Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις ολοκλήρωσα τη διαδικασία έως Μάρτιο του 2025! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο και τις συμβουλές σου, καθώς και σε όλα τα παιδιά εδώ που έκαναν τρομερή προσπάθεια ενημέρωσης και μεγάλα ποστ!

 

cf7689fa-8e12-414a-bcc5-57258f5d807a.svg
Xbox Game Pass Ultimate
Next charge on 3/11/2025, 12,99 €
 
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, taneman είπε

Μόλις ολοκλήρωσα τη διαδικασία έως Μάρτιο του 2025! Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για το χρόνο και τις συμβουλές σου, καθώς και σε όλα τα παιδιά εδώ που έκαναν τρομερή προσπάθεια ενημέρωσης και μεγάλα ποστ!

 

cf7689fa-8e12-414a-bcc5-57258f5d807a.svg
Xbox Game Pass Ultimate
Next charge on 3/11/2025, 12,99 €
 

Άλλος ένας ευτυχισμένος κάτοχος της ultimate συνδρομής με προσιτή τιμή .. Αλλά φίλε τώρα μπορείς να κάνεις απενεργοποίηση την  περιοδική χρέωση γιατί όταν θα φτάσει με το καλό 3/11/2025 θα σου τραβήξει 13 ευρώ για ένα μήνα και θα σου κακοφανεί :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, SKRUTZ είπε

εγώ πλέον βάζω κάθε 3μηνο μία ultimate για να το κρατάω πάντα στα 3 χρόνια.

image.png.94444ce408deb59cb3948d65c76f166f.png

Συγγνώμη για την ερώτηση αλλά τι εννοείς; Εγώ που έκανα όλη την διαδικασία βήμα βήμα και ευχαριστώ πολύ όλους σας, η συνδρομή έγινε Ultimate και πλέον λήγει σε 3 χρόνια. Για να την παρατείνω (λέμε τώρα) θα πρέπει να αγοράζω κάθε (;;) 3μηνο μία Ultimate 3μηνη; Νομίζω κάτι έχω καταλάβει λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

55 λεπτά πριν, alexandros9019 είπε

Συγγνώμη για την ερώτηση αλλά τι εννοείς; Εγώ που έκανα όλη την διαδικασία βήμα βήμα και ευχαριστώ πολύ όλους σας, η συνδρομή έγινε Ultimate και πλέον λήγει σε 3 χρόνια. Για να την παρατείνω (λέμε τώρα) θα πρέπει να αγοράζω κάθε (;;) 3μηνο μία Ultimate 3μηνη; Νομίζω κάτι έχω καταλάβει λάθος.

Δεν λέει αυτό ...

Εσύ έβαλες τρία χρόνια, κάτσε να τα χαρείς.

Ο άλλος ο φίλος λέει ότι συνεχίζει να βάζει τρίμηνες οπότε μπορεί... Τώρα μην ρωτάς το γιατί ... Κολλήματα... Το ίδιο ακριβώς κόλλημα έχω και εγώ χαχαχαχα 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, alexandros9019 είπε

Συγγνώμη για την ερώτηση αλλά τι εννοείς; Εγώ που έκανα όλη την διαδικασία βήμα βήμα και ευχαριστώ πολύ όλους σας, η συνδρομή έγινε Ultimate και πλέον λήγει σε 3 χρόνια. Για να την παρατείνω (λέμε τώρα) θα πρέπει να αγοράζω κάθε (;;) 3μηνο μία Ultimate 3μηνη; Νομίζω κάτι έχω καταλάβει λάθος.

Τωρα έχεις 3 χρόνια. Σε 3 μήνες θα έχεις 2 χρόνια και 9 μήνες. Τότε θα μπορείς να βάλεις μια 3μηνη Ultimate και να έχεις πάλι 3 χρόνια.

Και εγω το ίδιο κάνω!!! κάθε 3 μήνες, βάζω μια τρίμηνη με 9,5€ και έχω πάντα 3 χρόνια υπόλοιπο συνδρομής !!!

Αυτή την περίοδο στακάρω (προσθέτω) στην ενεργή συνδρομή μου,  Ultimate Τουρκίας με το free VPN Windscribe

Γιατί το κάνω? Γιατί να μην το κάνω όταν βρίσκω τρόπο με 3,2€ το μήνα?

Αν αύριο δεν θα υπήρχε δυνατότητα μετατροπών ή στακαρίσματος, η χασούρα θα ήταν αρκετά μεγαλύτερη από το να πληρώνω προκαταβολικά 3,2€ το μήνα αντί για 3€ ΑΝ υπάρχει ακόμα η δυνατότητα σε 3 χρόνια.

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι σωστά ο συγκεκριμένος τρόπος με τις 3μηνες global gold συνδιαστικά με το +1 μήνα αυτόματης ανανέωσης/κωδικό είναι ιστορικό χαμηλό για μετατροπή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, Lobo10 είπε

Αν θυμάμαι σωστά ο συγκεκριμένος τρόπος με τις 3μηνες global gold συνδιαστικά με το +1 μήνα αυτόματης ανανέωσης/κωδικό είναι ιστορικό χαμηλό για μετατροπή. 

Αξίζει γιατί δίνει +1 μήνα δώρο στην ενεργοποίηση του Recurring. Και πριν χρόνια το έδινε και μετά το έκοψαν. 

Ουσιαστικά για χρήστες χωρίς καμία ενεργή συνδρομή κοστίζει 6,8€ / 4 μήνες.  (1,7€/μηνα) 

62€ για 3 χρόνια Ultimate δηλαδή, ακολουθώντας τις οδηγίες του 2ου post χωρίς vpn και με ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του  Recurring μετά την εισαγωγή κάθε κωδικού. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
55 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Αξίζει γιατί δίνει +1 μήνα δώρο στην ενεργοποίηση του Recurring. Και πριν χρόνια το έδινε και μετά το έκοψαν. 

Ουσιαστικά για χρήστες χωρίς καμία ενεργή συνδρομή κοστίζει 6,8€ / 4 μήνες.  (1,7€/μηνα) 

62€ για 3 χρόνια Ultimate δηλαδή, ακολουθώντας τις οδηγίες του 2ου post χωρίς vpn και με ενεργοποίηση / απενεργοποίηση του  Recurring μετά την εισαγωγή κάθε κωδικού. 

Τώρα που τρέχει και το 3μηνο ultimate με 1 € βγαίνει ακόμα πιο χαμηλά.

Οκτώ  3μηνες gold χρειάζονται για 35 μήνες.

Επεξ/σία από Lobo10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα το γραψω μια και δεν θα ξανα-αναφερθω ... ας το σβησουν οι admin αν θεωρουν οτι δεν επρεπε να γραφεί ... 

Ο κολλητος μου, εχει ps4 και παιζει λιγα παιχνιδια και στο pc ... 
εδω και μερες τον παρακαλαω  να βαλει 1 χρονο gamepass με 20-30 ευρω ... να δει λιγο την υπηρεσια και τα παιχνιδια τουλαχιστον στο pc ... 
κολλημενο κεφαλι ρε ... δεν με ακουει ... 
προτιμαει να πληρωνει 15 ευρω το μηνα για το plus .... 

τον παρακαλεσα ακομα και να παρει pringles .... για να παρει κωδικο ... 
ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ .... 
εχω σηκωσει τα χερια ψηλα .... 🤣

Επεξ/σία από dskoul
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 minutes ago, dskoul said:

θα το γραψω μια και δεν θα ξανα-αναφερθω ... ας το σβησουν οι admin αν θεωρουν οτι δεν επρεπε να γραφεί ... 

Ο κολλητος μου, εχει ps4 και παιζει λιγα παιχνιδια και στο pc ... 
εδω και μερες τον παρακαλαω  να βαλει 1 χρονο gamepass με 20-30 ευρω ... να δει λιγο την υπηρεσια και τα παιχνιδια τουλαχιστον στο pc ... 
κολλημενο κεφαλι ρε ... δεν με ακουει ... 
προτιμαει να πληρωνει 15 ευρω το μηνα για το plus .... 

τον παρακαλεσα ακομα και να παρει pringles .... για να παρει κωδικο ... 
ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ .... 
εχω σηκωσει τα χερια ψηλα .... 🤣

Κολλητός;;; 

Κολλητός;;; 

Ρε θα τρελαθουμε εδώ μέσα! 

Ούτε γείτονα με ps δε θέλω!🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Τωρα έχεις 3 χρόνια. Σε 3 μήνες θα έχεις 2 χρόνια και 9 μήνες. Τότε θα μπορείς να βάλεις μια 3μηνη Ultimate και να έχεις πάλι 3 χρόνια.

Και εγω το ίδιο κάνω!!! κάθε 3 μήνες, βάζω μια τρίμηνη με 9,5€ και έχω πάντα 3 χρόνια υπόλοιπο συνδρομής !!!

Αυτή την περίοδο στακάρω (προσθέτω) στην ενεργή συνδρομή μου,  Ultimate Τουρκίας με το free VPN Windscribe

Γιατί το κάνω? Γιατί να μην το κάνω όταν βρίσκω τρόπο με 3,2€ το μήνα?

Αν αύριο δεν θα υπήρχε δυνατότητα μετατροπών ή στακαρίσματος, η χασούρα θα ήταν αρκετά μεγαλύτερη από το να πληρώνω προκαταβολικά 3,2€ το μήνα αντί για 3€ ΑΝ υπάρχει ακόμα η δυνατότητα σε 3 χρόνια.

Μια απορια σε ενεργη συνδρομη ουλτιμειτ που εχει γινει χωρις vpn

Μπορεις  να στοκαρεις επιπλεον  τριμηνες απο τουρκια? 

Η απλα περιμενεις να τελιωσει ΄πρωτα η  υπαρχον συνδρομη για να προβεις σε αυτο τον τροπο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,

αγόρασα Dolby Atmos for Headphones συμφωνα με το post:


έβαλα TunnelBear με ρύθμιση Αργεντινής και όταν ανοιγω απο το κινητο τη σελιδα για redeem και παταω επικόληση τον κωδικο μου εμφανίζει μήνυμα ότι αγοράστηκε σε διαφορετικο region από το account μου. Τι μπορώ να κάνω;

Screenshot_20220616-135611_Chrome.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, myst77 είπε

καλησπερα,

αγόρασα Dolby Atmos for Headphones συμφωνα με το post:


έβαλα TunnelBear με ρύθμιση Αργεντινής και όταν ανοιγω απο το κινητο τη σελιδα για redeem και παταω επικόληση τον κωδικο μου εμφανίζει μήνυμα ότι αγοράστηκε σε διαφορετικο region από το account μου. Τι μπορώ να κάνω;

Screenshot_20220616-135611_Chrome.jpg

Δοκίμασε άλλη ώρα. Το Tunnel Bear πλέον δεν δουλεύει σωστά ολες τις ωρες της ημέρας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...