Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

με δειχνει συνδεμενο σαν αργεντινη αλλα παιρνω το παραπανω μηνυμα

Εγω αυτο που εκανα ειναι να αγορασω απο eneba ενα dolby atmos argentina στα 2.89, μπαινωντας eneba χωρις vpn, απο το desktop.
Μετα μου ηρθε ο κωδικος
Κατεβασα tunnel bear, εβαλα Αργεντινη
Μπηκα απο κινητο στο microsoft account (που ειναι ελληνικο με χωρα διαμονης Ελλαδα) και οταν βαζω τον κωδικο μου βγαζει το μηνυμα που φαινεται στη προηγουμενη φωτο που ανεβασα

EDIT:
Όπως έγραψε και άλλος φίλος, δοκίμασα με το vpn.lat πάλι από Αργεντινή και μου πέρασε τον κωδικό κανονικά

Επεξ/σία από myst77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, myst77 είπε

με δειχνει συνδεμενο σαν αργεντινη αλλα παιρνω το παραπανω μηνυμα

Εγω αυτο που εκανα ειναι να αγορασω απο eneba ενα dolby atmos argentina στα 2.89, μπαινωντας eneba χωρις vpn, απο το desktop.
Μετα μου ηρθε ο κωδικος
Κατεβασα tunnel bear, εβαλα Αργεντινη
Μπηκα απο κινητο στο microsoft account (που ειναι ελληνικο με χωρα διαμονης Ελλαδα) και οταν βαζω τον κωδικο μου βγαζει το μηνυμα που φαινεται στη προηγουμενη φωτο που ανεβασα

Λογικά δεν δουλεύει το vpn. Δοκίμασε κάποια άλλη στιγμή ή δοκίμασε διαφορετικό vpn

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έληξε η συνδρομή πριν 1 μήνα και είπα το καλοκαίρι να κάνω ένα διάλειμμα... Ε δεν μπορείς να αγιασεις αν διαβάζεις το φόρουμ...😆

Πήρα 8χ6,43€ τρίμηνες από eneba και +13€ ultimate φτιάχτηκα για 33 μήνες με κάτι λιγότερο από 65€

Ευχαριστώ παίδες!

Επεξ/σία από foler79
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

Μπορεις.Αγοραζεις 3μηνες ultimate τουρκιας και τις περνας με vpn

Σε ευχαριστω

Μια τελευταια απορια

Τα στοιχεια στο λογαριασμο της  microsoft , πρεπει να ειναι με τουρκικη διευθυνση για να περασεις την ουλτιμειτ μεσο τουρκιας?

Η τα αφηνουμε οπως ειναι απο το κανονικο μας προφιλ?Δηλαδη με ελληνικη διευθυνση τηλεφωνο κτλ κτλ?

Διοτι αν θυμαμαι καλα στις αγορες μεσο βραζιλιας, νομιζω επρεπε να ειχες   καταχωρημενη βραζιλιανικη διευθυνση πρωτα. Για να μπορεσεις  να προχωρησεις μετα  κανονικα τις πληρωμες σου

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Σε ευχαριστω

Μια τελευταια απορια

Τα στοιχεια στο λογαριασμο της  microsoft , πρεπει να ειναι με τουρκικη διευθυνση για να περασεις την ουλτιμειτ μεσο τουρκιας?

Η τα αφηνουμε οπως ειναι απο το κανονικο μας προφιλ?Δηλαδη με ελληνικη διευθυνση τηλεφωνο κτλ κτλ?

Διοτι αν θυμαμαι καλα στις αγορες μεσο βραζιλιας, νομιζω επρεπε να ειχες   καταχωρημενη βραζιλιανικη διευθυνση πρωτα. Για να μπορεσεις  να προχωρησεις μετα  κανονικα τις πληρωμες σου

Με την κανονική διεύθυνση θέλει λογικά όπως είναι και ο τρόπος που περνάμε Brazil gold.. Απλά χρειάζεσαι vpn Τουρκία για να κάνεις redeem τον κωδικό.. Αλλά αν στο προφίλ σου υπάρχει παράδειγμα διεύθυνση Βραζιλιάνικη και Ελληνική εκεί μπορεί να υπάρξει μπέρδεμα με τον κωδικό και μέσου vpn.. Εμένα το δικό μου προφίλ έχει  διεύθυνση Αμερικάνικη και Ελληνική και την Αμερικανική δεν με αφήνει να την σβήσω και παίζει μπέρδεμα με τα vpn από άλλες χώρες..

Επεξ/σία από vagosvts7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, vagosvts7 είπε

Με την κανονική διεύθυνση θέλει λογικά όπως είναι και ο τρόπος που περνάμε Brazil gold.. Απλά χρειάζεσαι vpn Τουρκία για να κάνεις redeem τον κωδικό.. Αλλά αν στο προφίλ σου υπάρχει παράδειγμα διεύθυνση Βραζιλιάνικη και Ελληνική εκεί μπορεί να υπάρξει μπέρδεμα με τον κωδικό και μέσου vpn.. Εμένα το δικό μου προφίλ έχει  διεύθυνση Αμερικάνικη και Ελληνική και την Αμερικανική δεν με αφήνει να την σβήσω και παίζει μπέρδεμα με τα vpn από άλλες χώρες..

Καλησπερα μονο βραζιλιανικη εχω βαλει απο οτι βλεπω στο προφιλ μου για να κανω αγορες μεσο βραζιλιας\

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, spartan29gr είπε

Καλησπερα μονο βραζιλιανικη εχω βαλει απο οτι βλεπω στο προφιλ μου για να κανω αγορες μεσο βραζιλιας\

 

Το ποστ του οδηγού λέει ξεκάθαρα ότι δεν χρειάζεται να έχεις βραζιλιάνικα ή τουρκικα ή αργεντίνικα στοιχεία. Κανονικά τα σωστα ελληνικά στοιχεία μας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στοιχεία βραζιλιάνικα κλπ χρειάζεται ΜΌΝΟ όταν αγοράζεις από store Βραζιλίας παιχνίδια, με gift cards κλπ

Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις βάζουμε παντού τα πραγματικά μας στοιχεία

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Στοιχεία βραζιλιάνικα κλπ χρειάζεται ΜΌΝΟ όταν αγοράζεις από store Βραζιλίας παιχνίδια, με gift cards κλπ

Σε όλες τις άλλες περιπτώσεις βάζουμε παντού τα πραγματικά μας στοιχεία

Μα για αυτο τον λογο εχω βαλει βραζιλιανικα στοιχεια  αλλιως δεν μπορω να εξαργυρωσω τις  προπληρωμενες καρτες απο  eneba   για  αγορα παιχνιδιων

Η μηπως κανω  κατι λαθος?

Τελικα εχω και την ελληνικη μεσα αλλα δεν ειναι  προεπιλεγμενη

Απο οτι φαινεται μπορω να την αλλαξω ανα πασα στιγμη ομως

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω έναν δεύτερο λογαριασμό για αγορές από us store. Σκέφτομαι να πάρω το Far cry 6 για να παίξω το campaign co op με έναν φίλο. Αν κάνω home αυτόν τον λογαριασμό στην κονσόλα μου και τον δώσω στον φίλο μου θα μπορούμε να παίξουμε το ίδιο παιχνίδι; Έχουμε και οι δύο "κανονικούς" λογαριασμούς με συνδρομές, αλλά ο αμερικανικός δεν έχει συνδρομή. Νομίζω δεν θα υπάρχει πρόβλημα, σωστα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, lebron15 είπε

Έχω έναν δεύτερο λογαριασμό για αγορές από us store. Σκέφτομαι να πάρω το Far cry 6 για να παίξω το campaign co op με έναν φίλο. Αν κάνω home αυτόν τον λογαριασμό στην κονσόλα μου και τον δώσω στον φίλο μου θα μπορούμε να παίξουμε το ίδιο παιχνίδι; Έχουμε και οι δύο "κανονικούς" λογαριασμούς με συνδρομές, αλλά ο αμερικανικός δεν έχει συνδρομή. Νομίζω δεν θα υπάρχει πρόβλημα, σωστα; 

Προχωράς Κανονικά

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 14/6/2022 στις 7:14 ΜΜ, vagosvts7 είπε

Άλλος ένας ευτυχισμένος κάτοχος της ultimate συνδρομής με προσιτή τιμή .. Αλλά φίλε τώρα μπορείς να κάνεις απενεργοποίηση την  περιοδική χρέωση γιατί όταν θα φτάσει με το καλό 3/11/2025 θα σου τραβήξει 13 ευρώ για ένα μήνα και θα σου κακοφανεί :P

χαχαχα δεν την έκανα απενεργοποίηση! Η κάρτα μου ισχύει έως Φεβρουάριο του 2024 🤣

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...