Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eγινε αυτό που περίμενα τελικά.  

χάθηκαν 44€ έγινε μετατροπή χωρίς να προστεθεί κανένας μήνας στο είδη υπάρχον ultimate.

Άρα όσοι δεν έχουν ultimate η εστω εχετε ultimate 12 μηνες πχ υπολοιπο και εχετε 2 χρονια ΕΑ θα σας παει στα 3 χρονια. εαν εχετε 27 μηνες ultimate μην βαλετε ΕΑ χρονο διοτι θα τον χασετε.

 

 

Screenshot 2020-11-07 at 21.59.09.png

Screenshot 2020-11-10 at 20.25.23.png

Επεξ/σία από dream21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, tempo είπε

λογικά γιατί έβαλες την ea access στις 3/11, νομίζω ότι οι μετατροπές 1:1 έχουν γίνει για όσους έβαλαν σήμερα ea access. Το μόνο που μπορώ να υποθέσω είναι ότι με το που θα μπει η ημέρα 11/11 θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση για όλους

καλα ναι φιλε, δε παω για το 1:1, για αυτό που μας διαφημιζαν πηγαινα.....12 months EA - 4 months Ultimate νομιζω.... Απλα ειπαν 10/11 σε πολλους εγινε και εγω εχω μεινει αμανατι και φοβουμαι :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

By the way αν θέλει κανείς EA access 12 month πουλάω το δικό μου γιατί δε γίνεται refund επειδή έχει εμφανιστεί το key (αλλά δεν έχει χρησιμοποιηθεί προφανώς)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Oσοι πήραν 1 χρόνο ultimate με 1 χρόνο ΕΑ  θα διορθωθει απο την Microsoft ειναι Bug  και θα γινει 1: 4. οπως ηταν να γίνει δηλαδη 3 χρονια ΕΑ σε 1 χρόνο ultimate ή 1 χρόνο ΕΑ = 4 μηνες Ultimate. οπως και η περίπτωση η δίκη μου θα προσθεθουν 8 μήνες στο υπάρχων ultimate game pass μου και σε αυτους που δεν εγινε μετατροπη ακομη θα γινει .εχουν θεματα και τα φτιαχνουν.

Αυτα απο το support που μιλησα πριν απο λιγο. 

Επεξ/σία από dream21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dream21 είπε

Oσοι πήραν 1 χρόνο ultimate με 1 χρόνο ΕΑ  θα διορθωθει απο την Microsoft ειναι Bug  και θα γινει 1: 4. οπως ηταν να γίνει δηλαδη 3 χρονια ΕΑ σε 1 χρόνο ultimate ή 1 χρόνο ΕΑ = 4 μηνες Ultimate. οπως και η περίπτωση η δίκη μου θα προσθεθουν 8 μήνες στο υπάρχων ultimate game pass μου και σε αυτους που δεν εγινε μετατροπη ακομη θα γινει .εχουν θεματα και τα φτιαχνουν.

Αυτα απο το support που μιλησα πριν απο λιγο. 

ΘΑ διορθωθεί. Αυτοί που το πήραμε ήδη δεν διορθώνεται τίποτα. Είναι άπειρη δουλειά να γίνει και δεν πρόκειται να την κάνουν. Ότι έγινε έγινε.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jokul7 είπε

ΘΑ διορθωθεί. Αυτοί που το πήραμε ήδη δεν διορθώνεται τίποτα. Είναι άπειρη δουλειά να γίνει και δεν πρόκειται να την κάνουν. Ότι έγινε έγινε.

Eγραψα το τι μου είπαν από εκεί και πέρα θα δείξει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, taris είπε

Mισή ώρα this code is currently not supported. Προτείνω όσους το διαβάζουν τώρα να μην πάρουν το ρίσκο. Κλαίω τα 25 ευρώ μου ήδη...

είμαι στο τσακ να πάρω, να μην πάρω....ενημέρωσε μας τι έγινε τελικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχως η ολη φαση δειχνει οτι δεν ηταν ετοιμοι για κάτι τετοιο......Μπορουσαν να το κανουν πιο ομαλο και χωρις προβληματα, δε ξερω τι εφταιξε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, tempo είπε

είμαι στο τσακ να πάρω, να μην πάρω....ενημέρωσε μας τι έγινε τελικά.

Συμπλήρωσα 45 λεπτά με not supported, παραιτήθηκα και έβαλα τον κωδικό σε έναν δεύτερο λογαριασμό μου όπου δεν είχα τρεχούμενο gamepass ultimate. Τον δέχτηκε ως ετήσιο ea play access, πρόσθεσα xbox game pass ultimate (το trial του ενός μηνός με 1 ευρώ) και μοιάζει να τον μετάτρεψε (να δούμε αν κρατήσει).

 

Σε υπάρχοντα λογαριασμό/συνδρομή Xbox game pass ultimate θα πρότεινα να μην το βάλεις και να μην δοκιμάσεις. Αν έχεις δεύτερο χωρίς ενεργή συνδρομή, τότε προχώρα (τουλάχιστον εμένα μόνο αυτό μου δούλεψε).

Γενικά... ρίσκο.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μ' αρέσει που όλοι πήγατε να βάλετε πάνω από 3 χρόνια ενώ ξέρατε ότι μέχρι 3 χρόνια μπορείς να βάλεις xbox game pass ultimate. 

Από εκεί και πέρα εσείς είστε μόνο οι υπεύθυνοι για ότι πάθατε και κανένας άλλος. 

1 ώρα πριν, dream21 είπε

Eγινε αυτό που περίμενα τελικά.  

χάθηκαν 44€ έγινε μετατροπή χωρίς να προστεθεί κανένας μήνας στο είδη υπάρχον ultimate.

Άρα όσοι δεν έχουν ultimate η εστω εχετε ultimate 12 μηνες πχ υπολοιπο και εχετε 2 χρονια ΕΑ θα σας παει στα 3 χρονια. εαν εχετε 27 μηνες ultimate μην βαλετε ΕΑ χρονο διοτι θα τον χασετε.

Screenshot 2020-11-07 at 21.59.09.png

Screenshot 2020-11-10 at 20.25.23.png

Από τη στιγμη που διάβασες το τοπικ και είδες ότι το όριο είναι 3 χρόνια ultimate και εσύ πηγές να βάλεις παραπάνω τι θέλεις να σου πούμε; 

39 λεπτά πριν, jokul7 είπε

ΘΑ διορθωθεί. Αυτοί που το πήραμε ήδη δεν διορθώνεται τίποτα. Είναι άπειρη δουλειά να γίνει και δεν πρόκειται να την κάνουν. Ότι έγινε έγινε.

Μην είσαι και τόσο σίγουρος. 

Ένας αλγόριθμος είναι ξέρεις και αν τον διορθώσουν θα το κάνει μόνος του. 

Επεξ/σία από Paragontas-x
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε μένα τελικά μετατράπηκε σε 4 μήνες (οι 12 μήνες EA Play που πήρα) και όχι σε ισάριθμους (4+1 μήνα για το trial του ενός ευρώ).

 

Οπότε μάλλον το έχουν φτιάξει. Στην αρχή δεν το κατάλαβα γιατί μου έβγαζε την ημερομηνία αμερικανικό στυλ, ανάποδα. Party is over folks.

 

569434611_.png.1c50b8db18d5063d074dbe94d1d32cf1.png

Επεξ/σία από taris
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...