Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, otello_gr είπε

Οδηγούσες όχημα ή ήσουν δίπλα του; Δεν σε ρίχνουν πλέον οι ρουκέτες με τη μία. Το βλέπω και από μένα οταν με βαράνε αλλά και όταν ρίχνω εγώ  

Ναι αλλά το mp7 μόνο που δεν snipαρει και είναι καλύτερο all around από το mp5

την μια οχημα την μια διπλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, otello_gr είπε

Πέθανες από την έκρηξη

Ναι ξερω απ οτι πεθανα, αυτο λεω, οτι ειναι τελειως ηλιθιο να σε σκοτωνει με ενα μονο hit, οπως ειπα ειναι unskilled και unbalanced. 

Πρεπει να νερφαρουν λιγο και τα αυτοκινητα επισης 

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, splanis είπε

Ναι ξερω απ οτι πεθανα, αυτο λεω, οτι ειναι τελειως ηλιθιο να σε σκοτωνει με ενα μονο hit, οπως ειπα ειναι unskilled και unbalanced. 

Πρεπει να νερφαρουν λιγο και τα αυτοκινητα επισης 

Το ίδιο συνέβαινε και στο blackout και ακόμα χειρότερα, εκεί υπήρχαν και οι mesh mines και σε έριχναν για πλάκα. Άσε που εκεί δεν είχε και respawn. Οπότε τώρα εδώ μου φαίνεται οκ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολλοι cheaters τελευταια και εδω και στο main game, αδειαζεις μισο 60αρη γεμιστηρα ενω τον εχεις πλατη και ξαφνικα γυρναει και σε πεταει κλατω με 1 σφαιρα, αν δε κανουν hardware ban οπως στο apex του δινω το πολυ ενα 6μηνο ακομα.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το παιχνίδι είναι γεμάτο από cheaters και hackers. Απ όλα έχει ο μπαξές no recoil, auto aim, wall hacks και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. 

Βέβαια το καλύτερο που διάβασα τώρα τελευταία για αυτούς είναι το παρακάτω :

https://www.slashgear.com/cod-puts-all-cheaters-in-one-game-a-victory-we-need-right-now-22617903/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Πολλοι cheaters τελευταια και εδω και στο main game, αδειαζεις μισο 60αρη γεμιστηρα ενω τον εχεις πλατη και ξαφνικα γυρναει και σε πεταει κλατω με 1 σφαιρα, αν δε κανουν hardware ban οπως στο apex του δινω το πολυ ενα 6μηνο ακομα.

Δεν υπάρχει το easy anticheat που έχει uplay και Apex και λειτουργεί σε kernel level οπότε και hardware ban

Υπάρχει ένα process που κάνει loop και ελέγχει όλα τα αρχεία από τη στιγμή που ξεκινάει το παιχνίδι και πιθανώς σκανάρει και processes που ανοίγουν μετά το άνοιγμα του παιχνιδιού.  Εάν πιάσει κάτι σε κάνει flag και φημολογείται ότι όσα bans γίνονται είναι manual μόνο στους χρήστες που έχουν γίνει flagged. Εάν δεν το πιάσει στην αρχή και δεν γίνει flagged μπορεί να περάσουν μέρες ή ακόμα και βδομάδες μέχρι να γίνει το soft ban που αναφέρθηκε παραπάνω και απλά σε βάζουν με άλλους χρήστες ύποπτους για cheating.

εγώ ένα BR θα έμπαινα που και που αλλά 5η φορά install με 10αρα γραμμή δεν κάνω :P

 

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξει τραγικο το πόσους cheaters εχω συναντησει σημερα δε λέγεται, uninstall προς το παρων και επιστροφή στο sandstorm μεχρη να στρωσει η κατάσταση (αν στρώσει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kti23 είπε

Δεν υπάρχει το easy anticheat που έχει uplay και Apex και λειτουργεί σε kernel level οπότε και hardware ban

Υπάρχει ένα process που κάνει loop και ελέγχει όλα τα αρχεία από τη στιγμή που ξεκινάει το παιχνίδι και πιθανώς σκανάρει και processes που ανοίγουν μετά το άνοιγμα του παιχνιδιού.  Εάν πιάσει κάτι σε κάνει flag και φημολογείται ότι όσα bans γίνονται είναι manual μόνο στους χρήστες που έχουν γίνει flagged. Εάν δεν το πιάσει στην αρχή και δεν γίνει flagged μπορεί να περάσουν μέρες ή ακόμα και βδομάδες μέχρι να γίνει το soft ban που αναφέρθηκε παραπάνω και απλά σε βάζουν με άλλους χρήστες ύποπτους για cheating.

εγώ ένα BR θα έμπαινα που και που αλλά 5η φορά install με 10αρα γραμμή δεν κάνω :P

Καλά και το apex δεν πάει πίσω, θυμάμαι ο λόγος που ξεχείλισε το ποτήρι ήταν όταν πέτυχα ένα παλικάρι που είχε 3500 kills με aim lock και g7 scout να με σκοτώνει Quick scope χωρίς να έχει χάσει σφαίρα και την ώρα που έκανε slide. 

Βέβαια εκεί δεν γινόταν το πανηγύρι που γίνεται στο warzone αλλά είχε θέματα κι αυτό 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...