Προς το περιεχόμενο

Xbox live ultimate 3μήνες/1ευρω(-97%)


Christos84#

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 561
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος ειναι να ενεργοποιησει την συνδρομη 1 ευρω / 3 μηνες σε xbox γινεται κανονικα. Και εγω νομιζα οτι εληξε αλλα μεσα απο το xbox υπαρχει ακομα αλλα δεν ξερω για ποσο. Το εκανε χθες φιλος σε νεο λογαριασμο.

Επεξ/σία από Tasosp22
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2020 στις 2:52 ΜΜ, sphinxgr είπε

Update μιας και έληξε η προσφορά για 3 μήνες Ultimate με 1€ . Πλέον και για λίγο καιρό, ισχύει το "1 μήνας Ultimate με 1€"

Πρέπει να φτιάξουμε νεο λογαριασμό σε κάθε περίπτωση; Ο δικός μου δέν είχε ποτέ καμμιά συνδρομή. Ούτε gold, ούτε pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, vatos είπε

Πρέπει να φτιάξουμε νεο λογαριασμό σε κάθε περίπτωση; Ο δικός μου δέν είχε ποτέ καμμιά συνδρομή. Ούτε gold, ούτε pass.

Έχεις ενεργό το 1 μήνα ultimate με 1 € ενώ είσαι ήδη logged in? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, άσχετος τελείως με το αθλημα, τα έχετε πει πολλές φορές το ξέρω αλλά ρίξτε μια συμβουλή... Έχω πάρει το s στην προσφορά από την Γερμανία με δώρο 3 παιχνίδια και 1 μήνα live gold την οποία δεν έχω ενεργοποιήσει ακόμα. Τι είναι καλύτερο για την δικιά μου περίπτωση; Αυτά τα βήματα που περιγράφονται πιο πίσω με VPN Βραζιλίας κτλ ή κάτι άλλο; Δεν έχω ενεργοποιήσει απολύτως τπτ στον λογαριασμό μου εκτός από τα 3 παιχνίδια που κατέβασα μέσω δικτύου....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, foler79 είπε

Τι είναι καλύτερο για την δικιά μου περίπτωση;  

Η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Που να ξέρουμε τι θες εσυ, τι λεφτά διαθέτεις, τι γνώσεις έχεις κλπ.

Αν πάντως θες 2,5 χρόνια ultimate me 60€ (με αρχική τιμή 364€), ε δεν θα βρεις καλύτερη προσφορά ούτε τώρα, ούτε στο άμεσο μέλλον. 

Αν δεν ξέρεις τι είναι Ultimate δες την ακόλουθη εικόνα:

75f7ca71-047f-4855-b1a1-38ce2403a78a.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2,5 χρόνια με 60€ μια χαρά μου ακούγονται. Και κάνω τα βήματα όπως περιγράφονται αναλυτικά στις πίσω σελίδες ακόμα και αν τελείωσε η προσφορά τριμήνου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 17/1/2020 στις 12:11 ΜΜ, foler79 είπε

2,5 χρόνια με 60€ μια χαρά μου ακούγονται. Και κάνω τα βήματα όπως περιγράφονται αναλυτικά στις πίσω σελίδες ακόμα και αν τελείωσε η προσφορά τριμήνου;

Διαβάζεις και ακολουθείς αυτό το Post

 

 

Επεξ/σία από sphinxgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Three new games will join the Xbox Game Pass for PC roster soon, growing an already large catalogue of more than 150 games. Gris, A Plague Tale: Innocence and Children of Morta are the new additions, and while it's likely they'll roll out some time this month, Microsoft wasn't forthcoming with a date.

https://www.pcgamer.com/xbox-game-pass-for-pc-is-getting-3-new-games-soon/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 hours ago, sphinxgr said:

Η κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή. Που να ξέρουμε τι θες εσυ, τι λεφτά διαθέτεις, τι γνώσεις έχεις κλπ.

Αν πάντως θες 2,5 χρόνια ultimate me 60€ (με αρχική τιμή 364€), ε δεν θα βρεις καλύτερη προσφορά ούτε τώρα, ούτε στο άμεσο μέλλον. 

Αν δεν ξέρεις τι είναι Ultimate δες την ακόλουθη εικόνα:

75f7ca71-047f-4855-b1a1-38ce2403a78a.jpg

Γνωριζεις εαν υπαρχει παρομοια προσφορα μονο για το Pc Game pass; Εψαξα και δεν βρισκω κατι. απο ποιο λινκ ειναι η φωτογραφια; Εχω ηδη την προσφορα με το τριμηνο/1 ευρω.

Επεξ/σία από elpaso1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, elpaso1 said:

Γνωριζεις εαν υπαρχει παρομοια προσφορα μονο για το Pc Game pass; Εψαξα και δεν βρισκω κατι. απο ποιο λινκ ειναι η φωτογραφια; Εχω ηδη την προσφορα με το τριμηνο/1 ευρω.

Αυτή η διαδικασία σου δίνει xbox game pass ultimate (κονσόλα + PC), μέσω αυτού μπορείς να εκμεταλλευτεις και  έχεις game pass στο PC φθηνά.

Μιας και ήδη ενεργοποίησες την προσφορά 1€/3 μήνες δεν μπορείς να κάνεις το κόλπο. Εκτός αν φτιάξεις νέο λογαριασμό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, CyberMarco said:

Αυτή η διαδικασία σου δίνει xbox game pass ultimate (κονσόλα + PC), μέσω αυτού μπορείς να εκμεταλλευτεις και  έχεις game pass στο PC φθηνά.

Μιας και ήδη ενεργοποίησες την προσφορά 1€/3 μήνες δεν μπορείς να κάνεις το κόλπο. Εκτός αν φτιάξεις νέο λογαριασμό.

Αμα ληξει το τριμηνο, τι επιλογες θα εχω μετα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 minutes ago, elpaso1 said:

Αμα ληξει το τριμηνο, τι επιλογες θα εχω μετα;

Αν ισχύει ακόμα η προσφορά όταν λήξει η συνδρομή σου τότε θα μπορείς να την ξαναβάλεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/1/2020 στις 2:52 ΜΜ, sphinxgr είπε

Update μιας και έληξε η προσφορά για 3 μήνες Ultimate με 1€ . Πλέον και για λίγο καιρό, ισχύει το "1 μήνας Ultimate με 1€"

Υπενθυμίζω δεν ισχύει για πάντα. Κάποια στιγμή (πιθανότατα σύντομα) θα λήξει. Το πιο σημαντικό είναι πως με το 1€ Ultimate σου αναβαθμίζει δωρεάν ότι συνδρομή έχεις και την κάνει Ultimate.

image.png.888940e3e069f0f72b721a6a521ee24e.png

Λοιπον εχω βαλει στο παρελθον gamepass ultimate με 1 για 3 μηνες και τωρα μου ξαναβαζει πως μπορω να βαλω με 1ε 3 μηνες, αν κανω την εξης πουστια θα πιασει για 2μιση χρονια η θα φαω παπαρα?

(Στο ιδιο account μου ετσι, δεν θελω να κανω καινουριο)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...