Προς το περιεχόμενο

NIkon D750 > 799 euros!


andress

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 183
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

10 λεπτά πριν, svizi είπε

Καλημέρα, 

την αγόρασα χθες. 

Τώρα στο ψάξιμο για φακούς!

Προς το παρων πηρα τον 24-120 f4 για ολες τις χρησεις κ τωρα ψαχνω καναν 50αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, murcielago580 είπε

Προς το παρων πηρα τον 24-120 f4 για ολες τις χρησεις κ τωρα ψαχνω καναν 50αρι

Καταπληκτικός φακός αλλά μεγάλος σε μέγεθος. Και εγώ κλασσικά θα ξεκινήσω με τον 50αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, svizi είπε

Καταπληκτικός φακός αλλά μεγάλος σε μέγεθος. Και εγώ κλασσικά θα ξεκινήσω με τον 50αρι.

Ε καλα ναι τι να κανουμε...ποιον 50αρι? 1.8 η 1.4?d & g? Διαβαζω συγκριτικα αλλα δεν δικαιολογειται η τοσο μεγαλη διαφορα τιμης αναμεσα σε d με g.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, murcielago580 είπε

Ε καλα ναι τι να κανουμε...ποιον 50αρι? 1.8 η 1.4?d & g? Διαβαζω συγκριτικα αλλα δεν δικαιολογειται η τοσο μεγαλη διαφορα τιμης αναμεσα σε d με g.

Τώρα που τα κοιτάω τον 1.8d αλλά έχουν βγάλει σε amazon τον G στα 150 που βγάινει με μεταφορικά 162.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θέλω και μπαίνω τέτοια μέρα εδώ? Όλη την εβδομάδα κρατιόμουν αλλά δεν  άντεξα. ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!!! 

Τσιμπισα τον 750 με έναν φακό 35αρι από κωτσοβολο με μπόνους κάρτα alphabank. Πολλοί μπόνους πόντοι βρε παιδί μου 😀

Είναι η πρώτη φωτογραφική μηχανή που παίρνω, καλορίζικη σε όποιον έχει παραγγείλει και παραλάβει. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Ηλίας_1988 είπε

Τι θέλω και μπαίνω τέτοια μέρα εδώ? Όλη την εβδομάδα κρατιόμουν αλλά δεν  άντεξα. ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!!! 

Τσιμπισα τον 750 με έναν φακό 35αρι από κωτσοβολο με μπόνους κάρτα alphabank. Πολλοί μπόνους πόντοι βρε παιδί μου 😀

Είναι η πρώτη φωτογραφική μηχανή που παίρνω, καλορίζικη σε όποιον έχει παραγγείλει και παραλάβει. 

Μεγαλώνει η παρέα! Καλορίζικη!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

750 και φακος 50 1.8 μεσα στο σπιτι + Godox led 128 fotakia

77068435_814187792368152_6720508569852051456_o.jpg

μερικοι πανε να βρουν 8υματα?

 

Επεξ/σία από APPLEGEEK
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Ηλίας_1988 είπε

Τι θέλω και μπαίνω τέτοια μέρα εδώ? Όλη την εβδομάδα κρατιόμουν αλλά δεν  άντεξα. ΚΑΤΑΣΤΡΟΦΗ!!! 

Τσιμπισα τον 750 με έναν φακό 35αρι από κωτσοβολο με μπόνους κάρτα alphabank. Πολλοί μπόνους πόντοι βρε παιδί μου 😀

Είναι η πρώτη φωτογραφική μηχανή που παίρνω, καλορίζικη σε όποιον έχει παραγγείλει και παραλάβει. 

Ποιον 35αρι?τον dx?μπορεις να μου στειλεις καμια φωτογραφια να δω αν φαινεται καθολου το μαυρο στις γωνιες?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, murcielago580 είπε

Ποιον 35αρι?τον dx?μπορεις να μου στειλεις καμια φωτογραφια να δω αν φαινεται καθολου το μαυρο στις γωνιες?

https://www.skroutz.gr/s/1796228/Nikon-AF-S-DX-Nikkor-35mm-f-1-8G.html

Αυτόν παράγγειλα δεν έχω παραλάβει ακόμα φίλε μου, μόλις παραλάβω μπορώ να σου στείλω ότι θέλεις ευχαρίστως. 

Επεξ/σία από Ηλίας_1988
Έβαλα λινκ
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...