Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, bill_viper είπε

Προφανώς οι 12 μήνες gold = 12 μήνες Ultimate επειδή έληξε η συνδρομή του;

Δεν καταλαβαίνω τι γράφεις. Διάβασε τα 2 πρώτα post του τρέχοντος θέματος. Αναφέρουν τα πάντα για τις συνδρομές κ θα σου λυθούν όλες οι απορίες. 

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδια ειναι απλα τα πραγματα γιατι μπερδευεστε.

Το πρωτο βημα αγοραζουμε μεχρι 3 ετησιες συνδρομες gold.

Η αγορα για να μας βγει φθηνοτερα, ειναι για χωρα τουρκιας η βραζιλιας και περναμε τις συνδρομες μεσω vpn.

Δεν ειναι υποχρεωτικο να παρουμε για τουρκια/βραζιλια.Αν δεν θελουμε να μπλεξουμε με vpn, αγοραζουμε ευρωπαικη gold η wordwide και την περναμε χωρις vpn.Αφου εχουμε στοκαρει στον λογαριασμο μας gold συνδρομη , κανουμε το τελευταιο βημα να αγορασουμε απο το store της ms χωρις vpn , 1 μηνα game pass ultimate.και θα μετατρεψει τους μηνες gold που εχουμε στοκαρει σε game pass ultimate.Για το ενα ευρω game pass ultimate που εδινε η ms και το σταματησε, αφορουσε νεους λογαριασμους που δεν εχουν ποτε ενεργη συνδρομη, η λογαριασμους που ειχαν πολυ καιρο να παρουν gamepass ultimate συνδρομη.Οποτε μικρο το κακο.Ο οδηγος του sphinxgr ειναι αναλυτικότατος.Αυτο που παντα θα κοιτατε πριν κανετε την διαδικασια, να εχετε την κονσολα και το προφιλ σας γυρισμενο Ελλαδα με τα αληθινα σας στοιχεια.Ονομα διευθυνση κλπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Mr_Terror είπε

.Αυτο που παντα θα κοιτατε πριν κανετε την διαδικασια, είναι να διαβάζετε το δεύτερο ποστ του θέματος 

Fixed 😝😝😝😝😝😝

Που να μην ήταν ο οδηγός στο δεύτερο ποστ δηλαδή 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, karamela693 είπε

Κάνω το ίδιο με εσένα άλλα με 5 κωδικούς για 1+ μήνα κάθε μέρα από 2-3 φορές τον κάθε κωδικά, έχει γίνει η καθημερινή μιυ ρουτίνα, 3-4 λεπτά χρόνο μου τρώει κάθε μέρα, μου έδωσε μια 3μηνη ύστερα από 20 μέρες και άλλη μια πριν 4 μέρες και συνεχίζω. Τα 5 Barcodes παρακάτω για όσους θέλουν να το δοκιμάσουν.

7622300336738 - 7622210638021 - 5000396020687 - 7622201499990 - 7622300160692

Αυτοι οι κωδικοι ειναι για το παιχνιδι με τα μπισκοτα oreo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Αυτοι οι κωδικοι ειναι για το παιχνιδι με τα μπισκοτα oreo?

Ναι, ειναι τα barcodes. Δε νομιζω ομως να παιζει ρολο ποιο barcode βαζεις, αρκει να ειναι εγκυρο. Εγω εχω κερδισει παρα πολλες φορες με το ιδιο barcode παντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

και συνηθως τι καρτες xbox game pass ultimate κερδιζεις???

μηνα ή ετησιες

3μηνα δίνει, έχω κερδίσει μέχρι τώρα 2 3μηνα Ultimate, τα πρόσθεσα και όλα μια χαρά,  άλλα τα βάζω κάθε μέρα και ίσως μου κάτσει και άλλο 3μηνο. Γνωστός μου έχει κερδίσει μέχρι τώρα 5 3μηνα!!! 15 μήνες σύνολο τσάμπα εντελώς!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 ώρες πριν, dream21 είπε

Αγόρασε με 80€ 3 X 12 Xbox gold βάλε και τον κωδικό στη φωτό και καθάρισες μέχρι το 2026 Απρίλη

IMG_0296.png

Επί την ευκαιρία αν έχει κάποιος κανένα site που να σου βρίσκει κουπόνια έκπτωσης για διάφορα site ας το πει.

Αλλά να έχει κουπόνια που δουλεύουν και όχι αρχαία που πλέον δεν ισχύουν(Τέτοια site έχω βρει πολλά).

 

Και πλέον δεν δουλεύει ούτε αυτό το κουπόνι.

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγη βοήθεια αν ξέρει κάποιος. Είχα κάνει όλη την διαδικασία μέσω Βραζιλίας , το άφησα να λήξει , αγόρασα νεα gold 12 μήνες Τουρκίας. Το πρόβλημα είναι οτί έχω δοκιμάσει με τρια διαφορετικά vpn αλλά ο λογαριασμός είναι κολημμένος Ελλάδα. και αλλές χώρες δοκίμασα μπας και αλλάξει πάλι τίποτα.

Έκανα δοκιμαστικά νέο λογαριασμο με vpn Τουρκία αυτός δείχνει κανονικά Τουρκία.

Υπάρχει τρόπος να ξεκολλήσει ο αρχικός?

Αν προχωρήσω με τον νέο account τα παλία saves χάνονται?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασε το 2 ποστ.

Λέει ξεκάθαρα ότι δεν χρειάζεται να αλλάξεις region τον Ελληνικό λογαριασμό που έχεις.

Μην λέω πολλά διάβασε πολύ καλά το 2 ποστ αυτού του τοπικ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Διάβασε το 2 ποστ.

Λέει ξεκάθαρα ότι δεν χρειάζεται να αλλάξεις region τον Ελληνικό λογαριασμό που έχεις.

Μην λέω πολλά διάβασε πολύ καλά το 2 ποστ αυτού του τοπικ.

Μα στην πρώτη προσπάθεια δεν αλλάξα κάτι . Μπήκα με Vpn και χώρα Τουρκία  στο redeem.microsoft.com εκανα log in κανονικά με το λογαριασμό μου και στην σελίδα που βάζω το κλειδί ανγράφει το mail του λογαριασμου μου σε παρένθεση Ελλάδα απο κάτω βάζω το κλειδί και δεν το δέχεται για λόγους περιοχής.

Update και λύση . Υπήρχε ανοιχτός υπολογιστής στο πατρικό με τον λογαριασμό της microsoft συνδεδεμένος στο Internet και υποθέτω έβλεπε η microsoft active λογαριασμο με ip Ελλάδας.

Εκλέισε ο υπολογιστής και συνέχισα κανονικά.

 

Επεξ/σία από alexzorb
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, alexzorb είπε

Μα στην πρώτη προσπάθεια δεν αλλάξα κάτι . Μπήκα με Vpn και χώρα Τουρκία  στο redeem.microsoft.com εκανα log in κανονικά με το λογαριασμό μου και στην σελίδα που βάζω το κλειδί ανγράφει το mail του λογαριασμου μου σε παρένθεση Ελλάδα απο κάτω βάζω το κλειδί και δεν το δέχεται για λόγους περιοχής.

Update και λύση . Υπήρχε ανοιχτός υπολογιστής στο πατρικό με τον λογαριασμό της microsoft συνδεδεμένος στο Internet και υποθέτω έβλεπε η microsoft active λογαριασμο με ip Ελλάδας.

Εκλέισε ο υπολογιστής και συνέχισα κανονικά.

 

Λύθηκε το πρόβλημά σου φαίνεται. Εγώ απλά ήθελα να επισημάνω ότι τις περισσότερες φορές (μην πω όλες) φταίει το VPN. Επειδή υπάρχει μεγάλη ζήτηση σε Τουρκία - Βραζιλία παγκοσμίως (για ευνόητους λόγους) πολλές φορές τυχαίνει, ενώ φαίνεται να έχεις πάρει IP Τουρκίας, να μην ισχύει. Συνήθως πρόκειται για free vpn.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...