Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Θέλω να ενεργοποιήσω το key του Elden ring από eneba που είναι από Argentina αλλά το tunnelbear vpn στο iPhone δεν δουλεύει σωστά από ότι φαίνεται για Αργεντινή. 
κατεβασα και το nord vpn αλλά ζητάει 55 ευρώ συνδρομή για να λειτουργήσει. 
τι άλλη επιλογή υπάρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ρε παιδια, πως το καταφερατε αυτο; Δοκιμασα για 2 κωδικους μεσω αργεντινης με tunnelbear και εφαγα ακυρο (GeoRestricted), να δοκιμασω καποιες ωρες μετα με urban αραγε?

Πριν απο λίγες μέρες έπιασε κανονικά για το Gamepass παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω κι εγω μι ερωτηση; Δεν υπαρχει ο κινδυνος με ολο αυτο τον unofficial τροπο να παιχτει ban στον λογαριασμο απο την ms και να χαθει ο λογαριασμος;

το εχω παθει με αμερικανικο blizzard account που του προσθεσα credit με καρτα αγορασμενη απο ebay και μετα απο Χ καιρο μου ειπανε πως η καρτα ηταν απο unofficial καναλι και ο λογαριασμος μου γινεται suspended.

με αγχωνει η ιδεα ο,τι αγορες και ο,τι saves εχω να πανε μια μερα χαμενα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Snolly είπε

Να κανω κι εγω μι ερωτηση; Δεν υπαρχει ο κινδυνος με ολο αυτο τον unofficial τροπο να παιχτει ban στον λογαριασμο απο την ms και να χαθει ο λογαριασμος;

το εχω παθει με αμερικανικο blizzard account που του προσθεσα credit με καρτα αγορασμενη απο ebay και μετα απο Χ καιρο μου ειπανε πως η καρτα ηταν απο unofficial καναλι και ο λογαριασμος μου γινεται suspended.

με αγχωνει η ιδεα ο,τι αγορες και ο,τι saves εχω να πανε μια μερα χαμενα.

Για αυτό καλύτερα βάλε το gamepass σε ένα account που δεν χρησιμοποιείς

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γειά σας επειδή δεν ξέρω τι γίνεται ακριβως, στην παρούσα φάση (πχ με τον πόλεμο :( ) Εάν βάλω για ένα χρόνο Xbox live gold ευρωπαϊκό μέσω eneba και το κάνω gamepass ultimate θα μπορέσω όταν λήξει η συνδρομή (του χρόνου) να ξανά κάνω το ίδιο ; Θα έβαζα 2-3 χρόνια αλλά δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχει δλδ υπάρχει περίπτωση μέσα σε αυτό το διάστημα να ακυρωθεί η συνδρομή κι ας την έχω πληρώσει κτλπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, Billyk.96 είπε

Γειά σας επειδή δεν ξέρω τι γίνεται ακριβως, στην παρούσα φάση (πχ με τον πόλεμο :( ) Εάν βάλω για ένα χρόνο Xbox live gold ευρωπαϊκό μέσω eneba και το κάνω gamepass ultimate θα μπορέσω όταν λήξει η συνδρομή (του χρόνου) να ξανά κάνω το ίδιο ; Θα έβαζα 2-3 χρόνια αλλά δεν ξέρω τι επιπτώσεις θα έχει δλδ υπάρχει περίπτωση μέσα σε αυτό το διάστημα να ακυρωθεί η συνδρομή κι ας την έχω πληρώσει κτλπ;

Περισσότερες πιθανότητες έχεις να μην ισχυει η προσφορά σε ένα χρόνο, παρά να σου ακυρώσουν τη συνδρομή. 

Τώρα τι σχέση έχει η συνδρομή ultimate στο xbox, με τον πόλεμο...πραγματικά το χάνω! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Περισσότερες πιθανότητες έχεις να μην ισχυει η προσφορά σε ένα χρόνο, παρά να σου ακυρώσουν τη συνδρομή. 

Τώρα τι σχέση έχει η συνδρομή ultimate στο xbox, με τον πόλεμο...πραγματικά το χάνω! 

Σε ευχαριστώ πολύ 🤗 κοίτα απλά ρώτησα τον πατέρα μου και είπα να το εξακριβωσω επειδή έχει πχ IPTV και για κάποιο διάστημα είχε κολλήματα ή δεν είχε σήμα κάτι τέτοιο. Η σε μια εταιρεία που έχει ίντερνετ από δορυφόρο έκαναν διακοπή για μια μέρα εάν Δεν κάνω λάθος.

  • Confused 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια μέθοδο πληρώνεται στο eneba ; Έκανα προχθές αγορά με curv, το cyberpunk στα 13Ε + 2Ε fees.
Σήμερα πήγα να αγοράσω πάλι, αλλά ότι και να έβαζα στο καλάθι ( ακόμα και το cyberpunk ) τα fees πήγαιναν στο θεό αν επέλεγα τρόπο πληρωμής κάρτα. Μόνο σε PayPal έβγαζε λογικά fees, αλλά για κάποιο λόγο δεν μπορούσε να ολοκληρώσει το transaction. 🤔

Σε κάθε περίπτωση έγινε χρήση του vpn lat

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τελικά η συνδρομή μου έληξε.

Ξαφνικά μου έβγαλε πάλι το ultimate 1 ευρώ απο 13 ευρώ (πριν δεν είχα ultimate απλά το δοκιμαστικό game pass με 1 ευρώ)θα γίνει η συναλλαγή κανονικα με 1 ευρώ δλδ 30 ευρώ+1 που θα μου κρατήσει για την μετατροπή;

Να αγοράσω turkey η brazil? Τουρκία ειναι 4 ευρώ φθηνότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...