Προς το περιεχόμενο

Laptop Huawei Matebook D15 + Κινητό Huawei Nova 5T 699€ + 20% go4more [ΕΛΗΞΕ]


ozzo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σήμερα παρέλαβα το δέμα! Το λάπτοπ είναι πολύ καλό! Για το κινητό έχω να πω ότι δεν έχει αντάπτορα type c σε 3,5 jack αλλά εχει ακουστικά που μπαίνουν απευθείας στην θύρα. Εμένα δεν είχε ούτε πλαστική θήκη που σε unboxing video είχα δει ότι συμπεριλαμβάνεται. Μικρά τα κακά 😂. Αυτό που με ενόχλησε ειναι ότι δεν κάνει καλό focus η μπροστινή κάμερα στο πρόσωπο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

41 λεπτά πριν, undeadcharisss είπε

Σήμερα παρέλαβα το δέμα! Το λάπτοπ είναι πολύ καλό! Για το κινητό έχω να πω ότι δεν έχει αντάπτορα type c σε 3,5 jack αλλά εχει ακουστικά που μπαίνουν απευθείας στην θύρα. Εμένα δεν είχε ούτε πλαστική θήκη που σε unboxing video είχα δει ότι συμπεριλαμβάνεται. Μικρά τα κακά 😂. Αυτό που με ενόχλησε ειναι ότι δεν κάνει καλό focus η μπροστινή κάμερα στο πρόσωπο. 

Δεν δίνει θήκη στην Ελλάδα, τα περιεχόμενα της συσκευασίας αναγράφονται στο κουτί σε περίπτωση που έχεις αμφιβολίες. Μεγια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, undeadcharisss είπε

Σήμερα παρέλαβα το δέμα! Το λάπτοπ είναι πολύ καλό! Για το κινητό έχω να πω ότι δεν έχει αντάπτορα type c σε 3,5 jack αλλά εχει ακουστικά που μπαίνουν απευθείας στην θύρα. Εμένα δεν είχε ούτε πλαστική θήκη που σε unboxing video είχα δει ότι συμπεριλαμβάνεται. Μικρά τα κακά 😂. Αυτό που με ενόχλησε ειναι ότι δεν κάνει καλό focus η μπροστινή κάμερα στο πρόσωπο. 

Εγώ ψάχνω αντάπτορα για να βάλω εχτρα SSD στο D15

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ ικανοποιημένος και από τα δύο προϊόντα. Δεν είχε θήκη. Όσο αφορά το καλώδιο μετατροπής σε jack 3-5 ευρώ έχει σε καταστήματα του κέντρου. Τρομερο vfm η προσφορά με πόντους Go4more

Επεξ/σία από Κων/νοςοMegas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

36 λεπτά πριν, akatsim είπε

Τι ανταπτορα χρειαζεται?

Έχει κενό χώρο για έχτρα δίσκο, αλλά από φωτογραφίες σε ξένες σελίδες που άνοιξαν το D15 δεν είχε καθόλου καλώδιο και ανταπτορα για τον δίσκο αλλά και ούτε «θήκη» για να βιδωθεί ο δίσκος και μετα να βιδωθεί η θήκη στο σασί για να μην κουνιέται…

940226057_.png.7fe754349aca8295ab0e255b1f8f54ba.png

1230956727_.png.988cbc1764d7f7025614eef57b615432.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
13 ώρες πριν, bromiaris είπε

Εγώ ψάχνω αντάπτορα για να βάλω εχτρα SSD στο D15

Παρελαβες συμφορουμιτη; Γιατι εχουμε "μεινει" στην αναμονη της παραγγελιας σου πριν λιγες ημερες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, matrixxx είπε

Παρελαβες συμφορουμιτη; Γιατι εχουμε "μεινει" στην αναμονη της παραγγελιας σου πριν λιγες ημερες.

Ναι παρέλαβα χτες, όπως και όλοι πιστεύω γιατί το παιδί από τα ΕΛΤΑ μου είπε ότι είχε καμιά 50αρια πακέτα για την πόλη μου.

Από τον Γερμανό έγινε όπως τα είχαν πει… έφυγαν από αυτούς την Παρασκευή και ο κόσμος από Δευτέρα τα είχε στα χέρια του.

Όλα καλά με το μηχάνημα… και η φωτεινότητα του που αναφέρθηκε είναι πολύ καλή…

Το μόνα αρνητικά είναι αυτό με τον έχτρα δίσκο και ίσως ότι δεν έχει καμιά αναφορά στα χαρτιά του για το αν θέλει κάποιος να κάνει καθαρή εγκατάσταση του λειτουργικού πως να κάνει boot από το usb κλπ κλπ…

Επίσης ότι αν και τα win10 εγκαταστάθηκαν το δεύτερο δεκαήμερο του Δεκεμβρίου 19, είχαν την 1903 έκδοση…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραια, χαιρομαι. Καλοριζικα.

Οποτε ο λογος που εμενε ανοικτο το θεμα, εχει εκλειψει. Αν καποιος ανοιξει νεο θεμα για το λαπτοπ στην σχετικη ενοτητα ωστε να μπορειτε να συζητατε ιδεες και προβληματα, μπορει να μου στειλει ενα προσωπικο μηνυμα ωστε να προσθεσω εδω τον συνδεσμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...