Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μπορείς να μετατρέψεις απλά δεν θα χρεωθεις στο τέλος 1 ευρώ αλλά 14 που θα κοστίζει η μηνιαία συνδρομή xbox game pass ultimate. 

 

Edit: Με πρόλαβε ο demis

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

27 λεπτά πριν, kostasgpa είπε

νομιζω αν ειχες παλια ενεργοποιησει την προσφορα της ultimate δε μπορεις ξανα να μετατρέψεις gold. άρα τώρα πιθανον να χεις 24 μηνες gold 

καλό gaming!

Δε έχω καθόλου το έλεγξα.. Έτσι κι αλλιώς μιλάω για τη διαδικασία πριν τη μετατροπή σε ultimate 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
58 λεπτά πριν, kostis2790 είπε

Δε έχω καθόλου το έλεγξα.. Έτσι κι αλλιώς μιλάω για τη διαδικασία πριν τη μετατροπή σε ultimate 

Κάτι δεν έκανες καλά διότι και να είχες πάρει την προσφορά παλιότερα γίνεται η live gold ultimate αλλά θα σε χρέωση μια φορά 12.99 και όχι 1€

 Για βάλε μας ένα screenshot

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενοείται όπως το είπε το παλικάρι απο πάνω,μην περιμένετε να δείτε 1e όταν πάρετε Ultimate για 1 χρόνο θα δείτε 12.99 η κάτι παρόμοιο μην τρομάζετε γιατί δεν είναι για κάθε μήνα τόσο 😸

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, dream21 είπε

Διαθεσιμα μέσω :

2) Android κινητο ( προϋποθέση VPN με IP γερμανική-αγγλικη και αλλαγή region αντιστοιχα μεσα απο την εφαρμογή ) λόγο ότι η υπηρεσία δεν είναι διαθέσιμη ακόμη Ελλάδα από αρχές του έτους θα είμαστε μέσα.

Έχουμε κάνα καλό free VPN πρόγραμμα; Έχω το tunnelbear αλλά δίνει συγκεκριμένα mb. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας καλός δωρεάν με άπειρα mb κατεβάσματος αλλά αργός είναι το addon για firefox.

Τώρα αν έχει κάποιος να προτείνει κάποιον καλύτερο ελεύθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, broxopios είπε

Έχουμε κάνα καλό free VPN πρόγραμμα; Έχω το tunnelbear αλλά δίνει συγκεκριμένα mb. 

Χρησιμοποιώ expressVPN με συνδρομή 3χρονων εδώ και αρκετό καιρό. Μου είχε βγει σε προσφορά με κωδικό promotion στα 79.99$ για 3 χρόνια  περίπου 2.2€ ο μήνας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 ώρες πριν, kostis2790 είπε

SOS έχασα 67 ευρώ με τη Brazil από cdkeys 

Έβαλα σήμερα από από Ελλάδα συνδρομή Brazil με VPN(tunnelbear) από κινητό και ενώ στην αρχή την αναγνώρισε σαν 12 μηνη μόλις έβαλα τον κωδικό μετά που προχώρησα έβγαλε σφάλμα και δεν τη πρόσθεσε στο λογαριασμό μου το έκανα και με 2η 12 μηνη Brazil και πάλι τα ίδια.. Μετά έλεγε ότι έχει γίνει redeemed αλλά τσέκαρα το λογαριασμό μου και δεν έχει προστεθεί κανένας μήνας 

Το cd keys που την αγόρασα λέει ότι έχει γίνει redeemed.. Και δεν μπορεί να κάνει κάτι.. 

Ξέρει κανείς τι έχεις συμβεί.. 

99% έβαλες τους κωδικούς σε άλλο account που έχεις και δεν το κατάλαβες. Το έχουν κάνει αρκετοί.

Έχεις ή δεν έχεις τουλάχιστον 2 accounts / mails, σε microsoft / x box?

Επεξ/σία από sphinxgr
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, dream21 είπε

Χρησιμοποιώ expressVPN με συνδρομή 3χρονων εδώ και αρκετό καιρό. Μου είχε βγει σε προσφορά με κωδικό promotion στα 79.99$ για 3 χρόνια  περίπου 2.2€ ο μήνας 

Free δεν υπάρχει δηλαδή; Θα το χρησιμοποιώ αποκλειστικά για xbox game Pass. Γενικά δεν χρησιμοποιώ VPN. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια, και εγω πριν λιγα λεπτα το ιδιο επαθα ,αγορασα απο sdkeys 2 12μηνες Brazil ,κατεβαζω το tunnelbear στο android συνδεομαι βραζιλια ,μπαινω ms redeem αναγνωριζει τους κωδικους σαν 12μηνη ,και μετα μου πεταει οτι εχουν χρησιμοποιηθεί .Εχω εναν account στην ms!!!Και για να σας βοηθησω αν παιζει ρολο δεν ξερω, ειχα ηδη μεσα 5 μηνες gold .Μηπως δεν παιζω καλα με το vpn ?Ισως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, broxopios είπε

Free δεν υπάρχει δηλαδή; Θα το χρησιμοποιώ αποκλειστικά για xbox game Pass. Γενικά δεν χρησιμοποιώ VPN. 

Γιατί να χρησιμοποιείς VPN στο Game pass?!

19 λεπτά πριν, sadvampire είπε

Καλημερα παιδια, και εγω πριν λιγα λεπτα το ιδιο επαθα ,αγορασα απο sdkeys 2 12μηνες Brazil ,κατεβαζω το tunnelbear στο android συνδεομαι βραζιλια ,μπαινω ms redeem αναγνωριζει τους κωδικους σαν 12μηνη ,και μετα μου πεταει οτι εχουν χρησιμοποιηθεί .Εχω εναν account στην ms!!!Και για να σας βοηθησω αν παιζει ρολο δεν ξερω, ειχα ηδη μεσα 5 μηνες gold .Μηπως δεν παιζω καλα με το vpn ?Ισως..

Μίλα με CdKeys να σε ενημερώσουν ημερομηνία που χρησιμοποιήθηκε για αρχη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω φορτώσει για 30 μήνες και έχω κάνει τη μετατροπή σε ultimate.

υπάρχει κάποιος οικονομικά συμφέρον τρόπος να φορτώσω και τους άλλους 6 μήνες ή όχι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Γιατί να χρησιμοποιείς VPN στο Game pass?!

Μίλα με CdKeys να σε ενημερώσουν ημερομηνία που χρησιμοποιήθηκε για αρχη.

OK ευχαριστώ ναι αυτό εκανα. Περιμένω απάντηση απο cdkeys 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
44 λεπτά πριν, The__Blade είπε

έχω φορτώσει για 30 μήνες και έχω κάνει τη μετατροπή σε ultimate.

υπάρχει κάποιος οικονομικά συμφέρον τρόπος να φορτώσω και τους άλλους 6 μήνες ή όχι;

Εγώ έχω 27 μήνες και θα χώσω 2 ετήσιες ΕΑ. ώστε να πάρω άλλους 8 μήνες και να κλειδωσω στους 33. Από εκεί και πέρα να είμαστε καλά εαν σταματήσει το πανηγυρακι αυτό με τα brazil και τα vpn θα παω με την καρτούλα μου με 12.99 το μηνα και τελος.

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...