Προς το περιεχόμενο

Laptop Huawei Matebook D15 + Κινητό Huawei Nova 5T 699€ + 20% go4more [ΕΛΗΞΕ]


ozzo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.businessnews.gr/el/epixeiriseis/texnologia/huawei-matebook-d14-d15-ξεκίνησαν-οι-προπαραγγελίες-με-μία-μεγάλη-προσφορά.html

εδω παντως αναφερει για 200 πρωτους

Επεξ/σία από triptico
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, triptico είπε

https://www.businessnews.gr/el/epixeiriseis/texnologia/huawei-matebook-d14-d15-ξεκίνησαν-οι-προπαραγγελίες-με-μία-μεγάλη-προσφορά.html

εδω παντως αναφερει για 200 πρωτους

Ναι 200 τηλέφωνα.

Αν παρατηρήσεις έχει και σκέτη προ παραγγελία των λάπτοπ χωρίς τηλέφωνο.

Σε επικοινωνία με τον Γερμανό αναφέρθηκε ότι έχουν συγκεκριμένη ποσότητα από τα δυο λαπτοπ με την προσφορά με το τηλέφωνο για να διαθέσουν… όταν θα έχουν τελειώσει τα τηλέφωνα, τότε θα μπορείτε μόνο την προσφορά με σκέτο λαπτοπ να βάλετε στο καλάθι σας και να προχωρήσει η αγορά…

1913766122_.png.cb8e893bc504fac1b5817269f7a7f304.png

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ έκανα την παραγγελία χθες βράδυ με καρτα go4more, η πληρωμή όμως δεν έχει φανεί ακόμα , υπάρχει λέτε περίπτωση αν αυτοί τραβήξουν επιτιδες τα χρήματα από αύριο να μου πουν σορυ είχε λήξει το 20%;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, ThanosR92 είπε

Εν τέλη η προσφορά αξίζει ρε παιδιά η προσφορά ; Σκέφτομαι για έμενα το λαπτοπ και για την γυναικά μου το κινητό...

Με go4more και άτοκες αξίζει σίγουρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Κων/νοςοMegas είπε

εγώ έκανα την παραγγελία χθες βράδυ με καρτα go4more, η πληρωμή όμως δεν έχει φανεί ακόμα , υπάρχει λέτε περίπτωση αν αυτοί τραβήξουν επιτιδες τα χρήματα από αύριο να μου πουν σορυ είχε λήξει το 20%;;;

Παράξενο, εγώ την έκανα μόλις τώρα και αμέσως φάνηκε και χρεώθηκε στην τράπεζα... άρα δεν κάνουν κάτι επίτηδες.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, akisgd είπε

Παράξενο, εγώ την έκανα μόλις τώρα και αμέσως φάνηκε και χρεώθηκε στην τράπεζα... άρα δεν κάνουν κάτι επίτηδες.

Μου πέρασε η χρέωση το απόγευμα κανονικά , οπότε όλα καλά υποθέτω.  Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, mrzonk είπε

Παίδες σε όσους έκαναν αγορά, οι πόντοι μπήκαν επί τόπου? 

Εμένα που έκανα χθες βράδυ όχι ακόμα, αλλά νομίζω συνήθως αργούν λιγες μέρες 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Κων/νοςοMegas είπε

Εμένα που έκανα χθες βράδυ όχι ακόμα, αλλά νομίζω συνήθως αργούν λιγες μέρες

Οκ, ευχαριστώ, γιατί έκανα την παραγγελία αργά πριν αλλάξει όμως η μέρα από 29/2 και ήρθαν κανονικά mail επιβεβαίωσης από Γερμανό, αλλά λέω μην κάνουν καμία εξυπνάδα και δεν τους βάλουν.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώνω τους αγαπητούς φίλους ότι έκανα την παραγγελία την Τετάρτη και πιστώθηκαν σήμερα οι πόντοι Go4more (σε χρεωστική κάρτα).

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραγγελία από you.gr (όχι το κατάστημα του θέματος) τις παρέλαβα σήμερα. Ένα D14 και ένα D15. 

Θα κρατήσω το D14 για μπαταρία και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και για έναν χαζό για πολλούς λόγο, δεν μπορώ εμφανισιακά τα 15άρια λάπτοπ που έχουν τόσο κενό δεξιά και αριστερά από το πληκτρολόγιο. Έχω το macbook air του 19 και μπορώ να πω ότι οπτικά και σαν χρήση νιώθω πολύ οικεία (μιλάω για το μέγεθος, για τον χώρο και το υλικό προφανώς, όχι το software), ότι ακριβώς περίμενα δηλαδή. btw τα nova που ήρθαν μαζί είναι μαύρα (στο you δεν είχα δυνατότητα επιλογής χρώματος) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, alexzzz είπε

Παραγγελία από you.gr (όχι το κατάστημα του θέματος) τις παρέλαβα σήμερα. Ένα D14 και ένα D15. 

Θα κρατήσω το D14 για μπαταρία και φωτιζόμενο πληκτρολόγιο και για έναν χαζό για πολλούς λόγο, δεν μπορώ εμφανισιακά τα 15άρια λάπτοπ που έχουν τόσο κενό δεξιά και αριστερά από το πληκτρολόγιο. Έχω το macbook air του 19 και μπορώ να πω ότι οπτικά και σαν χρήση νιώθω πολύ οικεία (μιλάω για το μέγεθος, για τον χώρο και το υλικό προφανώς, όχι το software), ότι ακριβώς περίμενα δηλαδή. btw τα nova που ήρθαν μαζί είναι μαύρα (στο you δεν είχα δυνατότητα επιλογής χρώματος) 

οθονη πως την βρηκες? Ειναι τερμα dim? Σε συγκριση με το air φανταζομαι πολυ κατω λογω ματ vs glossy ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...