Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

6 ώρες πριν, niknik80 είπε

Οσον αφορα αργεντινικο λογαριασμο,εαν ηδη εχω ελληνικο και εχω κανει αγορες κτλ,θα πρεπει/μπορω να κανω εναν δευτερο  account  οπου θα αγοραζω τα αργεντινικα παιχνιδια???

Στην κονσόλα μπορείς να έχεις όσους λογαριασμούς θες. 

Το τι θα βάζεις σε αυτούς, είναι δικό σου θέμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν 3 μερες έβαλα Ultimate για εναν μηνα! 

Αγόρασα σήμερα μια 12μηνη gold άμα την βάλω τωρα που εχω Ultimate θα μου μπουν κανονικά 12 μήνες ή θα μετατραπουν σε Ultimate κάποιοι μήνες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Πριν 3 μερες έβαλα Ultimate για εναν μηνα! 

Αγόρασα σήμερα μια 12μηνη gold άμα την βάλω τωρα που εχω Ultimate θα μου μπουν κανονικά 12 μήνες ή θα μετατραπουν σε Ultimate κάποιοι μήνες? 

Διάβασε το 1ο post 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε το 1ο post 

Επειδή δεν έβγαλα άκρη να αφήσω! 

Να αφήσω καλύτερα να τελειώσω ο ένας μήνας Ultimate, γιατί θελω 12 μήνες gold δεν θέλω να μετατραπουν σε Ultimate! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, manthos_27 είπε

Επειδή δεν έβγαλα άκρη να αφήσω! 

Να αφήσω καλύτερα να τελειώσω ο ένας μήνας Ultimate, γιατί θελω 12 μήνες gold δεν θέλω να μετατραπουν σε Ultimate! 

Με ενεργή ultimate αν βάλεις gold, θα μετατρέψει την gold σε λίγους μήνες ultimate. 1ο post

Με μη ενεργή συνδρομή αν βάλεις gold και μετά ultimate, θα γίνουν όλα ultimate. 2ο post 

Αν όμως αγοράσεις κωδικό και τον εισάγεις σε ένα μήνα, ίσως να μην ισχυει. Αγοράζουμε μόνο ότι είναι να χρησιμοποιήσουμε αμέσως. 

Οπότε? Φτιάξε νέο χρήστη και κάνε τις οδηγίες του 2ου post

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω στην κατοχή μου μια δωροκάρτα παιχνιδιών για το xbox one αγορασμένη από ελληνικό κατάστημα. Καθώς στην χώρα μας είναι πιο ακριβά τα παιχνίδια σε σχέση με άλλες χώρες πχ αργεντινή, βραζιλία, αναρωτιέμαι αν η δωροκάρτα μπορεί να χρησιμοποιηθεί για αγορές εκτός ελλάδας. Σημειώνω ότι δεν έχω προχωρήσει σε ενεργοποίηση της.

Ευχαριστώ και καλημέρα σας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, mastixas είπε

Καλησπέρα, τούρκικο vpn στο κινητο που να εξαργυρώνει εχουμε καποιο να προτεινουμε;

Free vpn , vpn lat

Επεξ/σία από marsias
Αλλαγή κειμένου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστω ότι έχουμε κάνει με vpn το "κόλπο" και έχουμε 12+ μηνες ενεργούς με ultimate , αν προσθέσουμε 12μηνη gold Ελλάδας , την δέχεται κανονικά ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα!

Ενεργοποίησα τις 3 12μηνες συνδρομές κανονικά με vpn turkey και κάπου το χασα με την αναβάθμιση σε ultimate.

Φτιάχνω έναν άλλο νέο λογαριασμό xbox, αναβαθμίζω σε Ultimate με 1€ και συνδέω το νέο account στο xbox και αναβαθμίζει τη gold του 1ου account αυτόματα σε ultimate;

 

 

Επεξ/σία από hliasmdp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ιδιο λογαριασμο που ενεργοποιησες τις gold, θα παρεις ενα μηνα ultimate gamepass μεσα απο το store της ms.Λογικα θα το πληρωσεις 12,99 ευρω.Δεν μπορεις στον νεο λογαριασμο αν φτιαξεις, να περασεις τις gold συνδρομες απο το παλιο λογαριασμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, Mr_Terror είπε

Στον ιδιο λογαριασμο που ενεργοποιησες τις gold, θα παρεις ενα μηνα ultimate gamepass μεσα απο το store της ms.Λογικα θα το πληρωσεις 12,99 ευρω.Δεν μπορεις στον νεο λογαριασμο αν φτιαξεις, να περασεις τις gold συνδρομες απο το παλιο λογαριασμο.

Το έκανα και αυτό αλλά μου βγάζει σφάλμα το region.

Επεξ/σία από hliasmdp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...