Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, babis13 είπε

Ελπίζω να αλλάξει γιατί έχει γίνει μια βλακεία η όλη φάση...ακόμα και 2αδα να μπεις βγαίνουν όλοι και τα παιχνίδια από 30πτα γίνονται 10πτα!!!

ΡΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΝ ΤΑ GAME MODES ΠΟΥ ΠΑΙΖΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΟΥ ΡΕ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 876
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρολλαρουν ασυστολα. BR duos ζητησε ο κοσμος και εβαλαν plunder duos...........
Διχαζει τις παρεες των τεσσαρων. 🙁

Επεξ/σία από sistah
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πρωτα απ' ολα χρονια πολλα με υγεια Χριστος Ανεστη. Θα ηθελα τα φωτα σας οποιος γνωριζει. Περασα το warzone σε λαπτοπ φιλου μου για να παιζει μαζι μου και έχω το εξης προβλημα, εκτος οτι κολλαεί αστα να πανε κουτσα στραβά ομως καπως θα του το καταφερνα.

Το βασικο προβλημα ειναι οτι περιμενα τζαμπα ενα 2ώρο να φορτωσει τα shaders οταν ξεκιναει το παιχνίδι που κάνει loading, λεω ενταξει ολα καλα, κανω restart το game και μολης το ξανα ανοιγω τα φορτωνέι ολα παλι απ την αρχη, οχι ρε π#%$η μου λεω παλι 2 ωρες στο περιμενε.

Για πειτε ρε παιδια καμια ιδεα πως να το αποτρεψω αυτο, ειναι και παλιο το λαπτοπ και δεν ειναί να περιμένεις 2ώρο καθε φορα.

15 ώρες πριν, icy20 είπε

Αφου εχεις κουραγιο να παιζεις σόλο με τοσους καμπερς κ cheaters αξιος...

Αυτο ξαναπεστο, και οχι μονο στο br, στο βασικο mp εχει περισσοτερους cheaters, το μονο αγκαθι ρε γαμωτο σε αυτο το παιχνίδι. Τελευταία εχουν ξεσαλωσει τα κολοπαιδα με τα aimbot και τα wallhack.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχουμε τίποτα tips για κοντινές αποστάσεις? Απο μακριά παίζω πολύ καλά με sniper αλλά στο κοντινό δεν το έχω και πολύ. Ίσως πρέπει να αλλάξω κάτι στις ρυθμίσεις ή να μάθω να παίζω χωρίς ADS ? Συνήθως σε ένα καλό game κάνω 11-12 kill και περίπου 3500-3900 damage, αλλά στα κοντινά σχεδόν πάντα χάνω. Συνήθως παίζω με 2 όπλα 1 sniper + ένα AR. Πιστεύω φταίει και το ping λίγο για αυτό, γιατί πολλές φορές τους βαράω πριν ξεκινήσουν να μου ρίχνουν αλλά μετά πέφτω 😛

Επεξ/σία από Luciddream
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, xtrmsnpr said:

Ρε πού πήγε το plunder squads ρε σεις?????

Ε θα το ξαναβάλουν μάλλον σε κάποια φάση, δοκιμές κάνουν... και καλά κάνουν κατα την γνώμη μου, beta είναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωινό/πασχαλινο win ModernWarfare_2020_04_20_09_23_10_407.png.24a03655b245d2845bead63d58462d43.png

Στις 19/4/2020 στις 2:28 ΠΜ, xtrmsnpr είπε

Το squad plunder που πήγε??

Ούτε και trio έχει στο plunder.

Τί έκαναν? Μείναμε με:

Br squads

Br trios

Br solos

Plunder duos

τ'αλλάζουν συνέχεια

Είχε γίνει leaked προ βδομάδων το εξής:

-Battle Royale Duos Teams of Two. Loot and Kill. Last team standing wins.

-Battle Royale Quads == ήδη υπάρχει == Teams of Four. Loot and Kill. Last team standing wins.

-Battle Royale High Action Loot and Kill. The Gas closes in faster, so get moving.

-Battle Royale Shotty Snipers Shotguns and Snipers only. Near? Far? Wherever…BR. There are no Loadout drops. == μπήκε πρόσφατα ως week event και αντικαταστάθηκε από το κανονικό 3players squad ==

 -Battle Royale One Shot Battle Royale with 1-shot Headshots and no loadout drops.

-Realism Battle Royale

-Hardcore Battle Royale

Οπότε όπως αλλάζουν το BR σύντομα θα επιστρέψει και το Plunder squad κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που στο Plunder δεν εχει πανω απο ενα playlist οποτε τον ηπιαμε με το duos.
Το μονο που μενει ειναι να παιζουμε ειτε ΒR ειτε να αγορασουν ολο το game οσοι φιλοι δεν το εχουν ωστε να υπαρχουν επιλογες.
 

highresrollsafe.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sistah είπε

Μονο που στο Plunder δεν εχει πανω απο ενα playlist οποτε τον ηπιαμε με το duos.
Το μονο που μενει ειναι να παιζουμε ειτε ΒR ειτε να αγορασουν ολο το game οσοι φιλοι δεν το εχουν ωστε να υπαρχουν επιλογες.
 

highresrollsafe.jpg

αυτό!
αλλά δε δίνουν 40€ τώρα για κανέναν λόγο :P ,ούτε και γω θα τα έδινα αν ήμουν στην θέση τους

παίζαμε μια χαρά plunder και μας σταμάτησαν οι αλήτες! ΛΕΦΤΑ ΡΕ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΜΕ ΚΑΙ XP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε λογικο ειναι να μην μπορουν να δωσουν ολοι 40+ευρω. Smart corporate move παντως.
Eμεις θα μαζευτουμε 3-4 ατομα να το παρουμε σε ενα παιδι που γνωριζουμε οτι του αρεσει και το multiplayer αλλα και παλι, δεν ειναι λυσεις αυτες.
Mega giga ξενερα το να εξαρτιομαστε απο ενα playlist που αποφασιζουν καποιοι να κανουν rotate.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, sistah είπε

Ε λογικο ειναι να μην μπορουν να δωσουν ολοι 40+ευρω. Smart corporate move παντως.
Eμεις θα μαζευτουμε 3-4 ατομα να το παρουμε σε ενα παιδι που γνωριζουμε οτι του αρεσει και το multiplayer αλλα και παλι, δεν ειναι λυσεις αυτες.
Mega giga ξενερα το να εξαρτιομαστε απο ενα playlist που αποφασιζουν καποιοι να κανουν rotate.

έτσι κάνουμε κ μεις αρκετές φορές,αλλά τώρα είμαστε 2 με full game(βασικά ο ένας είναι από κονσόλα κίόλας δεν το έχει στο pc) και 2 είναι χωρίς game..
Άντε όταν είχε 3αδες το plunder παίζαμε με αλλαγές,ο τελευταίος που ερχόταν έπαιζε με αλλαγές με όλους, οπότε έπαιζε με όλους παρέα κάτι γινόταν...τώρα μόνο με duos ούτε καν..
 

Μας αρέσει το br αλλά όχι όσο το plunder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, xtrmsnpr said:

Μας αρέσει το br αλλά όχι όσο το plunder.

Το BR θέλει αλλαγές πάντως για να κρατήσει στον χρόνο. Δεν είναι Fortnite που έχει το building, δεν είναι Ring of Elysium που έχει ενδιαφέρον περιβάλλον με χιόνοθύελλες και το ελικόπτερο στο τέλος που μπορείς και να ανέβεις χωρίς να τους φας όλους.. Δεν έχω παίξει άλλα BR για να έχω καλύτερη άποψη βέβαια. Αλλά το ίδιο και το ίδιο σε κανα μήνα θα γίνει βαρετό 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Τα αλλάζουν συνεχώς ρε σεις. Αυτή τη βδομάδα θα εχει 2αδες, την αλλη μπορεί ξανά 4ς ή 3ς

θα το παρατήσω αν είναι να αλλάζει συνέχεια,δε πειράζει θα παίζω tdm :P

48 λεπτά πριν, Luciddream είπε

Το BR θέλει αλλαγές πάντως για να κρατήσει στον χρόνο. Δεν είναι Fortnite που έχει το building, δεν είναι Ring of Elysium που έχει ενδιαφέρον περιβάλλον με χιόνοθύελλες και το ελικόπτερο στο τέλος που μπορείς και να ανέβεις χωρίς να τους φας όλους.. Δεν έχω παίξει άλλα BR για να έχω καλύτερη άποψη βέβαια. Αλλά το ίδιο και το ίδιο σε κανα μήνα θα γίνει βαρετό 😛

εδω δεν έγινε βαρετό το pubg που δεν είχε τίποτα να προσφέρει-μάλιστα λιγότερο fun είχε απόταν ήταν mod στο arma3..αυτό θα γίνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...