουλάνε και όχι το ίδιο το αμαζον για αυτό δεν στέλνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, valantis123 είπε

Εχω πατήσει πανω απο 10 φορες σε αμαζον (ιταλιας,αγγλιας,γερμανιας,ισπανιας) σε διαθεσιμες καρτες και δε με αφήνει να προχωρήσω λόγω οτι δεν στέλνει Ελλάδα. Απο ότι καταλαβα ειναι καποια μαγαζιά/πωλητές που  της πουλάνε και όχι το ίδιο το αμαζον για αυτό δεν στέλνουν.

Σωστα

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόλις  πάλεψα κανα 3 λεπτο με το καλάθι μου για μία EVGA αλλα τελικά.... This item cannot be shipped to your selected delivery location. Please choose a different delivery location.  😥

Επεξ/σία από valantis123
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://videocardz.com/newz/nvidia-allegedly-cancels-geforce-rtx-3080-20gb-and-rtx-3070-16gb

NVIDIA allegedly cancels its December launch of GeForce RTX 3080 20GB and RTX 3070 16GB. This still very fresh information comes from two independent sources.

 

Technically GeForce RTX 3080 20GB and RTX 3070 16GB could launch at a later time, but the information that we have clearly stated that those SKUs have been canceled, not postponed. NVIDIA has already canceled its RTX 3070 Ti model (PG141 SKU 0), so the RTX 3070 16GB (PG141 SKU5) and RTX 3080 20GB (PG132 SKU20) will be joining the list 

 

γκουχ γκουχ 7 n m 20 2 1  r e f r e s h 

#σπατουλες

#φουρνος

 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

αρα και αυτή που περίμεναν της 20γιγα θα βαρεσουν της απλές? δε θα παρουμε καρτα ποτέ! 😱

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως έμαθαν ότι το Navi είναι κάτω από αυτό που περίμεναν και γι' αυτό έπεσε ακύρωση ; Δεν υπάρχει λόγος να το είπαν τώρα για να αποφύγουν τυχόν πρόβλημα στις πωλήσεις των 3080 10G αφού φεύγουν με το που γίνονται διαθέσιμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...