Προς το περιεχόμενο

Xbox - Συνδρομές: Ultimate / Game Pass / Gold / Core


sphinxgr
Μετάβαση στην απάντηση Απαντήθηκε από sphinxgr,

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 ώρες πριν, sphinxgr είπε

Αν υπάρχει σε έκδοση για PC, ναι μπορείς. Αν δεν υπάρχει, δεν μπορείς.

Η συνδρομή πάντως, ειναι και για PC και για κονσόλα. 

Από xbox παίζω κανονικά αλλά στο pc δεν είναι στη λίστα του pass. Οπότε μάλλον το αγοράζω ξεχωριστά. 😒

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, Nnoutas είπε

Από xbox παίζω κανονικά αλλά στο pc δεν είναι στη λίστα του pass. Οπότε μάλλον το αγοράζω ξεχωριστά. 😒

ειναι στην λιστα του game pass

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, solid21 είπε

μπορεις να το βρεις εδω https://www.xbox.com/el-GR/xbox-game-pass/games#all-games

Ναι το ξέρω αυτό αλλά το συγκεκριμένο παιχνίδι μου το έχει διαθέσιμο μόνο για κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Nnoutas είπε

Ναι το ξέρω αυτό αλλά το συγκεκριμένο παιχνίδι μου το έχει διαθέσιμο μόνο για κονσόλα 

Συγγνωμη φιλε μου , δεν διαβασα καλα το μυνημα σου , νομιζα οτι για xbox το ηθελες.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θελω να αγορασω     Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες  για το pc  απο  που μπορω να  αγορασω;

Με ενδιαφερει  μονο το  Game Pass for PC

 

Tο συγκεκριμενο πακετο  ειναι  το    Game Pass για το   PC΄;

Το  θεμα ειναι οτι  Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες   για  βραζιλια δεν μπορω να βρω σε  κανενα μαγαζι

image.png

Επεξ/σία από Bladepoint
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Bladepoint είπε

θελω να αγορασω     Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες  για το pc  απο  που μπορω να  αγορασω;

Με ενδιαφερει  μονο το  Game Pass for PC

 

Tο συγκεκριμενο πακετο  ειναι  το    Game Pass για το   PC΄;

Το  θεμα ειναι οτι  Xbox Game Pass for PC   συνδρομη  για 12  μηνες   για  βραζιλια δεν μπορω να βρω σε  κανενα μαγαζι

image.png

Διάβασε 1ο και 2ο post του τρέχοντος θέματος. Είτε για pc, είτε για κονσόλα, η διαδικασία είναι η ίδια και η συνδρομή ultimate περιλαμβάνει και pc και κονσόλα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
39 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε 1ο και 2ο post του τρέχοντος θέματος. Είτε για pc, είτε για κονσόλα, η διαδικασία είναι η ίδια και η συνδρομή ultimate περιλαμβάνει και pc και κονσόλα 

Την διαδικασια  την γνωριζω μεσο  vpn

το διαβασα  απλα δεν  μπορω να βρω  συνδρομη  ultimate  για 1  χρονο  για το pc

το  μονο  που βλεπω ειναι αυτο 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

To 12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil ειναι  για το pc;

βρηκα αυτο αλλα  κανει 130 ευρω. πιο  φθηνα σε βραζιλια δεν βρισκω ειναι και  οut of stock

image.png.4192efa74952a262730cd5a259c7077f.png

 

image.png.e5480195a165d94107af73ed5145ed40.png

Επεξ/σία από Bladepoint
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Bladepoint είπε

Την διαδικασια  την γνωριζω μεσο  vpn

το διαβασα  απλα δεν  μπορω να βρω  συνδρομη  ultimate  για 1  χρονο  για το pc

το  μονο  που βλεπω ειναι αυτο 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

To 12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil ειναι  για το pc;

βρηκα αυτο αλλα  κανει 130 ευρω. πιο  φθηνα σε βραζιλια δεν βρισκω

image.png.e5480195a165d94107af73ed5145ed40.png

Διάβασε προσεκτικά την ακόλουθη γραμμή :

Είτε για pc, είτε για κονσόλα, η διαδικασία είναι η ίδια και η συνδρομή ultimate περιλαμβάνει και pc και κονσόλα . Κάνε ακριβώς ότι λέει το 2ο post χωρίς καμία απολύτως αλλαγή 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, sphinxgr είπε

Διάβασε προσεκτικά την ακόλουθη γραμμή :

Είτε για pc, είτε για κονσόλα, η διαδικασία είναι η ίδια και η συνδρομή ultimate περιλαμβάνει και pc και κονσόλα . Κάνε ακριβώς ότι λέει το 2ο post χωρίς καμία απολύτως αλλαγή 

επειδη εχω μπερδευτει  αυτην την στιγμη  μπορεις να μου στειλεις σε  λινκ το 2  ποστ';

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, Bladepoint είπε

επειδη εχω μπερδευτει  αυτην την στιγμη  μπορεις να μου στειλεις σε  λινκ το 2  ποστ';

Δεν υπάρχει κάποιο λινκ να σου στείλει. Πας στην 1η σελίδα 2ο ποστ και διαβάζεις. Αν κάνεις όσα λέει, όπως τα λέει θα πετύχεις να έχεις τη συνδρομή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

οποτε  αγοραζω  2 ή 3, συνδρομές των 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil  και  αφου κανω τις διαδικασιες με το vpn κτλ κανω αγορα  το 1€ Ultimate και μετα θα εχω  ultimate game pass  για το pc  για 3 χρονια;

 

σωστα τα λεω; με  βαση τον  οδηγο?

 

 

 

Ολη αυτη η διαδικασια  με αυτα  που  γραφεις

Εκει  που λεει  Κάνουμε εγγραφή στο site με πραγματικά στοιχεία (και χώρα και όλα τα στοιχεία μας πραγματικά). Μόλις κάνουμε την αγορά, λαμβάνουμε αμέσως τους κωδικούς στο mail (κοιτάμε και στα Junk mails μήπως πήγε εκεί το mail).
Σε κινητό κατεβάζουμε το TunnelBear VPN. To ανοίγουμε και βάζουμε περιοχή Βραζιλία.
Στο ίδιο κινητό, μπαίνουμε στο ακόλουθο link https://redeem.microsoft.com/ και κάνουμε login με το λογαριασμό μας στη microsoft / xbox.
Βάζουμε τον 1ο κωδικό του CD Keys. Συνεχίζουμε με τους υπόλοιπους κωδικούς που έχουμε.

 

πρεπει να  γινει απο το  κινητο;  

δεν μπορει να γινει μεσο υπολογιστη;

Επεξ/σία από Bladepoint
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ από κινητό τα είχα κάνει, λογικά δε θα έχει διαφορά αν το κάνεις από pc. Από εκεί και πέρα έχω να ακολουθήσω τον οδηγό πάνω από χρόνο και δεν μπορώ να σου δώσω περαιτέρω συμβουλές. Αν κάνεις ότι λέει όμως εγγυημένα θα έχεις αποτέλεσμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 λεπτά πριν, Tigio13 είπε

Εγώ από κινητό τα είχα κάνει, λογικά δε θα έχει διαφορά αν το κάνεις από pc. Από εκεί και πέρα έχω να ακολουθήσω τον οδηγό πάνω από χρόνο και δεν μπορώ να σου δώσω περαιτέρω συμβουλές. Αν κάνεις ότι λέει όμως εγγυημένα θα έχεις αποτέλεσμα. 

 

2 ώρες πριν, Bladepoint είπε

 

οποτε  αγοραζω  2 ή 3, συνδρομές των 12 μηνών brazil https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil  και  αφου κανω τις διαδικασιες με το vpn κτλ κανω αγορα  το 1€ Ultimate και μετα θα εχω  ultimate game pass  για το pc  για 3 χρονια;

 

σωστα τα λεω; με  βαση τον  οδηγο?

 

 

 

Ολη αυτη η διαδικασια  με αυτα  που  γραφεις

Εκει  που λεει  Κάνουμε εγγραφή στο site με πραγματικά στοιχεία (και χώρα και όλα τα στοιχεία μας πραγματικά). Μόλις κάνουμε την αγορά, λαμβάνουμε αμέσως τους κωδικούς στο mail (κοιτάμε και στα Junk mails μήπως πήγε εκεί το mail).
Σε κινητό κατεβάζουμε το TunnelBear VPN. To ανοίγουμε και βάζουμε περιοχή Βραζιλία.
Στο ίδιο κινητό, μπαίνουμε στο ακόλουθο link https://redeem.microsoft.com/ και κάνουμε login με το λογαριασμό μας στη microsoft / xbox.
Βάζουμε τον 1ο κωδικό του CD Keys. Συνεχίζουμε με τους υπόλοιπους κωδικούς που έχουμε.

 

πρεπει να  γινει απο το  κινητο;  

δεν μπορει να γινει μεσο υπολογιστη;

Μόνο το redeem κάνεις απο κινητό με vpn. Τίποτα άλλο. 

Από κινητό έχει δοκιμαστεί, δούλευει κ είναι συνολικά 10 δευτερόλεπτα υπόθεση. 

Αν δεν θες κινητό, μπορείς να δοκιμάσεις άλλους τρόπους που ίσως δουλέψουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...