Προς το περιεχόμενο

Τι ? Που? Ποιός? Πότε? και άλλα FAQ...


KaizerSoze

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μια σειρα που εδειχνε στον Ant1 με εναν που βρεθηκε αντιμετωπος με τους εξωγηινους πως λεγεται;οι εξωγηινοι ειχαν σκοτωσει την γυναικα του, αλλα η αστυνομια κατηγορησε αυτον. ετσι η αστυνομια αρχισε να τον κυνηγαει και αυτος να κυνηγαει τους εξωγηινους και να αποκαλυψει τι πραγματικα ειχε γινει. ειχε σχεση και με την θεωρια του νοστραδαμου. απο τις αγαπημενες μου ηταν, αλλα δυστυχως ξεχασα το ονομα της!!! την εδειχνε ant1 τα μεσανυχτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 751
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια μια σειρα που εδειχνε στον Ant1 με εναν που βρεθηκε αντιμετωπος με τους εξωγηινους πως λεγεται;οι εξωγηινοι ειχαν σκοτωσει την γυναικα του, αλλα η αστυνομια κατηγορησε αυτον. ετσι η αστυνομια αρχισε να τον κυνηγαει και αυτος να κυνηγαει τους εξωγηινους και να αποκαλυψει τι πραγματικα ειχε γινει. ειχε σχεση και με την θεωρια του νοστραδαμου. απο τις αγαπημενες μου ηταν, αλλα δυστυχως ξεχασα το ονομα της!!! την εδειχνε ant1 τα μεσανυχτα..

 

 

first wave

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σε νοιαζει,μια κατινουλα ειναι ετσι και αλλιως....

 

(καποιος ειχε πει οτι οταν βγανει η μενεγακη στον αερα πεφει δραματικα ο συλλογικος δεικτης νοημοσυνης!!!σωστοοοοοος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kατινουλα σωστα , μονο που αυτη η συγκεκριμενη κατινουλα δεν ειναι οποια κι'οποια .

Μπορει να πεφτει ο συλλογικος δεικτης νοημοσυνης ολων των θεατων με οτι πεταει , αλλα ηταν μερος του Αντ1 .

Το επομενο που περιμενω να γινει πλεον ειναι να φυγει και ο Παπαδακης .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι ενταξει επιασε με την εμφανιση και το χαζοχαρουμενο στυλακι "περναμε καλα" το σφυγμο της μεσης νοικοκυρας...αλλα ειναι κατινουλα...

 

σιγα το καναλι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Akujin δεν απασχολει κανενα και δεν ειναι σοβαρο οντως .

Οποτε ή το θεωρεις ενα μικρο οφτοπικ ή το προσπερνας ;)

 

Φιλικα ( αν και μου την δινει αυτη η εκφραση , προτιμω την ''σφαζω με το μπαμπακι'') παρομοιως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

ρε παιδια υπαρχει το λουφα και παραλλαγη στα videoclubs???

 

εχω ακουσει οτι εχει τρελο γελιο,την εχει δει κανεις?

(μιλω για την πρωτη ταινια,οχι για αυτη που βγανει τωρα στο σινεμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...kai kyriws tin pianei pragmatika opoios exei paei strato

Αυτό είναι πολύ σωστό. Την είχα δει όταν είχε βγει στους κινηματογράφους και μου φάνηκε αδιάφορη (τι να καταλάβει ένας 14χρονος από καραβανάδες και φαντάρους; :P). Όταν την ξαναείδα, στην μετά στρατό εποχή, την λάτρεψα.

Ακόμη και "Οι γενναίοι της Σαμοθράκης" που ήταν μιά φτηνή απομίμηση μου άρεσαν αρκετά :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...