Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, john1080 είπε

Μια διευκρινιση παιδια

Σε 5 μερες τελειωνει η ultimate συμδρομη.Την ειχα βαλει με μια gold και μετα εβαλα με 1€ και μετατραπηκε ολο σε ultimate 

Τωρα την αφηνω βα ληξει και ξανακανω την ιδια διαδικασια απλα αντι για 1€ θα πληρωσω 13€ την ultimate και παλι θα μετατραπει ολο σε ultimate,σωστα;;;;

Ετσι ακριβως , ψαξε απο τωρα για brasil 12μηνες να δεις τι παιζει νομιζω καπου ατα 30€-33€ η 12 μηνη ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, malias4 είπε

Ετσι ακριβως , ψαξε απο τωρα για brasil 12μηνες να δεις τι παιζει νομιζω καπου ατα 30€-33€ η 12 μηνη ειναι

Ευχαριστω πολυ φιλε μου

Δε θα ρισκαρω με vpn,εχω προφιλ στο xbox απο το 2005 καιβτα φοβαμαι αυτα

Αλλωστε 45€ εχει η κανονικη Ευρωπαικη,βαλε και οτι μοιραζω accounts,οποτε νομιζω δεν αξιζει το ρισκο για 12€ που ουσιαστικα ειναι 6€ στον καθενα

Επεξ/σία από john1080
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, john1080 είπε

Ευχαριστω πολυ φιλε μου

Δε θα ρισκαρω με vpn,εχω προφιλ στο xbox απο το 2005 καιβτα φοβαμαι αυτα

Αλλωστε 45€ εχει η κανονικη Ευρωπαικη,βαλε και οτι μοιραζω accounts,οποτε νομιζω δεν αξιζει το ρισκο για 12€ που ουσιαστικα ειναι 6€ στον καθενα

Σιγουρα οπως νιωθεις εσυ πιο σιγουρα απλα κατα τη γνωμη μου μην βαλεις μονο ενα χρονο. Βαλε αν εχεις οικονομικη δυνατοτητα 2 η αν μπορεις κ 3 χρονια που ειναι κ το μαξιμουμ. Γιατι με μετα απο ενα χρονο δεν ξερουμε αν παιζει το κολπακι αυτο. Οποτε με 3 χρονια αξιζει κ η brasil 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Malthador είπε

Και καθόμαστε και σπάμε τα νεύρα μας με VPN και Βραζιλίες τόσο καιρό, αντί να μοιραζόμαστε accounts;

Πφ, μονοφαγάδες είστε.

Μα τόσες μέρες απορώ πως το σκέφτηκα εγώ και δεν έχει αναφερθεί εδώ μέσα και ψάχνω να βρω ποιον λακο έχει η φάβα 😄. Αλλά τελικά αρκεί μόνο να έχεις έναν κολλητό που να παίζει μόνο σε pc.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.kinguin.net/category/64539/xbox-game-pass-ultimate-3-months-xbox-one-windows-10-cd-key

Αυτό κάνει για Ελλάδα από ότι βλέπω και είναι 3 μηνη Game Pass και για το Series X ; Κάνω κάτι λάθος ; Με αυτό είμαι ΟΚ για 3 μήνες Game Pass στην κονσόλα ; 

To ίδιο και αυτο ; Γιατί τόσο μεγάλη διαφορά τιμής ; 

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-3-months-xbox-live-key-global

Επεξ/σία από GaGaS_Thess
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, GaGaS_Thess είπε

https://www.kinguin.net/category/64539/xbox-game-pass-ultimate-3-months-xbox-one-windows-10-cd-key

Αυτό κάνει για Ελλάδα από ότι βλέπω και είναι 3 μηνη Game Pass και για το Series X ; Κάνω κάτι λάθος ; Με αυτό είμαι ΟΚ για 3 μήνες Game Pass στην κονσόλα ; 

To ίδιο και αυτο ; Γιατί τόσο μεγάλη διαφορά τιμής ; 

https://www.eneba.com/el/xbox-xbox-game-pass-3-months-xbox-live-key-global

Και τα 2 την ίδια δουλειά κανουν.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις πήρα με 1€ ultimate για ένα μήνα μέσα από το xbox. Δεν ξέρω για ποιο λόγο μου την εμφάνισε μιας και είμαι παλιός χρήστης και έχω ήδη χρησιμοποιήσει τις προσφορές που κάνανε με 1€. Τσεκάρετε μήπως τη βγάζει και σε σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, 1988panos2171 είπε

Μόλις πήρα με 1€ ultimate για ένα μήνα μέσα από το xbox. Δεν ξέρω για ποιο λόγο μου την εμφάνισε μιας και είμαι παλιός χρήστης και έχω ήδη χρησιμοποιήσει τις προσφορές που κάνανε με 1€. Τσεκάρετε μήπως τη βγάζει και σε σας.

αν δεν πάρεις για καιρό το 13€, στο γυρνάει σε 1€. 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά για σιγουριά μην κάνω λάθος, 

Σε υφιστάμενο λογαριασμό :

Αγοράζω 2χ https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

Μπαίνω με VPN Βραζιλίας  από pc και τα εξαργυρώνω 

Ανοίγω Xbox βάζω και ένα μήνα κανονικά ultimate 

Έτσι έχω 2 χρόνια ultimate με περίπου 80ε, σωστά? 

Επεξ/σία από greekboy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, greekboy είπε

Παιδιά για σιγουριά μην κάνω λάθος, 

Σε υφιστάμενο λογαριασμό :

Αγοράζω 2χ https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

Μπαίνω με VPN Βραζιλίας  από pc και τα εξαργυρώνω 

Ανοίγω Xbox βάζω και ένα μήνα κανονικά ultimate 

Έτσι έχω 2 χρόνια ultimate με περίπου 80ε, σωστά? 

Ναι

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα, Συνηδητοποιησα οτι αγοραζεις live gold στην αρχη και οχι ultimate.  Το 1 € new account ειναι, αυτο πιυ σου κανει την δουλεια ουσιαστικα? Και, στι γυρναει ολο σε ultimate??? Παιζει να κοπει μεχρι την εοομενη τριτη? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, GaGaS_Thess είπε

Τωρα, Συνηδητοποιησα οτι αγοραζεις live gold στην αρχη και οχι ultimate.  Το 1 € new account ειναι, αυτο πιυ σου κανει την δουλεια ουσιαστικα? Και, στι γυρναει ολο σε ultimate??? Παιζει να κοπει μεχρι την εοομενη τριτη? 

Διάβασε τις info του 3ου post. 

Όχι, δεν θα κοπεί σε 4 μέρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένοντας το series S, έκανα τη διαδικασία του 3ου ποστ και έχω για 2 χρόνια την ultimate. Είναι η πρώτη φορά που βάζω game pass όποτε δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει.

Είναι στην ουσία το netflix για παιχνίδια; 

Απ´ ότι διάβασα και είδα από δω μπορώ να παίξω τα παιχνίδια τόσο στο επερχόμενο Xbox όσο και στο pc. Σε κινητό υπάρχουν παιχνίδια που μπορώ να παίξω; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...