Προς το περιεχόμενο

Apple Watch CELLULAR στην Ελλάδα


Nikos3648

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 785
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

19 ώρες πριν, AIRTSIOY είπε

Καλησπέρα!γνωριζει κανεις σε ποιο κατάστημα είναι διαθέσιμο για να δοκιμάσω το apple watch ultra γιατί τα περισσότερα δεν έχουν εκθεσιακά.

Επισης από εξωτερικό από που συμφέρει περισσότερο κι αν γίνεται με τιμολόγιο για αποφορολογηση του προϊόντος;

Στο iStorm στο River West υπήρχε πριν καμιά εβδομάδα που είχα πάει...φαντάζομαι θα υπάρχει ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα παιδιά! Νομίζω η cosmote επιτέλους το έφερε. Το διαφημίζει μόνο για το galaxy watch, αλλά λογικά θα κάνει και για apple watch. Εδώ το link:

https://www.germanos.gr/multisim/?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=221117_hard-selling_other_gadgets-wearables_multisim&utm_content=multisim

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είχα multisim και δεν περνάει στο ρολόι .Αν δεν αλλάξει αυτό που γράφει στην φωτό .Και είμαι και στην beta 3 που έχει αναβάθμιση στον φορέα.

7000B05B-ED6E-477B-92C4-CFE20186C18F.png

Επεξ/σία από Mpourinio16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να περάσει αφού ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΟΧΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ROAMING. Ούτε και πρόκειται να ενεργοποιηθούν για τους επόμενους 6 μήνες τουλάχιστον από την COSMOTE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, gkat2829 είπε

Πως να περάσει αφού ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΘΕΙ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΡΟΧΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ROAMING. Ούτε και πρόκειται να ενεργοποιηθούν για τους επόμενους 6 μήνες τουλάχιστον από την COSMOTE

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τόσα posts σε τόσες σελίδες.....έχει επικοινωνήσει κανείς με cosmote να εκφράσει ενδιαφέρον;;

Διαφημίζουν από μόνοι τους εδώ τη χρήση σε smartwatch και τα πλεονεκτήματά της, ας δείξουμε και εμείς οτι το θέλουμε.
https://cosmotesmartliving.gr/ένας-αριθμός-πολλές-συσκευές/

 

Spoiler

Εγώ πάντως έχω στείλει αίτημα μέσω της σελίδας τους και αναμένω απάντηση.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και διαφημιση στην τηλεοραση για το SAMSUNG GALAXY WATCH5 PRO LTE  απο τον Γερμανο και την αποκλειστικη υπηρεσια MULTISIM. Οπως ειπα και παραπανω μονο SAMSUNG θα παραμεινει τουλαχιστον για το επομενο 6μηνο αφου η SAMSUNG δεν ζηταει τιποτα απο την COSMOTE.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 18/11/2022 στις 5:19 ΜΜ, kostis_jp είπε

Τόσα posts σε τόσες σελίδες.....έχει επικοινωνήσει κανείς με cosmote να εκφράσει ενδιαφέρον;;

Διαφημίζουν από μόνοι τους εδώ τη χρήση σε smartwatch και τα πλεονεκτήματά της, ας δείξουμε και εμείς οτι το θέλουμε.
https://cosmotesmartliving.gr/ένας-αριθμός-πολλές-συσκευές/

  Απόκρυψη περιεχομένων

Εγώ πάντως έχω στείλει αίτημα μέσω της σελίδας τους και αναμένω απάντηση.

Εγώ προσωπικά τον τελευταίο μήνα (με αφορμή κάποια εξειδικευμένα τεχνικά προβλήματα που αντιμετώπισα με κάποιες φορητότητες) επικοινώνησα πάνω από 10 φορές με εξειδικευμένα τεχνικά τμήματα κινητής. Δεν έχασα την ευκαιρία να το θέσω το θέμα στο τραπέζι ξανά και ξανά ως απορία/ερώτημα/πρόταση.

Πέρυσι κατάφερα με αφορμή κάποιες άλλες βλάβες να ξεκαθαρίσουμε με το τεχνικό τμήμα τί ακριβώς είναι αυτό που ζητάμε (από άποψη ορολογίας καταρχήν). Έχω αναφερθεί εκτενώς (στις πρώτες σελίδες του παρόντος thread) για τον τεχνικό χαρακτηρισμό της υπηρεσίας καθώς δεν πρόκειται για Twin eSim όπως όλοι βιάζονται να υποθέσουν όταν ρωτήσεις για την υπηρεσία.

Στην πλέον πρόσφατη επικοινωνία μου μαζί τους, μπορώ να δηλώσω πως είχα την χαρά να συνομιλήσω με μία άκρως εξυπηρετική υπάλληλο στο τεχνικό τμήμα, η οποία ήταν πρόθυμη επί 10 ολόκληρα λεπτά να συντάξει με τη βοήθεια μου αναφορά/κείμενο για την συγκεκριμένη πρόταση υπηρεσίας, την οποία και έστειλε στο αρμόδιο τμήμα φυσικά που ασχολείται με τις επερχόμενες αναβαθμίσεις/υπηρεσίες.  Προσωπικά δεν μπορώ να δώσω ούτε στο ελάχιστο κάποια ενθαρρυντική πρόβλεψη για το αν και πότε θα έρθει, αλλά από πλευράς ενός ''ψαγμένου πελάτη'' έφτασα το ζήτημα όσο πιο μακριά μπορούσα. Από εδώ και πέρα είναι ζήτημα όσων ασχολούνται με τις επενδύσεις του ομίλου.

Επεξ/σία από ramarg
  • Like 7
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, ramarg είπε

Εγώ προσωπικά τον τελευταίο μήνα (με αφορμή κάποια εξειδικευμένα τεχνικά προβλήματα που αντιμετώπισα με κάποιες φορητότητες) επικοινώνησα πάνω από 10 φορές με εξειδικευμένα τεχνικά τμήματα κινητής. Δεν έχασα την ευκαιρία να το θέσω το θέμα στο τραπέζι ξανά και ξανά ως απορία/ερώτημα/πρόταση.

Πέρυσι κατάφερα με αφορμή κάποιες άλλες βλάβες να ξεκαθαρίσουμε με το τεχνικό τμήμα τί ακριβώς είναι αυτό που ζητάμε (από άποψη ορολογίας καταρχήν). Έχω αναφερθεί εκτενώς (στις πρώτες σελίδες του παρόντος thread) για τον τεχνικό χαρακτηρισμό της υπηρεσίας καθώς δεν πρόκειται για Twin eSim όπως όλοι βιάζονται να υποθέσουν όταν ρωτήσεις για την υπηρεσία.

Στην πλέον πρόσφατη επικοινωνία μου μαζί τους, μπορώ να δηλώσω πως είχα την χαρά να συνομιλήσω με μία άκρως εξυπηρετική υπάλληλο στο τεχνικό τμήμα, η οποία ήταν πρόθυμη επί 10 ολόκληρα λεπτά να συντάξει με τη βοήθεια μου αναφορά/κείμενο για την συγκεκριμένη πρόταση υπηρεσίας, την οποία και έστειλε στο αρμόδιο τμήμα φυσικά που ασχολείται με τις επερχόμενες αναβαθμίσεις/υπηρεσίες.  Προσωπικά δεν μπορώ να δώσω ούτε στο ελάχιστο κάποια ενθαρρυντική πρόβλεψη για το αν και πότε θα έρθει, αλλά από πλευράς ενός ''ψαγμένου πελάτη'' έφτασα το ζήτημα όσο πιο μακριά μπορούσα. Από εδώ και πέρα είναι ζήτημα όσων ασχολούνται με τις επενδύσεις του ομίλου.

απο μενα respect ! 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συνεχίζω να πιστεύω ότι υπάρχει σημαντικό opportunity για κερδοφορία από τις εταιρίες αν καταφέρουν ποτέ να λανσάρουν την υπηρεσία.

Αλήθεια, από όλους εμάς εδώ που είμαστε ένθερμοι υποστηρικτές του AW cellular, υπάρχει κανείς που να αγχώνεται για θέματα ακτινοβολίας από μια LTE συσκευή κολλημένη στον καρπό επί ώρες;

(Βασικά δε θέλω να πω κάτι συγκεκριμένο, απλά έτσι κουβέντα να γίνεται να μην τελματώνει το thread...)

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, gidi είπε

Αλήθεια, από όλους εμάς εδώ που είμαστε ένθερμοι υποστηρικτές του AW cellular, υπάρχει κανείς που να αγχώνεται για θέματα ακτινοβολίας από μια LTE συσκευή κολλημένη στον καρπό επί ώρες;

Εγώ δεν αγχώνομαι τόσο πολύ για το ρολόι. Πιο πολύ αγχώνομαι για το 5G. Έχω ακούσει ότι προκαλεί καρκίνους. Κακώς το λανσάρει τόσο επιθετικά η Cosmote, πιστεύω θα έπρεπε να παραμείνει στο 4G που είναι πιο ασφαλές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gidi είπε

Προσωπικά έχω κλειστό το 5G στο κινητό. Δε χρειάζομαι πραγματικά αυτές τις ταχύτητες εν κινήσει. 

Η διαφορά είναι στην απόκριση όχι στην ταχύτητα 

Ποιος χρειάζεται τα 80-100-200-500mbps στο κινητό; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...