Προς το περιεχόμενο

PlayStation 5 Topic v2


JohnVani18
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Βασικές συστάσεις (που ισχύουν συγχρόνως με τους όρους χρήσης του forum) για να παραμείνει το θέμα ανοιχτό:

  • Συζητήστε πάνω στην συγκεκριμένη κονσόλα (specs, περιφερειακά, προγραμματισμένες κυκλοφορίες, απορίες)
  • Αποφύγετε το VS με άλλες κονσόλες ή/και PC στο βαθμό του δυνατού
  • Αποφύγετε προκλητικούς χαρακτηρισμούς προς άλλα μέλη ή γενικεύσεις του στυλ "fan boys", "haters" κλπ
  • Μην απαντάτε σε προβληματικά μηνύματα. Στείλτε αναφορά για να τα χειριστούν οι αρμόδιοι συντονιστές.

Αν το topic ξεφύγει, χωρίς να σταλούν αναφορές, θα κλειδώσει επ' αόριστον.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, dream21 είπε

Ναι παιχνιδαρες εννοείται απλός δεν πιστεύω ότι θα μείνουν μόνο με αυτά αλλά θα δώσουν και Tsushima  και TLOU 2 για τυράκι για να μπορέσουν και να έχουν πάτημα.

Να σου πώ την αλήθεια, αντιθέτως με το Xbox όσοι προπαρήγγειλαν PS5 οι περισσότεροι έχουν PS4 και τα έχουν παίξει όλα. Tsushima δεν έπαιξα καθόλου οπότε ευπρόσδεκτο ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chncynic είπε

Να σου πώ την αλήθεια, αντιθέτως με το Xbox όσοι προπαρήγγειλαν PS5 οι περισσότεροι έχουν PS4 και τα έχουν παίξει όλα. Tsushima δεν έπαιξα καθόλου οπότε ευπρόσδεκτο ^_^

Το ξεκίνησα πριν 4 ημέρες αφού πρώτα περίμενα να το τελειώσει η γυναίκα μου και μπορώ να πω ότι είναι φοβερό έχουν κάνει καλή δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dream21 είπε

Το ξεκίνησα πριν 4 ημέρες αφού πρώτα περίμενα να το τελειώσει η γυναίκα μου και μπορώ να πω ότι είναι φοβερό έχουν κάνει καλή δουλειά.

Mήν με κρίνετε αλλα ξεκίνησα το Witcher 3 που δεν έχω παίξει ποτέ κατι της σειράς :D Μάλλον στην επόμενη γενιά το tsushima ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, chncynic είπε

Mήν με κρίνετε αλλα ξεκίνησα το Witcher 3 που δεν έχω παίξει ποτέ κατι της σειράς :D Μάλλον στην επόμενη γενιά το tsushima ^_^

Το Witcher 3 εμένα με κούρασε με τα weapons και armors set αλλά και πάλι είναι καλό παιχνιδάκι.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, dream21 είπε

Το Witcher 3 εμένα με κούρασε με τα weapons και armors set αλλά και πάλι είναι καλό παιχνιδάκι.. 

Κι εγώ τα βαριέμαι άπειρα αυτά αν χρειάζεται να κάνεις side quests, αλλα έχω φάει αρκετό bullying απο φίλους εδώ που δεν το έχω παίξει οπότε... Φαίνεται πάντως αρκετά προσεγμένο κάπου στο 4ωρο που έχω παίξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, chncynic είπε

Κι εγώ τα βαριέμαι άπειρα αυτά αν χρειάζεται να κάνεις side quests, αλλα έχω φάει αρκετό bullying απο φίλους εδώ που δεν το έχω παίξει οπότε... Φαίνεται πάντως αρκετά προσεγμένο κάπου στο 4ωρο που έχω παίξει

Ναι ισχύει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dream21 είπε

Αχ βρε Sony ζεσταμένο φαγητό πάλι ;Τα παίξαμε πριν κατι χρόνια τα περίσοτερα 2013 και ανέβαινε.βάλε κανένα ποιο καινούργιο παιχνιδάκι  που πας με αυτά..

F4E9C331-ECB6-4466-B63D-0948AFF9865E.jpeg

Εσυ μπορει να τα εχεις παιξει.,Αλλος ομως  που παει για πρωτη φορα στην πλατφορμα της σονυ

Μια χαρα κουτι θα του κατσει ολλη αυτη η φανταστικη συλλογη

Ελεος  ποια  με αυτη την γκρινια σας

Το ενας σας ξινιζει το αλλο σας βρωμαει εδω μεσα.

Επεξ/σία από spartan29gr
  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Εσυ μπορει να τα εχεις παιξει.,Αλλος ομως  που παει για πρωτη φορα στην πλατφορμα της σονυ

Μια χαρα κουτι θα του κατσει ολλη αυτη η φανταστικη συλλογη

Ελεος  ποια  με αυτη την γκρινια σας

Το ενας σας ξινιζει το αλλο σας βρωμαει εδω μεσα.

Καλώς τον Σπαρτιάτη29Ελ . Να σου ζητήσει συγνώμη που έγραψε εδώ οτι έψηνε κάποια παιχνίδια στο ps+ collection?

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
27 λεπτά πριν, chncynic είπε

Καλώς τον Σπαρτιάτη29Ελ . Να σου ζητήσει συγνώμη που έγραψε εδώ οτι έψηνε κάποια παιχνίδια στο ps+ collection?

Δηλαδη εσυ με αυτα  που εγραψε ο παραπανω αυτο καταλαβες απο την απαντηση μου?

Και δεν σε πιανω με το καλος τον σπαρτιατη 29?Σε ξερω και απο εχθες ρε μεγαλε?

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, najinblue3 είπε

Ρε φιλε εχεις κουρασει, ανοιξε ενα τοπικ ps5vsgamepassxbox και γραψε εκει

Θα κλειδωθει το θεμα, κριμα δεν ειναι? 

Το παλικαρακι παει για ιγκνορ μου φαινεται

Εχει καταντησει αηδια αυτο το πραγμα με το  vs τους εδω μεσα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, spartan29gr είπε

Εσυ μπορει να τα εχεις παιξει.,Αλλος ομως  που παει για πρωτη φορα στην πλατφορμα της σονυ

Μια χαρα κουτι θα του κατσει ολλη αυτη η φανταστικη συλλογη

Ελεος  ποια  με αυτη την γκρινια σας

Το ενας σας ξινιζει το αλλο σας βρωμαει εδω μεσα.

Ακριβώς αυτό. Εγω απο xbox one θα παω σε PS5, γιατί δεν έχω παίξει κανένα από αυτά.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, johng4 είπε

Ακριβώς αυτό. Εγω απο xbox one θα παω σε PS5, γιατί δεν έχω παίξει κανένα από αυτά.

Αυτο ακριβως👌,οπως και πολυς κοσμος απο την  pc κοινοτητα

Που δεν εχει ασχοληθει μεχρι στιγμης,καθολου με κονσολα

Επεξ/σία από spartan29gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, dream21 είπε

Αχ βρε Sony ζεσταμένο φαγητό πάλι ;Τα παίξαμε πριν κατι χρόνια τα περίσοτερα 2013 και ανέβαινε.βάλε κανένα ποιο καινούργιο παιχνιδάκι  που πας με αυτά..

F4E9C331-ECB6-4466-B63D-0948AFF9865E.jpeg

Αυτό το συγκεκριμένο υπάρχει σαν είδηση εδώ και κανένα μήνα. Και είμαι σίγουρος ότι το ξέρεις. Το ερώτημα είναι γιατί το ανασύρεις πάλι.

Επεξ/σία από music_lover
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://thumbs.gfycat.com/WearySpecificGoldenmantledgroundsquirrel-mobile.mp4

 

Παρεπιπτοντως το devil may cry special edition (για το ps5)κανει περιπου 4 με 5 δευτερα για να μπει μεσα στο παιχνιδι

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...