Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 ώρες πριν, Liako25 είπε

Αυτό το είχα κάνει και τότε και νόμιζα ότι δεν γίνεται πάλι. Μόνο την πρώτη φορά γίνεται,έτσι νόμιζα..

Διάβασε το 2ο post. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ενεργη συνδρομη για λιγες ημερες ακομη Παιζω το call of duty warzone (xbox) Σε pc γινεται να εχω την ιδια εκδοση warzone και το profile μου (τα saves απο warzone?) Δηλαδη να παξω στο pc το warzone σε οτι επιπεδο ειμαι και στο xbox

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε το 2ο post. 

Άρα όποιος έχει ενεργή συνδρομή κάνει ανανέωση όποιο πακέτο θέλει και αυτομάτως γίνεται ultimate (ανάλογα τι βάλει μετατρέπεται και στον ανάλογο χρόνο σε ultimate όπως λέει και στον πίνακα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, giannis22k είπε

Εχω ενεργη συνδρομη για λιγες ημερες ακομη Παιζω το call of duty warzone (xbox) Σε pc γινεται να εχω την ιδια εκδοση warzone και το profile μου (τα saves απο warzone?) Δηλαδη να παξω στο pc το warzone σε οτι επιπεδο ειμαι και στο xbox

Δεν έχει κάποια σχέση το ερώτημα σου με τη συνδρομή που έχεις. 

Το Login γίνεται με τα στοιχεία του λογαριασμού σου. Όπου κάνεις Login, θα υπάρχουν τα saves σου. 

9 λεπτά πριν, Liako25 είπε

Άρα όποιος έχει ενεργή συνδρομή κάνει ανανέωση όποιο πακέτο θέλει και αυτομάτως γίνεται ultimate (ανάλογα τι βάλει μετατρέπεται και στον ανάλογο χρόνο σε ultimate όπως λέει και στον πίνακα)

Ναι. Οι ισοτιμίες υπάρχουν στο 1ο ποστ. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, giannis22k είπε

Εχω ενεργη συνδρομη για λιγες ημερες ακομη Παιζω το call of duty warzone (xbox) Σε pc γινεται να εχω την ιδια εκδοση warzone και το profile μου (τα saves απο warzone?) Δηλαδη να παξω στο pc το warzone σε οτι επιπεδο ειμαι και στο xbox

Τα saves τα έχεις μέσω activision. Αν πας να το παίξεις μέσω steam τα saves θα υπάρχουν από την μία αλλά θα πρέπει να ξανά αγοράσεις το παιχνίδι από την άλλη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Τα saves τα έχεις μέσω activision. Αν πας να το παίξεις μέσω steam τα saves θα υπάρχουν από την μία αλλά θα πρέπει να ξανά αγοράσεις το παιχνίδι από την άλλη. 

Αρα

1)πρεπει να συνδεθω στην activision μεσω xbox account ο(οσο εχω ενεργη την συνδρομη)

2) Συνδεομαι στο steam μεσω activision account ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, giannis22k είπε

Αρα

1)πρεπει να συνδεθω στην activision μεσω xbox account ο(οσο εχω ενεργη την συνδρομη)

2) Συνδεομαι στο steam μεσω activision account ;

Έτσι νομίζω το είχα κάνει ναι. Όταν συνδεθείς στο steam θα βλέπεις κανονικά την πρόοδο σου αλλά θα σε αφήνει να παίξεις μόνο τα δωρεάν παιχνίδια που έχει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για τον 1 μηνα ultimate μπορω και απο κλειδαδικο να το παρω η μονο απο την microsoft? ευχαριστω. ειδα προηγουμενο ποστ μονο απο microsoft

Επεξ/σία από christarass
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 hours ago, christarass said:

Για τον 1 μηνα ultimate μπορω και απο κλειδαδικο να το παρω η μονο απο την microsoft? ευχαριστω. ειδα προηγουμενο ποστ μονο απο microsoft

Αυτό δε το γνωρίζω αλλά για σιγουριά δώσε 13€ στη Microsoft 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή έχουν περάσει χρόνια, αυτή τη στιγμή σε νέα κονσόλα και για νέα συνδρομή, είμαστε οκ αν ακολουθήσουμε τις οδηγίες του pinned;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

59 λεπτά πριν, snowflake99 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή έχουν περάσει χρόνια, αυτή τη στιγμή σε νέα κονσόλα και για νέα συνδρομή, είμαστε οκ αν ακολουθήσουμε τις οδηγίες του pinned;

Ισχύει ακόμη. Προχώρα άφοβα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, snowflake99 είπε

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή έχουν περάσει χρόνια, αυτή τη στιγμή σε νέα κονσόλα και για νέα συνδρομή, είμαστε οκ αν ακολουθήσουμε τις οδηγίες του pinned;

Πριν μια εβδομάδα τις ανανέωσα. Γίνονται συνεχώς up to date. Οποτε ισχύουν απόλυτα 

  • Thanks 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα. Έληξε το πρώτο που είχα κάνει μέσω Βραζιλίας πριν 2 χρόνια και είπα να προσπαθήσω μέσω Τουρκίας. Έκανα αγορά από cdkeys, έβαλα vpn, αλλά στο redeem μου έχει το mail μου και σε παρένθεση Ελλάδα. Με αποτέλεσμα να μην δεχεται τον κωδικό που αγόρασα. Έχω κάνει check ότι με βλέπει το ίντερνετ Τουρκία, έχω κλείσει όλες τις συσκευές, αυτό ακόμα Ελλάδα με βλέπει. Βοηθήστε παιδιά να μην κλαψω το 30αρι για 12μηνο xbox live 

 

Update : Τελικά μετά από 2 ώρες ξεκολλησε και την πήρε... Εμ τί έτσι θα μας το έδινε η κυρά Microsoft χωρίς να μας κοψοχολιασει;;; 😂 

Επεξ/σία από Rui1983
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...