Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, inuk35 είπε

Καλησπέρα και συγνώμη που μπαίνω σφήνα. Μόλις πήρα ένα series S και πειδή δεν είμαι 100% σίγουρος αν θα τα κάνω σωστά με το vpn, βρήκα αυτό το site που δινει κωδικούς Ευρώπης και η διαφορά δεν είναι πολύ μεγάλη από το Brazilian, "https://www.vidaplayer.com/en/product/subscription-xbox-live-europe/12-month-xbox-live-gold-subscription?utm_source=www.allkeyshop.com&utm_medium=referral&utm_campaign=allkeyshop".

Είναι ασφαλές? Έχει αγοράσει κανένας από εσάς ή πρέπει να αγοράσω κωδικούς από το link της αρχικής σελιδας!

Επιπλέον υπάρχει κάποιο άλλο συμφέρον να αγοράσω με vpn, όπως ότι θα μπορώ να αγοράσω παιχνίδια στο μέλλον από άλλο region?

Συγνώμη αν δεν είμαι αρκετά κατανοητός, αλλά 227 σελίδες ήδη μέσα στο θέμα, θα μου πάρει κανά μήνα μέχρι να τα διαβάσω όλα 😛

Cdkeys+eneba+instant gaming τα πιο αξιόπιστα sites για αγορές.

Το συγκεκριμένο δεν το γνωρίζω,δεν βλέπω και τρόπο πληρωμής.

Κάνε ένα visit τα 3 sites, σύγκρινε τιμές και ακολούθησε τον οδηγό.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα παιδιά έχω τους 3 μήνες με 1 ευρώ από την μαικροσοφτ θέλω να ανανεώσω χωρίς να χάσω τα game progress μου στο Forza horizon πχ..

Μπορώ να αγοράσω έναν χρόνο από Βραζιλία live gold και να το κάνω ultimate με ένα ευρώ; Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!

Το 3μηνο Μ λήγει σε 5 μέρες για αυτό καιγομαι και δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω για να γλυτώσω και τα 13 ευρώ νταβατζιλικι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, Fordakias7 είπε

Καλησπέρα παιδιά έχω τους 3 μήνες με 1 ευρώ από την μαικροσοφτ θέλω να ανανεώσω χωρίς να χάσω τα game progress μου στο Forza horizon πχ..

Μπορώ να αγοράσω έναν χρόνο από Βραζιλία live gold και να το κάνω ultimate με ένα ευρώ; Μπορεί να με διαφωτίσει κάποιος ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!!

Το 3μηνο Μ λήγει σε 5 μέρες για αυτό καιγομαι και δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω για να γλυτώσω και τα 13 ευρώ νταβατζιλικι....

1) πληρώνεις τα 13 ή 

2) φτιάχνεις νέο λογαριασμό και τον έχεις μόνο για τη συνδρομή 

Αν πάτε κάποιοι να την βγάλετε φθηνά και τζάμπα, κόψτε τις τσάμπα συνδρομές και βάλτε κατευθείαν 3 έτη. Μόνο έτσι είναι πραγματικά "τσάμπα". 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, thagkol είπε

Παίζεις 3 μήνες με 1 ευρώ και το θεωρείς νταβατζιλίκι να δώσεις άλλα 45 αντί για 33 για ένα χρόνο; ΟΚ...

Όχι προφανώς μπορώ να το κάνω αυτό; Απλά δεν θέλω να πληρώνω 13 ευρώ το μήνα τι μπορώ να κάνω γιατί θέλω το συγκεκριμένο ακκουντ έχω ρίξει άπειρες ώρες grind και δεν θέλω να το χάσω.Με το χβοχ λαιβ gold Europe θα έχω πρόσβαση στα γκαμες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Fordakias7 είπε

Όχι προφανώς μπορώ να το κάνω αυτό; Απλά δεν θέλω να πληρώνω 13 ευρώ το μήνα τι μπορώ να κάνω γιατί θέλω το συγκεκριμένο ακκουντ έχω ρίξει άπειρες ώρες grind και δεν θέλω να το χάσω.Με το χβοχ λαιβ gold Europe θα έχω πρόσβαση στα γκαμες;

Πάρε gold συνδρομή από 1 έως 3 χρόνια και μετά κάνε μετατροπή σε ultimate. Απλά η μετατροπή θα σου  στοιχίσει 13ευρω και όχι 1 ευρώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

Πάρε gold συνδρομή από 1 έως 3 χρόνια και μετά κάνε μετατροπή σε ultimate. Απλά η μετατροπή θα σου  στοιχίσει 13ευρω και όχι 1 ευρώ

Μπορω να παρω brazil μεσω vpn ?

Για την μετατροπή 1 ευρώ πρέπει να μην έχεις αγοράσει τους πρώτους 3 μήνες με 1 ευρώ πως παει αυτό;

Γιατι και τώρα δεν εχω ultimate , game pass έχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Fordakias7 είπε

Μπορω να παρω brazil μεσω vpn ?

Για την μετατροπή 1 ευρώ πρέπει να μην έχεις αγοράσει τους πρώτους 3 μήνες με 1 ευρώ πως παει αυτό;

Γιατι και τώρα δεν εχω ultimate , game pass έχω 

Ναι έχεις χρησιμοποιήσει ήδη την προσφορά με το ένα ευρώ. Τώρα αυτό που θα κάνεις για να κρατήσεις τον λογαριασμό σου και προφανώς και την πρόοδο στα παιχνίδια σου είναι να πάρεις ένα, δύο ή τρία χρόνια συνδρομή Gold από Βραζιλία και όταν λήξει το τρίμηνο που έχεις να ακολουθήσεις τα βήματα του ποστ στην πρώτη σελίδα. Κατά γράμμα όμως. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Fordakias7 είπε

Μπορω να παρω brazil μεσω vpn ?

Για την μετατροπή 1 ευρώ πρέπει να μην έχεις αγοράσει τους πρώτους 3 μήνες με 1 ευρώ πως παει αυτό;

Γιατι και τώρα δεν εχω ultimate , game pass έχω 

Οταν πλέον στον λογαριασμό σου δεν υπάρχει καμία ενεργή συνδρομή, θα ακολουθήσεις τις οδηγίες του 2ου post του τρέχοντος θέματος. Αν έχεις χρησιμοποιήσει τη συνδρομή με το 1€, τότε θα πληρώσεις 13€.

Ξαναγραφώ, απλά μπορείς να φτιάξεις εξολοκλήρου νέο λογαριασμό και να βάλεις σε αυτον την νέα συνδρομή. Θα κάνεις login στο xbox σε αυτό το λογαριασμό, και θα παίζεις με αυτόν που ήδη έχεις τα saves. Η συνδρομή του νέου λογαριασμού, θα μοιράζεται σε όλους τους λογαριασμούς της κονσόλας, που παίζεις σε αυτή την κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Οταν πλέον στον λογαριασμό σου δεν υπάρχει καμία ενεργή συνδρομή, θα ακολουθήσεις τις οδηγίες του 2ου post του τρέχοντος θέματος. Αν έχεις χρησιμοποιήσει τη συνδρομή με το 1€, τότε θα πληρώσεις 13€.

Ξαναγραφώ, απλά μπορείς να φτιάξεις εξολοκλήρου νέο λογαριασμό και να βάλεις σε αυτον την νέα συνδρομή. Θα κάνεις login στο xbox σε αυτό το λογαριασμό, και θα παίζεις με αυτόν που ήδη έχεις τα saves. Η συνδρομή του νέου λογαριασμού, θα μοιράζεται σε όλους τους λογαριασμούς της κονσόλας, που παίζεις σε αυτή την κονσόλα.

Παίζω μόνο σε pc μπορώ να φτιάξω άλλον λογαριασμό και να έχω τα ίδια saves ?Πώς μπορώ να το κάνω αυτό,θα με βοηθήσεις πολύ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Fordakias7 είπε

Παίζω μόνο σε pc μπορώ να φτιάξω άλλον λογαριασμό και να έχω τα ίδια saves ?Πώς μπορώ να το κάνω αυτό,θα με βοηθήσεις πολύ!

 

Σε pc δεν γνωρίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Σε pc δεν γνωρίζω. 

Τότε βάζω συνδρομη gold 12 μηνες και την αναβαθμίζω σε ultimate με 13 ευρώ για 12 μήνες;

(Μπορώ να βάλω key βραζιλίας με vpn η επειδη εχω πληρώσει απο εδώ ελλάδα αλλάζει κάτι;)

9 ώρες πριν, Nnoutas είπε

Ναι έχεις χρησιμοποιήσει ήδη την προσφορά με το ένα ευρώ. Τώρα αυτό που θα κάνεις για να κρατήσεις τον λογαριασμό σου και προφανώς και την πρόοδο στα παιχνίδια σου είναι να πάρεις ένα, δύο ή τρία χρόνια συνδρομή Gold από Βραζιλία και όταν λήξει το τρίμηνο που έχεις να ακολουθήσεις τα βήματα του ποστ στην πρώτη σελίδα. Κατά γράμμα όμως. 

Δηλαδή μπορώ να το κάνω και όταν μου λήξει η τρέχουσα συνδρομή χωρις κανένα πρόβλημα σωστά;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Fordakias7 είπε

Τότε βάζω συνδρομη gold 12 μηνες και την αναβαθμίζω σε ultimate με 13 ευρώ για 12 μήνες;

(Μπορώ να βάλω key βραζιλίας με vpn η επειδη εχω πληρώσει απο εδώ ελλάδα αλλάζει κάτι;)

Δηλαδή μπορώ να το κάνω και όταν μου λήξει η τρέχουσα συνδρομή χωρις κανένα πρόβλημα σωστά;

 

Διάβασε το 2ο post και τις τελευταίες 2 σελίδες. Έχουν απαντηθεί τα πάντα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, Fordakias7 είπε

Τότε βάζω συνδρομη gold 12 μηνες και την αναβαθμίζω σε ultimate με 13 ευρώ για 12 μήνες;

(Μπορώ να βάλω key βραζιλίας με vpn η επειδη εχω πληρώσει απο εδώ ελλάδα αλλάζει κάτι;)

Δηλαδή μπορώ να το κάνω και όταν μου λήξει η τρέχουσα συνδρομή χωρις κανένα πρόβλημα σωστά;

 

Μπορείς να βάλεις από ένα έως τρία χρόνια και να την αναβαθμίσεις με 13€ για να γίνει ultimate. Μπορείς κανονικά να βάλεις vpn και κλειδί από Βραζιλία. Δεν παίζει ρόλο από πού θα πληρώσεις. ΜΌΝΟ όταν λήξει το τριμηνό σου μπορείς να το κάνεις, όχι νωρίτερα. 

Υ. Γ. Και πάλι, είναι πολύ σημαντικό, ακολούθησε ΚΑΤΆ ΓΡΆΜΜΑ τις οδηγίες του ποστ. 

Επεξ/σία από Nnoutas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...