Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εάν έχει γίνει αλλαγή στο region του Xbox account, θα σας επιτραπεί να το ξανά αλλάξετε μετά από 90 ημέρες.

αυτο δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα vpn για φθηνά παιχνίδια και συνδρομές.

εγω πχ. Άλλαξα στην αρχή το region λόγω άγνοιας, αλλά από τότε έβαλα και ultimate και ψωνίζω games συνεχώς.

Επεξ/σία από marsias
Σημεία στίξης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

34 λεπτά πριν, marsias είπε

Εάν έχει γίνει αλλαγή στο region του Xbox account, θα σας επιτραπεί να το ξανά αλλάξετε μετά από 90 ημέρες.

αυτο δεν σημαίνει ότι δεν μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα vpn για φθηνά παιχνίδια και συνδρομές.

εγω πχ. Άλλαξα στην αρχή το region λόγω άγνοιας, αλλά από τότε έβαλα και ultimate και ψωνίζω games συνεχώς.

Πολύ σωστά. To support με ενημέρωσε πως ή θα περιμένω έναν μήνα και θα ακυρώσουν τη συνδρομή και θα την ξανά βάλουν και θα προσθέσω το turkey ultimate ή 3 μήνες όπως είναι προκαθορισμένο απ' το σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, hliasmdp είπε

Πολύ σωστά. To support με ενημέρωσε πως ή θα περιμένω έναν μήνα και θα ακυρώσουν τη συνδρομή και θα την ξανά βάλουν και θα προσθέσω το turkey ultimate ή 3 μήνες όπως είναι προκαθορισμένο απ' το σύστημα.

Αγόρασε μια συνδρομή Ultimate Global απο CDKeys και βάλτη https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

Λογικά θα την περάσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, sphinxgr είπε

Αγόρασε μια συνδρομή Ultimate Global απο CDKeys και βάλτη https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc

Λογικά θα την περάσει

Το έκανα, τίποτα. Αν δεν το ενεργοποιήσω το κλειδί χάνεται ή μπορώ να το ενεργοποιήσω μετά από 1 ή 3 μήνες;

01.png

Επεξ/σία από hliasmdp
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, hliasmdp είπε

Το έκανα, τίποτα. Αν δεν το ενεργοποιήσω το κλειδί χάνεται ή μπορώ να το ενεργοποιήσω μετά από 1 ή 3 μήνες;

01.png

Αν πήρες Global key, μίλα με Support και πες τους "πήρα global key και δεν περνάει, περάστε το μου εσείς". Μόνο αυτό λες και εισαι οκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως έχει απαντηθεί ήδη, αλλά το τρικ της αναβάθμισης από gold σε ultimate μπορεί να χρησιμοποιείται επ' αόριστον (με την κανονική τιμή 12,99€);

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, DaDiRa είπε

Ίσως έχει απαντηθεί ήδη, αλλά το τρικ της αναβάθμισης από gold σε ultimate μπορεί να χρησιμοποιείται επ' αόριστον (με την κανονική τιμή 12,99€);

Τι εννοείς με το επ' αόριστον?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ πάνω από μια φορά. Έβαλα με βάση τον οδηγό 12 μήνες xbox live gold το οποίο αναβάθμισα σε 12 μήνες game pass ultimate με 12,99€. Το ίδιο θα μπορώ να το κάνω και του χρόνου (αν δεν αλλάξει κάτι από την πλευρά της microsoft φυσικά)  ή δε θα υπάρχει σαν επιλογή επειδή το χρησιμοποίησα ήδη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, DaDiRa είπε

Εννοώ πάνω από μια φορά. Έβαλα με βάση τον οδηγό 12 μήνες xbox live gold το οποίο αναβάθμισα σε 12 μήνες game pass ultimate με 12,99€. Το ίδιο θα μπορώ να το κάνω και του χρόνου (αν δεν αλλάξει κάτι από την πλευρά της microsoft φυσικά)  ή δε θα υπάρχει σαν επιλογή επειδή το χρησιμοποίησα ήδη;

Μπορείς να το κάνεις όσες φορές θέλεις. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι παίδες. Σήμερα έκανα reedem ένα Τούρκικο κωδικό ultimate game pass μέσω τούρκικου VPN. Πανεύκολη διαδικασία, κοντά στα 10€ βγήκε και ήταν 3μηνη, κλέψιμο ουσιαστικά. Παίζει να φάει το account ban? Ή να γίνει suspend κάποια στιγμή? Ρωτάω γιατί σίγουρα δεν είναι νόμιμο, απλώς ελπίζω μήπως εκεί στην MS με τα εκατομμύρια που βγάζουν κάνουν τα στραβά μάτια. Στο steam έχω ακούσει ότι το ban γίνεται, εαν χρησιμοποιείς vpn για εξαργύρωση κωδικών. Υπάρχει κάποιος που το κάνει καιρό και δεν είχε θέμα? Ίσως χαζή ερώτηση, απλά να ξέρω μήπως το δοκιμάζω απο εδώ και πέρα σε κανένα 2ο account για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις δεν ξερει αν στο μελλον η ms θα τιμωρει αυτο που κανουμε τωρα.Τυπικα το απαγορευει η ms αλλα κανει και τα τυφλα ματια να συνεχιζουμε να το κανουμε.Παντως αυτο το βιολι γινεται παρα πολυ καιρο και το αφηνει να γινεται η μσ χωρις να ριχνει μπαν ουτε εχει κανει κινησεις να το μπλοκαρει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...