Προς το περιεχόμενο

BOX app


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για κάποιον λόγο έχουν διαγραφεί όλα τα topic για αυτή την εφαρμογή...

Δίνει δώρο 20.000 πόντους, που μπορούσες να εξαργυρώσεις σε δωροεπιταγή. 

Παρόλο που εξακολουθεί να το αναγράφει στην εφαρμογή, έχουν εξαφανιστεί τα links για εξαργύρωση. Ξέρεις κανείς τι παίζει;

Αναφορά σε κείμενο

Κέρδισε δωροεπιταγές από τους μεγάλους μας συνεργάτες

Όσο περισσότερο χρησιμοποιείς το BOX, τόσο περισσότερο κερδίζεις! Έχουμε εξασφαλίσει για σένα δωροεπιταγές από τις κορυφαίες εταιρίες, εσύ διάλεξε ό,τι σου ταιριάζει.

Η προσφορά εξαργύρωσης πόντων σε δωροεπιταγές ισχύει έως 31/03/2020.

Πιθανόν να έγινε κατάχρηση αλλά so what; Δική τους ευθύνη είναι, ας έβαζαν κάποια δικλείδα ασφαλείας για την ταυτοποίηση.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Λογικά, λόγω της επιδρομής που θα έγινε. Θα ξεφύτρωσαν από το πουθενά νέοι λογαριασμοί, με γεωμετρική πρόοδο. Και επειδή δεν είναι φιλανθρωπικό ίδρυμα, σταμάτησαν τις επιταγές.

Δεν είχα δει αναλυτικά το μπάνερ της προσφοράς τι έλεγε μέσα αναλυτικά, αλλά τώρα λέει ότι " η προσφορά πόντων ισχύει για παραγγελίες φαγητών". Άνετα θα αρχίσουν τα τηλέφωνα που θα επικαλούνται τα παραπάνω και θα λένε ότι δεν μπορεί να γίνει εξαργύρωση, οπότε λόγω αυτών που δεν μπορούσαν να κάνουν λογική χρήση, θα την πατήσουν όλοι και δεν θα πάρει κανείς επιταγή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακόμη την αναγράφει την προσφορά στο app, αλλά δεν είναι προσβάσιμη η εξαργύρωση.

Επεξ/σία από The_Judas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι υπάρχει ακόμα η προσφορά, απλά μέσα γράφει ότι η προσφορά πόντων ισχύει για παραγγελίες φαγητών ". Με το οποίο άνετα τρώμε άκυρο, όσοι επιλέξαμε εξαργύρωση για επιταγή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Κέρδισε δωροεπιταγές από τους μεγάλους μας συνεργάτες

Όσο περισσότερο χρησιμοποιείς το BOX, τόσο περισσότερο κερδίζεις! Έχουμε εξασφαλίσει για σένα δωροεπιταγές από τις κορυφαίες εταιρίες, εσύ διάλεξε ό,τι σου ταιριάζει.

Η προσφορά εξαργύρωσης πόντων σε δωροεπιταγές ισχύει έως 31/03/2020.

Αυτό γράφει ακόμα... και έχει και τους όρους χρήσης των δωροεπιταγών! Το μόνο που λείπει είναι η εξαργύρωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακάλυψα κι εγώ σήμερα έναν παλιό κωδικό που εδινε +5000 πόντους και ο όντως φτιάχνοντας καινούριο λογαριασμό φτάνεις μέχρι και 21.500. Πήρα λοιπόν τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση και μου είπαν ότι γίνεται κάποια αναβάθμιση και θα ξαναμπούν οι δωροεπιταγες το συντομοτερο, κάτι που δε νομίζω να γίνει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πρόλαβα έκανα εξαργύρωση την Παρασκευή  και μου έβγαλε μήνυμα πως θα επικοινωνήσουν μαζί μου στις επόμενες 3 μέρες για οδηγίες παράδοσης της επιταγής. Βέβαια μάλλον επειδή την παρασκευή έδωσαν 10.000 πόντους σε όλους δώρο για εξαργύρωση σε παραγγελίες μάλλον γιαυτό έγινε ο κακός χαμός και τώρα θα το περάσουν ως αναβάθμιση να μην μπορείς να εξαργυρώνεις αυτούς τους πόντους σε δωροεπιταγές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έκανα εξαργύρωση την Κυριακή και περιμένω τηλέφωνο. Αν μας πουν ότι τελικά δε μπορείς να χρησιμοποιήσεις αυτούς τους πόντους θα ζητήσω να τους επιστρέψουν πίσω μπας και φάω κανένα γύρο με 2 ευρώ. 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, SoraKH είπε

Εγώ δεν περιμένω τπτ. Λογικά πολλοί κατσαπλιάδες έσπευσαν να κάνουν κατάχρηση στο σύστημα και την πατήσαμε όλοι.

Πολλοί έκαναν εγγραφή στην εφαρμογή λόγω της προσφοράς και χρησιμοποίησαν τους πόντους απευθείας για δωροεπιταγή, όπως και εγώ δηλαδή. Άλλωστε αυτός δεν ήταν ο σκοπός τους; Να μαζέψουν καινούριους χρήστες. Το ότι δεν έβαλαν κάποια δικλείδα ασφαλείας ώστε οι πόντοι να χρησιμοποιούνται μόνο για παραγγελίες είναι δικό τους πρόβλημα. Έπρεπε να το προβλέψουν αυτό.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Πολλοί έκαναν εγγραφή στην εφαρμογή λόγω της προσφοράς και χρησιμοποίησαν τους πόντους απευθείας για δωροεπιταγή, όπως και εγώ δηλαδή. Άλλωστε αυτός δεν ήταν ο σκοπός τους; Να μαζέψουν καινούριους χρήστες. Το ότι δεν έβαλαν κάποια δικλείδα ασφαλείας ώστε οι πόντοι να χρησιμοποιούνται μόνο για παραγγελίες είναι δικό τους πρόβλημα. Έπρεπε να το προβλέψουν αυτό.

Δεν λέω για αυτούς που πήραν δίκαια την δωροεπιταγή αλλά για αυτούς που έκαναν διπλά accounts με email κλπ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, SoraKH είπε

Δεν λέω για αυτούς που πήραν δίκαια την δωροεπιταγή αλλά για αυτούς που έκαναν διπλά accounts με email κλπ.

Δε γνωρίζω πως μοιράζουν τις δωροεπιταγές αλλά αν τις έστελναν στη διεύθυνση που προσθέτεις στην εφαρμογή θα είχαν αποκλείσει και την κατοχή πολλαπλών λογαριασμών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Φταίνε και αυτοί όμως, γιατί τώρα θα τους γυρίσει μπουμεραγκ ως αρνητική διαφήμιση.

Εγώ έναν λογαριασμό είχα μόνο και δεν πρόλαβα να πάρω την δωροεπιταγή.

3 λεπτά πριν, neosstoforum είπε

Δε γνωρίζω πως μοιράζουν τις δωροεπιταγές αλλά αν τις έστελναν στη διεύθυνση που προσθέτεις στην εφαρμογή θα είχαν αποκλείσει και την κατοχή πολλαπλών λογαριασμών.

προφανώς, υπάρχουν πολλοί τρόποι ταυτοποίησης της ταυτότητας που δεν τους εφάρμοσε..

Αν διαβάσετε τους όρους των δωροεπιταγών, δεν έχουν βάλει ούτε μια δικλείδα ασφαλείας, ούτε έναν περιορισμό.

Επεξ/σία από The_Judas
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαργυρωσα και εγω 22Κ ποντους για ΕΚΟ αλλα ετσι οπως το βλεπω δεν θα παρουμε τιποτα. Τουλαχιστον να μας επιστρεψουν πισω τους ποντους για καμια παραγγελια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...