Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Warzone [Battle Royale]


aekoupoli

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, sistah είπε

Σκληρος! 😄
Ευκολα θα το εκανα blame αν ειχες προβληματα στο game (οχι για το download).

Εχουν feedback tab ξεχωριστό για το κάθε θέμα, πχ αν σου αρέσει ή όχι το theme, αν θες να παραπονεθείς για κάποιο πρόβλημα για τον launcher κλπ. Το ωραίο; Επιτέλους έχει τους friends μαζεμένους μες το app. Βλέπεις και τι παίζει ο καθένας λίγο πιο εύκολα. 

Capture.PNG

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 7/4/2020 στις 4:49 ΜΜ, kti23 είπε

Δεν περιμένω streamers για να έχω άποψη επί του παιχνιδιού όταν ήδη το παίζω (ή μάλλον έπαιζα) και με προυπηρεσία κυρίως σε multiplayer online shooters.

Το cod αυτό πέραν του ότι έχει σχεδιαστεί με βάση τις κονσόλες όπως και όλη η σειρά βέβαια, δουλεύει πολύ καλά σε αυτό που θέλει να πετύχει και αυτό είναι να προσελκύει και να κάνει προσβάσιμο το gameplay σε όσον το δυνατόν περισσότερους παίκτες. Το είχα αναφέρει και για το multiplayer και το ίδιο ισχύει για το warzone ότι στη βάση του δηλαδή είναι casual.

Στο gulag πετύχαινα και εγώ αρκετά μπινελίκια και αρκετές φορές από συμπατριώτες μας :P

Να παίξουμε κάνα ματσάκι μαζί τότε μπας και σταυρώσω καμιά νίκη...γιατί έχω βαρεθεί να παίζω με άσχετους 3αδα και τωρα 4αδα...🙂

Θα μου πεις στα @@ σου εσένα για μένα άλλα κουβέντα να γίνεται..εγώ πάντως το θεωρώ αρκετά δύσκολο σαν παιχνίδι ....ερχόμενος απο το overwatch που το έχω λιώσει.. 

έχει μια διαφορετική αύρα...που μου θυμίζει το αγαπημένο μου Apex Legends..στο οποίο έχω φάει permanent ban και κλαίω ακόμα..😢

Παντως όποιος θέλει να παίξουμε ,δεν ειναι τοξικ , και μπορεί να επικοινωνεί με μικ .. ας με κάνει add ..

FearBit#3343026 acctivision acc.

Επεξ/σία από fearbit
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fearbit είπε

Να παίξουμε κάνα ματσάκι μαζί τότε μπας και σταυρώσω καμιά νίκη...γιατί έχω βαρεθεί να παίζω με άσχετους 3αδα και τωρα 4αδα...🙂

Θα μου πεις στα @@ σου εσένα για μένα άλλα κουβέντα να γίνεται..εγώ πάντως το θεωρώ αρκετά δύσκολο σαν παιχνίδι ....ερχόμενος απο το overwatch που το έχω λιώσει.. 

έχει μια διαφορετική αύρα...που μου θυμίζει το αγαπημένο μου Apex Legends..στο οποίο έχω φάει permanent ban και κλαίω ακόμα..😢

Παντως όποιος θέλει να παίξουμε ,δεν ειναι τοξικ , και μπορεί να επικοινωνεί με μικ .. ας με κάνει add ..

FearBit#3343026 acctivision acc.

add✓ σε έκανα ( eptanisios#2270 )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, fearbit είπε

έχει μια διαφορετική αύρα...που μου θυμίζει το αγαπημένο μου Apex Legends..στο οποίο έχω φάει permanent ban και κλαίω ακόμα..😢

FearBit#3343026 acctivision acc.

permanent? why? τι εκανες?😁

αν ψηνεσαι και για plunder σε κανω add και εγω.

Γενικα θελει κανεις να στησουμε μια ομαδουλα που να προχωραει στο plunder? οποιος ψήνεται καλός άριστος ή μη, ας πει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, ivris είπε

permanent? why? τι εκανες?😁

αν ψηνεσαι και για plunder σε κανω add και εγω.

Γενικα θελει κανεις να στησουμε μια ομαδουλα που να προχωραει στο plunder? οποιος ψήνεται καλός άριστος ή μη, ας πει.

Ας πούμε πως χρησιμοποιούσα μη επιτρεπτές μεθόδους στο παιχνίδι μου 🧐.....PLUNDER δυστυχως δεν πολυ-παίζω αλλα οκ...δεν το αποκλείω εαν παίζουμε και το κανονικό mode🙂 

Το θέμα είναι να υπάρχει συνεργασία ..και τα υπόλοιπα τα βρίσκουμε....

4 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

add✓ σε έκανα ( eptanisios#2270 )

δεν εχω λάβει τίποτα...σου έστειλα εγω..

Στις 7/4/2020 στις 5:11 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Εγω παντως που ειμαι της πολυ casual φασης μεχρι και σημερα το ευχαριστιεμαι με τη ψυχη μου, ενα ματσακι ειπα να παιξω χθες στο τερμα χαλαρο αραχτος ξαπλωμενος με ποντικι-keyboard και βγηκα 1st ενω τους εριχνα σαν τα κοτοπουλα λες και επαιζα με bots οταν στα bf δε προλαβαινω να ανασανω και χανω σερι χωρις να καταλαβαινω απο που την εφαγα. Ενταξει ανεκαθεν για την ωμη διασκεδαση επαιζα αλλα τουλαχιστον εδω δινω και λιγο πονο σε σχεση με αλλα fps που δε προλαβαινω να παρω ανασα και πεφτω. Αν εισαι επιπλεον και ανταγωνιστικος στο cod και το παρεις σοβαρα θα βαρεθεις να βγαινεις πρωτος 😆

Για κάνε κανά add και εσύ...😎...και μιας και αναφέρθηκες στο bf...θα πω οτι μου θυμίζει αρκετά το bf3 ....αυτήν την παιχνιδάρα..🥺 

Επεξ/σία από fearbit
  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, fearbit είπε

Εεε, ΟΧΙ, οχι...μακρια απο τέτοια πράγματα πλέον...δεν τα ξαναγγείζω 😇

δυστυχώς φίλε μου:

Trust is a tough thing to come by these days

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

δυστυχώς φίλε μου:

Trust is a tough thing to come by these days

Μην την παμε αλλου την κουβεντα..κανε με και συ αντ να παιξουμε κανα ματσακι...😎

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, fearbit είπε

Μην την παμε αλλου την κουβεντα..κανε με και συ αντ να παιξουμε κανα ματσακι...😎

δεν την πάμε κάπου,είναι εκεί που πρέπει.
να με συμπαθάς αλλά δε παίζω με haxxorz

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

δεν την πάμε κάπου,είναι εκεί που πρέπει.
να με συμπαθάς αλλά δε παίζω με haxxorz

Ειχες και στο χωριο σου αυτους τους χαξοκατι ετσι? 🙃...οπως αγαπας, αλλα να ξέρεις πως παίζω καθαρα πλέον!..μια φορά το δοκίμασα και μου ήταν αρκετή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά την βοήθειά σας , κάθε φορά που παίζω 5 με 10 λεπτά warzone με πετάει στα windows και κλείνει το game χωρίς κάποια προειδοποίηση . Το αντιμετωπίζετε και εσείς αυτό το πρόβλημα
; Υπάρχει κάποια λύση;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, ΠΡΟΜΗ είπε

Παιδιά την βοήθειά σας , κάθε φορά που παίζω 5 με 10 λεπτά warzone με πετάει στα windows και κλείνει το game χωρίς κάποια προειδοποίηση . Το αντιμετωπίζετε και εσείς αυτό το πρόβλημα
; Υπάρχει κάποια λύση;;

έκανε και σε μένα το ίδιο, μια λύση που βρήκα και δουλεύει είναι:

1. τρέξε το παιχνίδι και μολις ανοίξει κάνε alt-tab και πήγαινε στο φάκελο του παιχνιδιού και μετονόμασε το αρχείο σε πχ modernwarfare1.exe και πατησε οκ

2. πήγαινε display settings -> graphic settings κάνε browse και βρες το αρχείο που μετονομασες και βάλε στο options high performance.

πρέπει να τα κάνεις καθε φορά που τρέχει το παιχνίδι, σε εμένα δουλεύει και αν δεν τα κανω crasharei σιγουρα, πίστευα να το έφτιαχναν στο season 3 αλλά ακόμη το ίδιο..

επίσης με το καινούργιο patch σε μένα χρησιμοποιεί παρα πολύ cpu ακόμη και στο μενού χωρίς να κάνεις τίποτα

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μερικές σκόρπιες σκέψεις μετά από 3 βδομάδες καραντίνικου λιωσίματος. Σημείωση δεν έχω εμπειρία στο cod, αλλά έχω εμπειρία από πολλά br.

1) Οι σέρβερς θέλουν λίγο φτιάξιμο, αρκετές φόρες έχει lag-teleports

2) Τα αυτοκίνητα θέλουν οπωσδήποτε κάποιο νερφ, ίσως στην ταχύτητα/ευελιξία κλπ 

3) Τα rpgs θέλουν κάποιο nerf(ιδανικά αφαίρεση απ το warzone), καταλαβαίνω ότι υπάρχουν για counter στα οχήματα αλλά είναι ότι πιο noobικο και unskilled όπλο

4) Self revive, μεγάλο κεφάλαιο. Κατά την γνώμη μου θα πρέπει να αυξήσουν το κόστος του self revive (πχ 8κ), να αυξήσουν τον χρόνο του, και να γίνει πιο εύκολο το finish, δεν γίνεται να χαλάς ένα γεμιστήρα για να κάνεις finish έναν αντίπαλο πάνω στο fight

5) το aimpunch που τρως οταν παίζεις σναιπερ ειναι ενοχλητικό πρεπει να μειωθεί πολύ

Επεξ/σία από splanis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...