Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5 λεπτά πριν, d_gkal είπε

Είναι απολύτως σωστά περασμένος.

Μάλιστα εκανα διαγραφή του και ξανά πέρασμα. Δεν άλλαξε κάτι. 

Επίσης στις subscriptions (στις ρυθμισεις)  φαίνεται οτι ληγει το 2022.

Chat στα ελληνικά μπορω να κάνω μαζί τους; 

Γιατί μονο στα αγγλικά βρήκα support (θυμάμαι πριν λίγο καιρό Μίλησα μαζί τους στα ελληνικά)

Εγω παντα μιλαω Εγγλεζικα, και για γρηγοροτερη εξυπηρετηση, και για να εχω πιο πολιτισμενο εκπροσωπο, λογο εμπορικης παιδιας. Ξερω καλα τα χουγια του ελληνισταν σαπορτ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

12 minutes ago, Mazinga said:

Εγω παντα μιλαω Εγγλεζικα, και για γρηγοροτερη εξυπηρετηση, και για να εχω πιο πολιτισμενο εκπροσωπο, λογο εμπορικης παιδιας. Ξερω καλα τα χουγια του ελληνισταν σαπορτ...

Εντάξει, τελικά Μίλησα σε έλληνα. 

Η συνδρομή φαίνεται ενεργη με ειπαν. Τώρα γιατί δε μπορω να μπω online δε ξέρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, d_gkal είπε

Εντάξει, τελικά Μίλησα σε έλληνα. 

Η συνδρομή φαίνεται ενεργη με ειπαν. Τώρα γιατί δε μπορω να μπω online δε ξέρω....

Κανε εγκατασταση / απεγκατασταση εφαρμογης στο PC. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα δύο γρήγορες ερωτήσεις.

1.Υοαρχει κάνενα λινκ της διαδικασίας από Βραζιλία

2.Για αγορά παιχνιδιών υπάρχει οικονομικοτερος τρόπος πέρα από gift cards. Πολύ παλιά αγοράζαμε από το κινέζικο store σε πολύ χαμηλές τιμές, παίζει κάτι παρόμοιο τώρα;

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Geo4ever είπε

Καλησπέρα δύο γρήγορες ερωτήσεις.

1.Υοαρχει κάνενα λινκ της διαδικασίας από Βραζιλία

2.Για αγορά παιχνιδιών υπάρχει οικονομικοτερος τρόπος πέρα από gift cards. Πολύ παλιά αγοράζαμε από το κινέζικο store σε πολύ χαμηλές τιμές, παίζει κάτι παρόμοιο τώρα;

Ευχαριστώ

  1. https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/?do=findComment&comment=57751173
  2. απο μαγαζιά που πουλάνε παιχνίδια τύπου cd keys
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 10/11/2020 στις 1:05 ΜΜ, epiphobe είπε

Ενημερώνω και γω ότι με αγορά 12μηνης ΕΑ play απο CD Keys, μετά απο πολλές προσπάθειες απο pc, προστέθηκαν 12 μήνες σε ήδη υπάρχουσα συνδρομή Ultimate.

Μετά απο σχεδόν 2 εβδομάδες, είναι safe να πούμε  οτι δεν υπάρχει περίπτωση η 12μηνη EA  που έγινε 12μηνη ultimate, να μετατραπεί σε 4μηνη.Τυχεροί και όσοι πήραν περισσότερες απο μια. 

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε
  1. https://www.insomnia.gr/forums/topic/732948-xbox-συνδρομές-ultimate-game-pass-gold/?do=findComment&comment=57751173
  2. απο μαγαζιά που πουλάνε παιχνίδια τύπου cd keys

Σε ευχαριστώ. Θα σε ταλαιπώρησω λίγο ακόμα η 12 EA access μήπως συμφέρει καλύτερα για μετατροπή μιας και έχει 22 ευρώ; Επίσης η 12 μηνη ΕΑ σε ultimate υποτίθεται ότι δίνει 4 μήνες ultimate αλλά κάποιοι αναφέρουν ότι δίνει 12 τι ισχύει τελικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, Geo4ever είπε

Σε ευχαριστώ. Θα σε ταλαιπώρησω λίγο ακόμα η 12 EA access μήπως συμφέρει καλύτερα για μετατροπή μιας και έχει 22 ευρώ; Επίσης η 12 μηνη ΕΑ σε ultimate υποτίθεται ότι δίνει 4 μήνες ultimate αλλά κάποιοι αναφέρουν ότι δίνει 12 τι ισχύει τελικά;

  • Αν δεν έχεις ενεργή Ultimate, το μόνο που μπορείς να κάνεις, είναι ο τρόπος Βραζιλίας
  • Αν έχεις ενεργή ultimate, ο πιο φθηνός τρόπος είναι ΕΑ 12μηνη που μετατρέπεται σε 4 μήνες Ultimate

*σε όσους οι 12 μήνες EA έγιναν 12 μηνες Ultimate εγιναν μια συγκεκριμένη μέρα απο λάθος της Microsoft. Ποτέ άλλοτε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, epiphobe είπε

Μετά απο σχεδόν 2 εβδομάδες, είναι safe να πούμε  οτι δεν υπάρχει περίπτωση η 12μηνη EA  που έγινε 12μηνη ultimate, να μετατραπεί σε 4μηνη.Τυχεροί και όσοι πήραν περισσότερες απο μια. 

 

Τι να σου πω, εγώ προσπαθώ εδώ και 2 εβδομάδες να μου δώσουν επιπλέον 5 μήνες που δεν μου έδωσαν από την μετατροπή του ΕΑ. έχω μιλήσει στο chat μαζί τους 4 φορές και μου λένε ότι το ticket είναι ανοιχτό και το κοιτάνε....Αλλά έλεος 2 εβδομάδες πόσο δύσκολο είναι?

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ultimate αλλά παράλληλα ΔΕΝ έχω....

Μίλησα με το support. Βλέπουν κανονικά την συνδρομή. 

Δοκιμασαμε reset την κονσόλα, άπειρες φορες remove acoount, nat type open, διαγραφή home console.

 

Τίποτα...

 

ΔΕΝ έχω gold live... Δε μπορω να παίξω online. 

 

 

Τι άλλο μπορω να κάνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 minutes ago, Mr_Terror said:

αν κανεις login απο τον υπολογιστη βλεπεις την συνδρομη?

Στην microsoft μεσω browser;

33 minutes ago, SKRUTZ said:

Μετά από όλα αυτά τον σταυτό σου, εδώ δεν ξέρουν οι ίδιοι τι τους γίνεται....

Τι φαση παίζει δε καταλαβαίνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...