Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, sphinxgr είπε

όχι. Πρέπει να έχεις και άλλο region. VPN μόνο μια φορά για να βάλεις gold brazil. Ποτέ άλλοτε. 

επειδη βρηκα ενα παιχνιδακι απο cdkeys λεω να παιξω αυτο πρωτα για να εξοικειωθώ και τον επομενο μηνα να κανω την κεντα.....Αυτο το σιτε ειναι αξιοπιστο ?
δλδ πληρωνω μεσω paypal ασπουμε και μ στελνουν τον κωδικο εμαιλ και απλα το περναω στο δικο μου 

συγνωμη για τις απανοτες ερωτησεις   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

15 λεπτά πριν, LeFterisPa είπε

επειδη βρηκα ενα παιχνιδακι απο cdkeys λεω να παιξω αυτο πρωτα για να εξοικειωθώ και τον επομενο μηνα να κανω την κεντα.....Αυτο το σιτε ειναι αξιοπιστο ?
δλδ πληρωνω μεσω paypal ασπουμε και μ στελνουν τον κωδικο εμαιλ και απλα το περναω στο δικο μου 

συγνωμη για τις απανοτες ερωτησεις   

Ναι το CDkeys ειναι απόλυτα αξιόπιστο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρήστης figoulis εδώ....έγινε η μετατροπή πλέον σωστά στο account μου, δε ξέρω αν έγινε σε όλους η αν επειδή μίλησα χτες βράδυ με support. Επίσης έβαλα εκ των υστέρων και αλλη 12 μήνη EA και την έκανε convert σε 4μηνο ultimate....Όσα cdkeys έχουν μείνει για EA xbox one θα παίξουν όλα με conversion, ψωνίστε άφοβα...Έτσι βγαίνει κάπου 7 ευρώ ο μήνας ultimate

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα έχει μείναι από την Κυριακή στο ίδιο σημείο....

image.png.e31720c52cc3c26758a7b51e6c4c8411.png

 

Ενώ πριν το conversion είχα αυτά....    Τα υπολογίζω λάθος ρε παιδιά? Δεν θα έπρεπε να μου έχει δώσει τουλάχιστον 9 μήνες ultimate ακόμα?  Εδώ φένεται να μου έχει δώσει μόνο 5 μήνες και δεν έχει αλλάξει από την Κυριακή μέχρι τώρα.

image.png.f3bbfa68b7f32f3c113763bca67fa2e0.png

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Μόνο εμένα έχει μείναι από την Κυριακή στο ίδιο σημείο....

image.png.e31720c52cc3c26758a7b51e6c4c8411.png

Ενώ πριν το conversion είχα αυτά....    Τα υπολογίζω λάθος ρε παιδιά? Δεν θα έπρεπε να μου έχει δώσει τουλάχιστον 9 μήνες ultimate ακόμα?  Εδώ φένεται να μου έχει δώσει μόνο 5 μήνες και δεν έχει αλλάξει από την Κυριακή μέχρι τώρα.

image.png.f3bbfa68b7f32f3c113763bca67fa2e0.png

Κάπου 11 μήνες έπρεπε να σου δώσει και σου έδωσε 5.

Κάνε υπομονή λίγες μέρες και αν δεν φτιάξει μίλησε με support

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

34 λεπτά πριν, SKRUTZ είπε

Μόνο εμένα έχει μείναι από την Κυριακή στο ίδιο σημείο....

image.png.e31720c52cc3c26758a7b51e6c4c8411.png

Ενώ πριν το conversion είχα αυτά....    Τα υπολογίζω λάθος ρε παιδιά? Δεν θα έπρεπε να μου έχει δώσει τουλάχιστον 9 μήνες ultimate ακόμα?  Εδώ φένεται να μου έχει δώσει μόνο 5 μήνες και δεν έχει αλλάξει από την Κυριακή μέχρι τώρα.

image.png.f3bbfa68b7f32f3c113763bca67fa2e0.png

θα σου φτιάξει υπομονή 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έγραψα και στο άλλο θέμα. Έχω ultimate μέχρι το 6/2/23 αγορασμένη χτες με το κόλπο απο cdkeays αλλά ευρώπη κανονικά. Δε μου έχει μέσα το ea και η εφαρμογή δεν αναγνωρίζει ότι έχω ultimate. 

ξέρει κανείς τι δε πάει καλά? 

no ultimate.PNG

ultimate.PNG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, squib είπε

το έγραψα και στο άλλο θέμα. Έχω ultimate μέχρι το 6/2/23 αγορασμένη χτες με το κόλπο απο cdkeays αλλά ευρώπη κανονικά. Δε μου έχει μέσα το ea και η εφαρμογή δεν αναγνωρίζει ότι έχω ultimate. 

ξέρει κανείς τι δε πάει καλά? 

no ultimate.PNG

ultimate.PNG

 

Στην εικόνα σου γράφει οτι εχεις κανονικά οτι εχεις ultimate για pc και την κονσόλα. Επίσης κατω δεξια αν δεις περιλαμβάνεται κανονικά και το ea play

Τέλος η συνδρομή σου είναι μεχρι ΤΙΣ 2/6/2023. Στη microsoft γραφουν την ημερομηνία με το αμερικάνικο τρόπο

 

PS Να επιβεβαιώσω και εγώ οτι αρχίζει να στρώνει το σύστημα. σήμερα έβαλα και εγώ μια 12μηνη ea και χωρις κολλήματα ή  άλλα μου πρόσθεσε 4 μήνες ultimate.  από 6/6/23 πήγε 5/10/23

Ελπίζω οσοι πήραν 1 προς 1 να τους μείνει!

Επεξ/σία από konstantin79
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δες εδω ειναι μαζεμενα τα "μαγαζακια" απλα δεν ξερω αν εχει στοκ 😁

Επισης ειναι καλο site γιατι βλεπουμε τιμες ανα store χωρας !

https://xbox-store-checker.com/en/xbox-live-cards

Απλα πχ το ac valhalla που στη Βραζιλια κανει 43€ υποτιθετε , ή 280 brl πρεπει να αγορασουμε 300brl κ μας βγαινει 51€ με την μετατροπη ισοτιμιες κτλ κτλ

Επεξ/σία από malias4
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

Στην εικόνα σου γράφει οτι εχεις κανονικά οτι εχεις ultimate για pc και την κονσόλα. Επίσης κατω δεξια αν δεις περιλαμβάνεται κανονικά και το ea play

Τέλος η συνδρομή σου είναι μεχρι ΤΙΣ 2/6/2023. Στη microsoft γραφουν την ημερομηνία με το αμερικάνικο τρόπο

PS Να επιβεβαιώσω και εγώ οτι αρχίζει να στρώνει το σύστημα. σήμερα έβαλα και εγώ μια 12μηνη ea και χωρις κολλήματα ή  άλλα μου πρόσθεσε 4 μήνες ultimate.  από 6/6/23 πήγε 5/10/23

Ελπίζω οσοι πήραν 1 προς 1 να τους μείνει!

ναι αλλά όταν πάω να εγκαταστήσω ea game στη κονσόλα με πετάει στο store της microsoft για πληρωμή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εγω που εχω ενεργοποιημενο το game pass στο pc μπορω να κανω το κολπο με το ultimate ? κονσολα θα παρω κατα τα χριστουγεννα μαλλον.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, ALIEN-3- είπε

παιδια εγω που εχω ενεργοποιημενο το game pass στο pc μπορω να κανω το κολπο με το ultimate ? κονσολα θα παρω κατα τα χριστουγεννα μαλλον.  

θα κάνεις τις οδηγίες του 3ου post και θα αποκτήσεις Ultimate για pc+xbox

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, konstantin79 είπε

Στην εικόνα σου γράφει οτι εχεις κανονικά οτι εχεις ultimate για pc και την κονσόλα. Επίσης κατω δεξια αν δεις περιλαμβάνεται κανονικά και το ea play

Τέλος η συνδρομή σου είναι μεχρι ΤΙΣ 2/6/2023. Στη microsoft γραφουν την ημερομηνία με το αμερικάνικο τρόπο

PS Να επιβεβαιώσω και εγώ οτι αρχίζει να στρώνει το σύστημα. σήμερα έβαλα και εγώ μια 12μηνη ea και χωρις κολλήματα ή  άλλα μου πρόσθεσε 4 μήνες ultimate.  από 6/6/23 πήγε 5/10/23

Ελπίζω οσοι πήραν 1 προς 1 να τους μείνει!

βλέπω ότι έχω ultimate αλλά απο κάτω γράφει gold και δεν αναφέρει πουθενά ea play, δε γνωρίζω εάν ειναι οκ έτσι ή κάτι δε πάει καλά. 

gold.PNG

Επεξ/σία από squib
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...