Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδες ερωτηση μην κανω καμια βλακεια, αν παρω απο eneba 3μηνη gold και μετα βαλω την προσφορα 3 μηνες gamepass με 1€, θα μου τους προσθεσει κανονικα και θα εχω 6 μηνες gamepass ή θα μου προσθεση μονο 1 μηνα και θα γινει 4μηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
57 λεπτά πριν, rovgio είπε

Παιδες ερωτηση μην κανω καμια βλακεια, αν παρω απο eneba 3μηνη gold και μετα βαλω την προσφορα 3 μηνες gamepass με 1€, θα μου τους προσθεσει κανονικα και θα εχω 6 μηνες gamepass ή θα μου προσθεση μονο 1 μηνα και θα γινει 4μηνο?

3μηνες live gold +1 μήνας με την αυτόματη ανανέωση πάει 4 μήνες live gold, συν 3 μηνες ultimate θα γίνουν 7 μήνες ultimate.. Αλλά κρίμα είναι να μην φορτώσεις περισσότερες τρίμηνες live gold και μετά να κάνεις μετατροπή το 1 ευρώ που σου δίνει σε Ultimate.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, αν κατάλαβα καλά από προηγούμενα post, πλέον με τις 3 μηνες βγαίνει τελικά πιο φθηνό για 3 χρονια GP χωρίς VPN για Τουρκίες και εξωτικές Βραζιλίες σωστά; 

Οπότε,

 image.png.e24788e1690a5fdc764c8ccb68913ef2.png 

27 μήνες + 1 μήνας δώρο για κάθε από τις 9 κάρτες με αυτόματη ανανέωση ενεργοποημένη  = 36 μήνες + Ultimate μετατροπή με 1 € ( από ότι φαίνεται μου δίνει τη προσφορά

 image.png.82676207dee0703bbed8c53640d5a18f.png

Συνολικά 54.74€ για 3 χρόνια 

 

ή image.png.6f8100703c370cfe12a8ca3c70a0f949.png

47,82€ μέσω Τουρκίας

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι global είναι χωρίς vpn, για Τουρκικές και Βραζιλιάνικες θέλει vpn..

Αγόρασε global τρίμηνες που δεν χρειάζεται vpn, μην μπλέκεις με vpn αφού η διαφορά για τρία χρόνια σύνολο είναι μικρή, στα 7 ευρώ.. 

Επεξ/σία από vagosvts7
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Καλησπέρα, αν κατάλαβα καλά από προηγούμενα post, πλέον με τις 3 μηνες βγαίνει τελικά πιο φθηνό για 3 χρονια GP χωρίς VPN για Τουρκίες και εξωτικές Βραζιλίες σωστά; 

Οπότε,

 image.png.e24788e1690a5fdc764c8ccb68913ef2.png 

27 μήνες + 1 μήνας δώρο για κάθε από τις 9 κάρτες με αυτόματη ανανέωση ενεργοποημένη  = 36 μήνες + Ultimate μετατροπή με 1 € ( από ότι φαίνεται μου δίνει τη προσφορά

 image.png.82676207dee0703bbed8c53640d5a18f.png

Συνολικά 54.74€ για 3 χρόνια 

 

ή image.png.6f8100703c370cfe12a8ca3c70a0f949.png

47,82€ μέσω Τουρκίας

 

Με τα ιδια λεφτα παιρνεις 35 μηνες με global. Νομιζω αξιζει απο το να μπλεκεις με vpn. Πιο γρηγορη διαδικασια. Επισης Βαλε στο discount τον κωδικο AXEL. Θα γλιτωσεις κατι ψιλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, vagosvts7 είπε

Οι global είναι χωρίς vpn, για Τουρκικές και Βραζιλιάνικες θέλει vpn..

Αγόρασε global τρίμηνες που δεν χρειάζεται vpn, μην μπλέκεις με vpn αφού η διαφορά για τρία χρόνια σύνολο είναι μικρή, στα 7 ευρώ.. 

Το γνωρίζω για το VPN, ναι τελικά συμφέρει πολύ καθώς μέχρι πρότινος έψαχνα για 12αδες από turkey. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, parlar είπε

Έχω βάλει pc game pass με 1 ευρώ. Αν βάλω gold θα μπορέσω να το μετατρέψω σε ultimate η θα έχω θέμα;

 

Περιμένεις να λήξει και κάνεις την διαδικασία όπως την έχουν περιγράψει τα παιδιά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

On 24/06/2022 at 13:10, DIOMIDIS_GR said:

Δίνει ακόμα 1 μήνα συν για κάθε τρίμηνη? Είχα την εντύπωση ότι έχει κοπεί αυτό εδώ και πολύ καιρό.

Πριν καμιά βδομάδα που έβαλα έδινε. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολλα ευχαριστώ σε ολα τα παιδια που βοηθανε κι εμας τους αδαεις

πηρα 3 x 3μηνες απο Eneba + 3 μηνες δωρο απο την καθεμια + 3 μηνες απο την τρεχουσα προσφορα Ultimate = 15 μηνες Ultimate με 19 ευρω🙂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με υπάρχων λογαριασμό ultimate που τελειώνει σε 6 μέρες, έκανα καινούργιο,8 τρίμηνα+1 Μηνάς το κάθε τρίμηνο 4x8=32 και τρεις μήνες το ultimate με 1 ευρώ=35.

Το τρίμηνο στο eneba https://www.eneba.com/xbox-xbox-live-gold-3-month-xbox-live-key-global

5.82€ x 8=46.56+1€game pass.

Σας ευχαριστώ όλους.

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, s93060 είπε

Θέλω να αγοράσω ένα τρίμηνο love gold μου δίνετε το link που έχει κάποια προσφορά 

εχω PayPal να πληρώσω 

κανε τον κοπο και διαβασε ρε αδελφε λιγο παραπανω.... 
ασε τα gold και βαλε κατευθειαν ultimate .... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...