Προς το περιεχόμενο

BOX app


The_Judas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Brainmorf είπε

Κάλεσαν χθες το απόγευμα και είπαν ότι όταν τελειώσει το θέμα που υπάρχει ,θα στείλουν την επιταγή με κούριερ.

Θυμασαι μηπως ποτε ειχες κανει την εξαργυρωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγω από 14 Μαρτίου έκανα εγγραφή μάζεψα τους πόντους για δωροεπιταγη στο Γερμανό και την επομένη  μέρα πάτησα για εξαργύρωση,  στην εφαρμογή έλεγε θα επικοινωνήσουν μαζί μου αλλά ακόμα τίποτα. Τώρα με 1250 πόντους υπόλοιπο δεν μου βγάζει να εξαργυρωσω . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα παιδια παντως που εχουν βαλει στο call center του Box πρεπει να ειναι ατομα με σοβαρα προβληματα κατανοησης.

Στο μαγαζι μας ενημερωνουν μεσω τηλεφωνου για την οποια παραγγελια,
τετοια κακη εξυπηρετηση δεν εχω συναντησει,καμια κατανοηση σε οτι ρωταω και συνεχως δινουν ελλειπη στοιχεια στις παραγγελιες,λαθος τηλεφωνα,δεν ενημερωνουν αν μια παραγγελια εχει πληρωθει με καρτα και αλλα πολλα..

Το ολο συστημα ειναι στον αερα..

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Εγω από 14 Μαρτίου έκανα εγγραφή μάζεψα τους πόντους για δωροεπιταγη στο Γερμανό και την επομένη  μέρα πάτησα για εξαργύρωση,  στην εφαρμογή έλεγε θα επικοινωνήσουν μαζί μου αλλά ακόμα τίποτα. Τώρα με 1250 πόντους υπόλοιπο δεν μου βγάζει να εξαργυρωσω . 

Δεν έχουν επικοινωνήσει με κανέναν δυστυχώς. Θα διαβάσω τους όρους να δω αν είναι καλυμμένοι, αλλιώς ομαδική καταγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, christakos07 είπε

Δεν έχουν επικοινωνήσει με κανέναν δυστυχώς. Θα διαβάσω τους όρους να δω αν είναι καλυμμένοι, αλλιώς ομαδική καταγγελία.

Σημερα με πηραν τηλεφωνο. Ζητησαν καποια στοιχεια και μου ειπαν πως η δωροεπιταγη που ειχα επιλεξει θα σταλει με SPEEDEX.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/3/2020 στις 6:28 ΜΜ, Brainmorf είπε

Αν θυμάμαι καλά , την ίδια μέρα που είχε αναφερθεί στο insomnia.

Και εγώ εκείνη τη μέρα έκανα την εξαργύρωση αλλά δεν με έχουν ενημερώσει ακόμη. Λέω να τους καλέσω εγώ αύριο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, Amix said:

Σημερα με πηραν τηλεφωνο. Ζητησαν καποια στοιχεια και μου ειπαν πως η δωροεπιταγη που ειχα επιλεξει θα σταλει με SPEEDEX.

Από ποιον αριθμό καλούν ; Από τον 2106241990 που έχουν για επικοινωνία; Ρωτάω για να έχω το νου μου να απαντήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, marmagia είπε

6000 πόντοι με τον κωδικό MENOUMESPITI

Μπράβο τους πάντως. Γενναιόδωροι. Αν μου στείλουν και την δωροεπιταγή θα τους ξαναπροτιμήσω για τις μελλοντικές μου παραγγελίες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, MikeJ είπε

Από ποιον αριθμό καλούν ; Από τον 2106241990 που έχουν για επικοινωνία; Ρωτάω για να έχω το νου μου να απαντήσω

2109287420

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Amix είπε

Σημερα με πηραν τηλεφωνο. Ζητησαν καποια στοιχεια και μου ειπαν πως η δωροεπιταγη που ειχα επιλεξει θα σταλει με SPEEDEX.

Είχες ήδη λογαριασμό ή δημιούργησες λόγω προσφοράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...