Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, PiratX είπε

@sphinxgr Υπάρχει μία μεγάλη περίπτωση με τις πολλές δοκιμές (γιατι δε μου έπαιζε με το vpn μου) να έβαλα Βραζιλία.. :(

Για αυτό λέμε ότι βάζουμε μόνο το προτεινόμενο (tunnel bear) και όχι άλλο. 

Θα αλλάξεις σε Ελλάδα, αν τα καταφέρεις και αν τα καταφέρεις θα αγοράσεις την Ultimate. Αν δεν τα καταφέρεις, θα μιλήσεις με το support της Microsoft και θα τους πεις οτι κατα λάθος έβαλες λάθος region και τωρα δεν μπορείς να αγοράσεις ultimate, και θα σε φτιάξουν. Και άλλο το έχουν πάθει με λάθος regions.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Παιδιά καλησπέρα εχω βαλει παρα πολλους κωδικους games σπο βραζιλια και αργεντινη με vpn και συνδρομες game pass.. Υπάρχει καμία περίπτωση να υπάρξει ban απο κατι τετοιο δεν εχω δει κανέναν να εφαγε αλλα φοβαμαι γτ εχω πολλα πράγματα στο account.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, PiratX είπε

Σε ευχαριστώ @sphinxgr έχω μέχρι Feb 2024 να ασχοληθώ ξανά με τη συνδρομή μου!

Σου το έλυσε η Microsoft τελικά?

*Και εγω μέχρι 2024, έχω!!! Τότε θα ψάξουμε όλοι μαζί να δουμε τι θα κανουμε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Σου το έλυσε η Microsoft τελικά?

*Και εγω μέχρι 2024, έχω!!! Τότε θα ψάξουμε όλοι μαζί να δουμε τι θα κανουμε!!!!

Για εμάς που έχουμε ήδη μέχρι το 23 και βάλε βγήκε τίποτα οικονομικό να φορτώσουμε μερικούς μήνες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Lotof είπε

Για εμάς που έχουμε ήδη μέχρι το 23 και βάλε βγήκε τίποτα οικονομικό να φορτώσουμε μερικούς μήνες ;

Όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με καθε επιφυλαξη , οχι σε εμενα αλλα σε ενα "γνωστο μου απο το χωριο" 😉 δουλεψε. Αγοραζουμε απο εδω https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-turkey 1 μηνα game pass ulti τουρκιας , ανοιγουμε vpn ( δουλεψε με urbanvpn extension σε firefox) κ βαζουμε χωρα ερντογανland. Παμε microsoft redeem code κτλ . Εξαργυρωνουμε τον κωδικο κ μας ρωταει αν θελουμε να ενεργοποιησουμε την αυτοματη ανανεωση κ πληρωμη. Παταμε ναι αρα με 5.89€ που εχει τωρα ο μηνας εχουμε 2 μηνες game pass ultimate ! Mετα κλεινουμε παλι την αυτοματη ανανεωση.

Ολα αυτα σε ενεργη συνδρομη game pass ultimate , αν εχει ληξει τοτε καλυτερος τροπος ειναι ο γνωστος. 
Επισης συμφαιρει καλυτερα να αγορασεις μερικους κωδικους του 1ος μηνα παρα 3μηνο γιατι 5.89€:2=2.9€ ο μηνας 😉 

Αυτα απο τον φιλο απο το χωριο...

Επεξ/σία από malias4
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, malias4 είπε

Με καθε επιφυλαξη , οχι σε εμενα αλλα σε ενα "γνωστο μου απο το χωριο" 😉 δουλεψε. Αγοραζουμε απο εδω https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-turkey 1 μηνα game pass ulti τουρκιας , ανοιγουμε vpn ( δουλεψε με urbanvpn extension σε firefox) κ βαζουμε χωρα ερντογανland. Παμε microsoft redeem code κτλ . Εξαργυρωνουμε τον κωδικο κ μας ρωταει αν θελουμε να ενεργοποιησουμε την αυτοματη ανανεωση κ πληρωμη. Παταμε ναι αρα με 5.89€ που εχει τωρα ο μηνας εχουμε 2 μηνες game pass ultimate ! Mετα κλεινουμε παλι την αυτοματη ανανεωση.

Ολα αυτα σε ενεργη συνδρομη game pass ultimate , αν εχει ληξει τοτε καλυτερος τροπος ειναι ο γνωστος. 
Επισης συμφαιρει καλυτερα να αγορασεις μερικους κωδικους του 1ος μηνα παρα 3μηνο γιατι 5.89€:2=2.9€ ο μηνας 😉 

Αυτα απο τον φιλο απο το χωριο...

Μία φορά δεν σου δίνει τον δώρο μηνα? Η κάθε φορά που βάζεις αυτόματη πληρωμή σου δίνει και δώρο έναν μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, aekoupoli είπε

Μία φορά δεν σου δίνει τον δώρο μηνα? Η κάθε φορά που βάζεις αυτόματη πληρωμή σου δίνει και δώρο έναν μήνα?

Μια φορά μου το έδωσε σε μένα.. και εννοείται πριν ενεργοποιήσω τον 2ο κωδικό απενεργοποίησα την αυτόματη ανανέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σε όλους. 

Να κάνω μια ερώτηση καθ ότι άσχετος.... 

Με το game pass μπορώ να παίζω παιχνίδια xbox και σε tv box nvidia shield? 

Αν ναι μήπως γνωρίζει κάποιος τα βήματα που κάνω; 

Κατεβάζω τα παιχνίδια σε σκληρό; 

Πρέπει πρώτα να κάνω λογαριασμό σε σταθερό pc? 

Γενικά είμαι άσχετος και δεν ξέρω πως λειτουργεί. 

Ευχαριστώ για το χρόνο σας. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το gamepass ultimate μπορείς να παίζεις παιχνίδια στο xbox και σε windows pc.

Υπάρχει και το cloud gaming με το οποίο μπορείς να τα παίζεις οπουδήποτε αρκεί να έχεις ιντερνετ, αλλά αυτό δεν λειτουργεί ακόμη στην Ελλάδα αλλά σε ορισμένες χώρες του εξωτερικού.

Οσον αφορά την διαδικασία για αγορά της συνδρομής μπορείς να διαβάσεις το αρχικό post.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 30/11/2021 στις 12:52 ΜΜ, malias4 είπε

Με καθε επιφυλαξη , οχι σε εμενα αλλα σε ενα "γνωστο μου απο το χωριο" 😉 δουλεψε. Αγοραζουμε απο εδω https://www.cdkeys.com/1-month-xbox-game-pass-ultimate-turkey 1 μηνα game pass ulti τουρκιας , ανοιγουμε vpn ( δουλεψε με urbanvpn extension σε firefox) κ βαζουμε χωρα ερντογανland. Παμε microsoft redeem code κτλ . Εξαργυρωνουμε τον κωδικο κ μας ρωταει αν θελουμε να ενεργοποιησουμε την αυτοματη ανανεωση κ πληρωμη. Παταμε ναι αρα με 5.89€ που εχει τωρα ο μηνας εχουμε 2 μηνες game pass ultimate ! Mετα κλεινουμε παλι την αυτοματη ανανεωση.

Ολα αυτα σε ενεργη συνδρομη game pass ultimate , αν εχει ληξει τοτε καλυτερος τροπος ειναι ο γνωστος. 
Επισης συμφαιρει καλυτερα να αγορασεις μερικους κωδικους του 1ος μηνα παρα 3μηνο γιατι 5.89€:2=2.9€ ο μηνας 😉 

Αυτα απο τον φιλο απο το χωριο...

Με τον ιδιο τροπο, με το UrbanVPN μπορεις να ενεργοποιησεις και xbox live συνδρομες τουρκιας για να κανεις το "κολπο" της πρωτης σελιδας με τουρκια αντι βραζιλιας μιας και ειναι φτηνοτερες?

Αν καταλαβαινω σωστα απο τον οδηγο, γενικα την MS δε την ενδιαφερουν τα στοιχεια του account σου αλλα το που βρισκεσαι οταν πας να ενεργοποιησεις ενα key με εντοπιοτητα. Οποτε φτιαχνουμε αληθινο account και απλα τη στιγμη του redeem φροντιζουμε προσωρινα να ειμαστε με VPN της καταλληλης χωρας. Με το που γινει το redeem βγαινουμε απο το VPN και ολα οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Καλησπέρα. Έχω συνδρομή game pass ultimate. Μπορώ να παίξω το Dayz στο pc μου; Αρχικά δεν το βλέπω στη λίστα με τα παιχνίδια. 

Αν υπάρχει σε έκδοση για PC, ναι μπορείς. Αν δεν υπάρχει, δεν μπορείς.

Η συνδρομή πάντως, ειναι και για PC και για κονσόλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...