Προς το περιεχόμενο

Nvidia RTX3000 Series (Ampere)


holy grail
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr,

Συνέχεια εδώ

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,9k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν υπάρχει καμμία διαθέσιμη πλέον.  Για εταιρικούς πελάτες υπάρχει άλλη ιστοσελίδα. Απλά δεν ξέρω αν αξίζει να προχωρήσω ή όχι και τι δυνατότητες έχει η συγκεκριμμένη... ρε που μπλέξαμε πάλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 λεπτά πριν, Leoniums είπε

Δεν υπάρχει καμμία διαθέσιμη πλέον.  Για εταιρικούς πελάτες υπάρχει άλλη ιστοσελίδα. Απλά δεν ξέρω αν αξίζει να προχωρήσω ή όχι και τι δυνατότητες έχει η συγκεκριμμένη... ρε που μπλέξαμε πάλι...

Μια χαρά είναι, τι σκέφτεται, έχεις άλλη εναλλακτική; 6800ΧΤ ίσως αλλά; άφαντη...  αν θεωρείς ότι αξίζει για τη χρήση που θες να την αξιοποιήσεις go for it 💯 Αρκεί να μη την αγοράσεις 1200 ευρώ ε

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν βαριεσαι θα μεινω με την 2070 μεχρι να σβησει ο ηλιος που λενε κ στο χωριο μου..

Καλα εκει στο πλαισιο πανε κοντρα τα φαρμακεια μιλαμε στον κοσμο της μερεντας ζουνε οι ανθρωποι.

Αλλα φταιει και ο κοσμος που αγοραζει σε τετοιες τιμες και δεν μπορει να κανει υπομονη ο καθενας για διαφορετικους λογους ειτε δικαιολογημενους ειτε οχι.Το αποτελεσμα ειναι οτι οι τιμες εχουν παρει τον ανηφορο σε αδικαιολογητα υψη.

Επεξ/σία από icenex
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, είχα παραγγείλει πριν μιαμιση εβδομάδα την 2060 343 ευρω. Με ενημέρωσαν πριν λίγο ότι τελικά δεν υπάρχει απόθεμα. Και βλέπω οτι η MSI Ventus 2060 στο ίδιο κατάστημα πηγε 440 απο 350...

Δεν λέω μαγαζί γιατί βλέπω ότι παντού έγινε αυτό. Τι φάση; Και η τιμή της 3060 είναι τραγωδία για να κάνω την υπέρβαση. Πως μας πετσόκοψαν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είπαμε μπονομπο ψάχνει μπονομπο. Όλοι οι αλεπουδιαρηδες βγήκαν παγανια να πουλήσουν σε τρελές τιμές. Τρίβουν το "πιπέρι" τους να σκασει και κανα mining ή κάτι παρόμοιο που θα έχει αποτέλεσμα μειωμένη διαθεσιμότητα μήπως και πουλήσουν ακόμη πιο ακριβά και βγει κανα φραγκο. Κατάντια και αφραγκοδηθενίλα. 

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H γελοιότητα σε νέα επίπεδα, σημερινο

Tim
 2 hours ago
 
 
 
 Reply to  Caseking-Mike

Moin Caseking Mike,
Does it look just as modest with the ROG STRIX 3080 O10G, or maybe you can still count on it until Christmas. The order went out in the first hour on September 17th, 2020.
It would be nice if you had a guess as well.
Otherwise have a nice day and keep it up, hold on!
Greetings Tim

0
 Reply
 
 
 
Caseking Mike
Caseking Mike
 1 hour ago
 
 
 
 Reply to  Tim

Hello Tim,

yes, all ASUS Strix cards don't look good either. There is a very high probability that this will not happen with Christmas, probably not even January.

Greetings
Mike
Caseking Community Service

Ο πελάτης αγόρασε όπως εγώ strix 3080 στις 17/09 την πρώτη ώρα που άνοιξαν οι κωδικοί και ο μαλάκας του απαντάει ότι θα παραλάβουμε πιθανότατα τον Φλεβάρη δηλαδή μόλις 6 μήνες μετά την παραγγελία.........το προιόν δηλαδή θα θεωρείται ακόμη καινούριο........🤣👎

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αστείο @Coppermine είναι ότι μόνο η strix βγαίνει που και που για πούλημα στο caseking και amazon.de 

Όλα τα άλλα μοντελα είναι συνεχώς out of stock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Sakiz105 είπε

το αστείο @Coppermine είναι ότι μόνο η strix βγαίνει που και που για πούλημα στο caseking και amazon.de 

Όλα τα άλλα μοντελα είναι συνεχώς out of stock

Τι να σου πω οτι έχω την ιστοσελίδα τους στο κινητό και στην δουλειά ανοιχτή και από τα refresh κοντεύω να αλλάξω πληκτρολόγιο? δεν την έχω πετύχει ποτέ σε διαφορετικό status από το unknown, σήμερα ψήθηκα να αλλάξω την παραγγελία για μια inno3d X4 που έλεγε παραλαβή 4/12 αλλά στο τηλέφωνο με ενημέρωσαν πως είχε ήδη κλείσει από άλλους χρήστες, δεν υπάρχει διέξοδος μαλακοκατάσταση, το μόνο που με έσωσε είναι οτι έχω ακόμη την 2080Ti

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Herald είπε

Την θέλω και 600αρα,υπαρχει πουθενά? 

Χαχαχα, σοβαρευτείτε βρε μάγκες μην γίνεστε μέρος αυτής της φαρσοκωμωδίας. Επειδή δεν μαρεσουν αυτές οι τακτικές, αυτή τη στιγμή αν βρισκαμε μια τώρα που μιλάμε μέχρι 450€ ( για μια νορμάλ υλοποίηση δεν λέω με φωτάκια και 3Χ8πιν ) ΤΑ ΔΙΝΩ. Παραπάνω δεν υπάρχει περίπτωση. Είναι αηδιαστικό πραγματικά σαν να τρως φαπα ή κάτι παρόμοιο και να λες ευχαριστώ πολύ συνεχίστε.

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 6
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Coppermine είπε

H γελοιότητα σε νέα επίπεδα, σημερινο

Tim
 2 hours ago
 
 
 
 Reply to  Caseking-Mike

Moin Caseking Mike,
Does it look just as modest with the ROG STRIX 3080 O10G, or maybe you can still count on it until Christmas. The order went out in the first hour on September 17th, 2020.
It would be nice if you had a guess as well.
Otherwise have a nice day and keep it up, hold on!
Greetings Tim

 
0
 
 Reply
 
 
 
Caseking Mike
Caseking Mike
 1 hour ago
 
 
 
 Reply to  Tim

Hello Tim,

yes, all ASUS Strix cards don't look good either. There is a very high probability that this will not happen with Christmas, probably not even January.

Greetings
Mike
Caseking Community Service

Ο πελάτης αγόρασε όπως εγώ strix 3080 στις 17/09 την πρώτη ώρα που άνοιξαν οι κωδικοί και ο μαλάκας του απαντάει ότι θα παραλάβουμε πιθανότατα τον Φλεβάρη δηλαδή μόλις 6 μήνες μετά την παραγγελία.........το προιόν δηλαδή θα θεωρείται ακόμη καινούριο........🤣👎

Έχω την εντύπωση ότι τους πελάτες εκτός Γερμανίας τους έχουν γραμμένους 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...