Προς το περιεχόμενο

Laptop Huawei Matebook D15 + Κινητό Huawei Nova 5T 699€ + 20% go4more [ΕΛΗΞΕ]


ozzo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Έκανα παραγγελία το D15 με το κινητό την Τρίτη που μας πέρασε μέσω της ιστοσελίδας τους και σήμερα το πρωί μπήκαν οι πόντοι (55920) αξίας 139,8 ευρώ. Το λαπτοπ μου βγαίνει στα 320 γιατί το κινητό θα δωθεί. Εντάξει έχω κάνει τρομερά συμφέρουσες αγορές στη ζωή μου και αυτή είναι σίγουρα μέσα σε αυτές. Την καλημέρα μου. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

 Έκανα παραγγελία το D15 με το κινητό την Τρίτη που μας πέρασε μέσω της ιστοσελίδας τους και σήμερα το πρωί μπήκαν οι πόντοι (55920) αξίας 139,8 ευρώ. Το λαπτοπ μου βγαίνει στα 320 γιατί το κινητό θα δωθεί. Εντάξει έχω κάνει τρομερά συμφέρουσες αγορές στη ζωή μου και αυτή είναι σίγουρα μέσα σε αυτές. Την καλημέρα μου. 

Πολύ ωραία...

Εγώ αγόρασα εχτές το βράδυ... 23:30 περίπου όπου το D15 με μπλε τηλ ξανά έγινε διαθέσιμο και μου επέτρεψε την ολοκλήρωση της αγοράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ερώτηση: αν αγοράσει κάποιος με κάρτα Εθνικής σε 36 άτοκες, τότε θα πάρει όλους τους πόντους με τη μία ή θα παίρνει τους αντίστοιχους πόντους ανά μήνα για 36 μήνες;

Επεξ/σία από triptico
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, triptico είπε

Ερώτηση: αν αγοράσει κάποιος με κάρτα Εθνικής σε 36 άτοκες, τότε θα πάρει όλους τους πόντους με τη μία ή θα παίρνει τους αντίστοιχους πόντους ανά μήνα για 36 μήνες;

Αυτή την ερώτηση κάνε την στο τηλεφωνικό κέντρο της Εθνικής αλλά και του Γερμανού. 

Προσωπικά νομίζω (νομίζω σημαίνει αβεβαιότητα) ότι με δόσεις δεν θα λάβεις καθόλου πόντους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, Ίων Δραγούμης είπε

Αυτή την ερώτηση κάνε την στο τηλεφωνικό κέντρο της Εθνικής αλλά και του Γερμανού. 

Προσωπικά νομίζω (νομίζω σημαίνει αβεβαιότητα) ότι με δόσεις δεν θα λάβεις καθόλου πόντους. 

Μόλις πήρα τηλ στην Εθνική και μου είπαν ότι και με 36 άτοκες παίρνω άμεσα όλους τους πόντους (εντός 4 ημερών δηλαδή όπως ισχύει και χωρίς δόσεις)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, triptico είπε

Μόλις πήρα τηλ στην Εθνική και μου είπαν ότι και με 36 άτοκες παίρνω άμεσα όλους τους πόντους (εντός 4 ημερών δηλαδή όπως ισχύει και χωρίς δόσεις)

Φοβερό νέο, δεν το περίμενα καθόλου! Οι άτοκες γίνονται με πιστωτική (που δεν έχω) ή και με χρεωστική (που έχω) ;  το ρώτησες; εσύ τι έχεις; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, merchenary είπε

Ξέρει κανείς εάν παίζει Android Studio 3.6? Και αν παίρνουμε ακόμα το κινητό με την προσφορά?

Αν το κινητό μπαίνει στο καλάθι και φαίνεται στην παραγγελία, φυσικά και θα το πάρεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, εκανα την παραγγελια Δευτερα πρωι, οταν παταω στο ιστορικο παραγγελιων βλεπω ειναι στο "καταχωρημενη" με πορτοκαλι κυκλο να γυρνα, και απο κατω γραφει

"Έγινε καταχώριση παραγγελίας
Στις"

Αυτο βλεπετε και εσεις? Ρωταω γιατι πληρωσα με go4more καρτα, εχουν δεσμευθει απ τη Δευτερα τα χρηματα αλλα δεν εχω τους ποντους ακομα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επομένως ισχύουν κανονικα και οι πόντοι της εθνικής; μέχρι αύριο μπορεί να γίνει η αγορά για να πάρουμε και τους πόντους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενημέρωση απο huawei είναι οτι Τρίτη θα παραλάβει ο γερμανος και Τετάρτη λογικά θα τα έχουμε όσοι παραγγείλαμε!

Πόντοι μπαίνουν κανονικά!

"καταχωρημένη" με πορτοκαλί κύκλο να γυρνά σημαίνει ότι όλα είναι οκ!

τα γράφω ανακεφαλαιωτικα μιας και κάποια επιβεβαιώθηκαν από μέλη και κάποια άλλα απο τα κεντρικά του γερμανου!

 

Επεξ/σία από zacharias99
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...