Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

23 λεπτά πριν, squib είπε

βλέπω ότι έχω ultimate αλλά απο κάτω γράφει gold και δεν αναφέρει πουθενά ea play, δε γνωρίζω εάν ειναι οκ έτσι ή κάτι δε πάει καλά. 

gold.PNG

έτσι ακριβώς είναι και σε εμένα.

στην κονσόλα νομίζω οτι  πρέπει να κατεβάσει το app της EA και να κάνεις λογαριασμό εκεί. Λογικά μετα θα σε αφήνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 ώρες πριν, malias4 είπε

Δες εδω ειναι μαζεμενα τα "μαγαζακια" απλα δεν ξερω αν εχει στοκ 😁

Επισης ειναι καλο site γιατι βλεπουμε τιμες ανα store χωρας !

https://xbox-store-checker.com/en/xbox-live-cards

Απλα πχ το ac valhalla που στη Βραζιλια κανει 43€ υποτιθετε , ή 280 brl πρεπει να αγορασουμε 300brl κ μας βγαινει 51€ με την μετατροπη ισοτιμιες κτλ κτλ

Ευχαριστώ!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, konstantin79 είπε

έτσι ακριβώς είναι και σε εμένα.

στην κονσόλα νομίζω οτι  πρέπει να κατεβάσει το app της EA και να κάνεις λογαριασμό εκεί. Λογικά μετα θα σε αφήνει

παντού μου έβγαζε να κάνω join το ultimate στις σελίδες τις MIcrosoft και σκέφτηκα να πατήσω πάνω. Δε μου ζήτησε το 1 ευρώ αλλά 12,99 καθώς το 1 ευρώ το έιχα χρησιμοποιήσει. Τώρα έχω ea play , σταμάτησε να μου προτείνει ultimate καθώς αναγνωρίζει ότι το έχω και μου έδωσε και ένα μήνα ακόμα. 

ultimate 2.PNG

Επεξ/σία από squib
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, παρέλαβα και εγώ σήμερα το series s και στο δεύτερο χειριστήριο είχε έναν κωδικό για 14 μέρες ultimate. Μπορώ να τον στακαρω στα 2 χρόνια πογ έχω ή είναι μόνο για νέους χρήστες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 minutes ago, ASTOU said:

Καλησπέρα, παρέλαβα και εγώ σήμερα το series s και στο δεύτερο χειριστήριο είχε έναν κωδικό για 14 μέρες ultimate. Μπορώ να τον στακαρω στα 2 χρόνια πογ έχω ή είναι μόνο για νέους χρήστες? 

Δε γράφει πάνω; Νομιζω είναι για νέους χρηστες μονο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εκανα την διαδικασια με το vpn πολυ εύκολη , πηρα δυο συνδρομές απο το λινκ του 3ου ποστ , πληρωσα 67,78 και εχω ultimate μεχρι 9/3/2023 οπως λεει μεσα στο site . Τελεια παιδια ευχαριστώ πολυ! 

Ερώτηση  ,αν θέλω πλεον να προσθετω και αλλη συνδρομή θα πρεπει στο εξής να ειναι ultimate η μπορω παλι να βαλω gold και θα γίνετε ultimate ?

Eρωτηση 2 . Καταφερε κανεις να παιξει απο Pc τα EA games ? δεν με αφηνει εμενα .απο την εφαρμογη game pass δεν τα εμφανιζει καν και απο εδω https://www.microsoft.com/el-gr/p/star-wars-jedi-fallen-order/C2CSDTSCBZ0C?wa=wsignin1.0#activetab=pivot:overviewtab οταν παταω για εγκατασταση στην συσκευη μου ,μου λεει "Φαίνεται ότι δεν έχετε κατάλληλες συσκευές συνδεδεμένες με τον λογαριασμό Microsoft" τι κανω λαθος μπορει να με βοηθησει καποιος ?

Επεξ/σία από ALIEN-3-
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ALIEN-3- είπε

εκανα την διαδικασια με το vpn πολυ εύκολη , πηρα δυο συνδρομές απο το λινκ του 3ου ποστ , πληρωσα 67,78 και εχω ultimate μεχρι 9/3/2023 οπως λεει μεσα στο site . Τελεια παιδια ευχαριστώ πολυ! 

Ερώτηση  ,αν θέλω πλεον να προσθετω και αλλη συνδρομή θα πρεπει στο εξής να ειναι ultimate η μπορω παλι να βαλω gold και θα γίνετε ultimate ?

Eρωτηση 2 . Καταφερε κανεις να παιξει απο Pc τα EA games ? δεν με αφηνει εμενα .απο την εφαρμογη game pass δεν τα εμφανιζει καν και απο εδω https://www.microsoft.com/el-gr/p/star-wars-jedi-fallen-order/C2CSDTSCBZ0C?wa=wsignin1.0#activetab=pivot:overviewtab οταν παταω για εγκατασταση στην συσκευη μου ,μου λεει "Φαίνεται ότι δεν έχετε κατάλληλες συσκευές συνδεδεμένες με τον λογαριασμό Microsoft" τι κανω λαθος μπορει να με βοηθησει καποιος ?

Ερώτηση 1: διάβασε το πρώτο post

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, ALIEN-3- είπε

εκανα την διαδικασια με το vpn πολυ εύκολη , πηρα δυο συνδρομές απο το λινκ του 3ου ποστ , πληρωσα 67,78 και εχω ultimate μεχρι 9/3/2023 οπως λεει μεσα στο site . Τελεια παιδια ευχαριστώ πολυ! 

Ερώτηση  ,αν θέλω πλεον να προσθετω και αλλη συνδρομή θα πρεπει στο εξής να ειναι ultimate η μπορω παλι να βαλω gold και θα γίνετε ultimate ?

Eρωτηση 2 . Καταφερε κανεις να παιξει απο Pc τα EA games ? δεν με αφηνει εμενα .απο την εφαρμογη game pass δεν τα εμφανιζει καν και απο εδω https://www.microsoft.com/el-gr/p/star-wars-jedi-fallen-order/C2CSDTSCBZ0C?wa=wsignin1.0#activetab=pivot:overviewtab οταν παταω για εγκατασταση στην συσκευη μου ,μου λεει "Φαίνεται ότι δεν έχετε κατάλληλες συσκευές συνδεδεμένες με τον λογαριασμό Microsoft" τι κανω λαθος μπορει να με βοηθησει καποιος ?

Eρωτηση 2 . Καταφερε κανεις να παιξει απο Pc τα EA games ?

Από ότι διάβασα από Δεκέμβριο εμείς με τα PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά εμένα η συνδρομή μου στο game pass ultimate λήγει στης 11-12-2020 νόμιζα ότι δείχνει ανάποδα την ημερομηνία όπως στο εξωτερικό γιατί έχω διαλέξει άλλο region και όχι Ελλάδα από τις ρυθμίσεις της κονσόλας για δικό μου λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ολα οκ, χθες ο 1 χρονος ΕΑ Play μετατραπηκε σε 4 μήνες ultimate (η ημερομηνία είναι στο αμερικάνικο φορματ)

image.png.10a46d11c970127a12b6d7a19ea88b20.png

Επεξ/σία από Elven_King
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Paragontas-x είπε

Τελικά εμένα η συνδρομή μου στο game pass ultimate λήγει στης 11-12-2020 νόμιζα ότι δείχνει ανάποδα την ημερομηνία όπως στο εξωτερικό γιατί έχω διαλέξει άλλο region και όχι Ελλάδα από τις ρυθμίσεις της κονσόλας για δικό μου λόγο.

Την δείχνει κανονικά (Ευρώπη) ή ανάποδα (Αμερική) την ημερομηνία?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, tempo είπε

έχει διορθωθεί σε κανέναν το bug που έδινε κατευθείαν 1 χρόνο game pass ultimate όταν έβαλε 1 χρόνο ea access (απο τις 10/11 και έπειτα);

Εμένα δεν έχει διορθωθεί, και όπως είχα πει, δεν πρόκειται να διορθωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jokul7 είπε

Εμένα δεν έχει διορθωθεί, και όπως είχα πει, δεν πρόκειται να διορθωθεί.

Μα το είπε τόσες φορές ο @dream21 που του το είπαν από το support τις MS, δεν μπορεί. 

Περίμενε και θα διορθωθεί... :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...